багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Форум фільмів » фільм Тор / Thor (2011) (Могутнього Тора відправляють на Землю забравши в нього силу)
фільм Тор / Thor (2011)
RareFire Дата: Вівторок, 03.05.2011, 09:50 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: МОДЕРАТОРИ
Повідомлень: 63
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн

фільм ТОР


Епічна пригода відбувається як на наший планеті Земля, так і у вигаданому королівстві богів Асгарде. В центрі історії — Могутній Тор, сильний, але зарозумілий воїн, чиї безрозсудні вчинки відроджують стародавню війну в Асгарде. Тора відправляють в посилання на Землю, позбавляють сил і примушують жити серед звичайних людей як покарання. Тор дізнається, скільки потрібний сил, щоб стати справжнім героєм, коли найнебезпечніший лиходій його миру направляє темні сили поглинути Землю.

Оригінальна назва: Thor
Рік створення: 2011
Жанр: фентезі, бойовик, драма, пригоди
Режисер: Кенет Брена
У ролях: Наталі Портман, Ентоні Хопкинс, Кріс Хемсворт, Том Хиддлстон, Стеллан Ськарсгард, Кет Деннінгс, Кларк Грегг, Ідріс Ельба, Колм Фіор, Рей Стівенсон і ін.

Випущено: США, Paramount Pictures, Marvel Entertainment
Тривалість: 01:37:43

Скачать ТОР можна тут http://fantom2.org.ua/news....2-17965

Прикріплення: 8109267.jpg (18.7 Kb)
 
КрішнА Дата: Вівторок, 02.08.2011, 20:07 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
я так і не дивився але багато кажуть шо непоганий)
 
fantom2 Дата: Вівторок, 02.08.2011, 20:17 | Повідомлення # 3
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
я так і не дивився але багато кажуть шо непоганий)

Я дивився...нормальний, але я оцікував більшого після того що на афішах бачив...короч...туфта
 
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Форум фільмів » фільм Тор / Thor (2011) (Могутнього Тора відправляють на Землю забравши в нього силу)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: