багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Музичні виконавці (співаки, гурти, групи) » Океан Ельзи
Океан Ельзи
fantom2 Дата: Вівторок, 26.02.2008, 14:32 | Повідомлення # 1
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
1994 рік. Паша Гудімов - соло-гітара, на той час студент ландшафтної архітектури, Юрій Хусточка - бас-гітара, на той час студент економіки, Денис Глінін — ударні, на той час студент економічної енергетики, перший раз зустрілися зі Святославом Вакарчуком, на той час студентом теоретичної фізики, у березні 1994 року. Після періоду неофіційних спільних репетицій, у жовтні 1994 року, створюється група Океан Ельзи. Святослав згодом став автором більшості текстів і музики групи, а також її вокалістом.

1995 рік - група перемагає в місцевому фестивалі „Червона Рута” у Львові.
1996 рік - група бере участь у Таврійських Іграх і, разом з іншими українськими групами, виступає на одній сцені з Deep Purple під час Осіннього Рок-Марафону в Києві.

1997 рік - відбувся перший значний сольний концерт групи у Львові, що зібрав 1200 людей.

1998 рік - Океан Ельзи починає роботу з продюсером Віталієм Клімовим (Агентство „Немо”) і підписує контракт із „Нова Рекордз”. Група переїжджає в Київ і записує свій перший альбом „Там, де нас нема”. Океан Ельзи концертує у Москві.

1999 рік - Океан Ельзи виступили в МСМ Cafe у Парижі; виступ транслювався на телеканалі МСМ Іnternatіonal. Група бере участь у російському фестивалі „Навала”. На Таврійських Іграх група отримує нагороду „Відкриття Року”.

2000 рік - група випускає свій другий альбом „Янанебібув”. До групи приєднується Дмитро Шуров (клавішні). Океан Ельзи бере участь у фестивалі „Максидром” у Москві і виступає в клубі „Асторія” у Лондоні. Під час перебування групи в Лондоні було знято кліп на пісню „Той день”. На Таврійських Іграх група отримує нагороду „Краща Поп-Група”.
2001 рік - група записує свій третій альбом, „Модель”. Підписується контракт із Pepsі Cola на спільне просування альбому і Пепсі-Коли; відбувся Всеукраїнський концертний тур групи. Журнал NME розміщує фото Святослава Вакарчука на обкладинку свого першого випуску в Росії. На Таврійських Іграх Океан Ельзи знову отримує нагороду „Краща Поп-Група”.
На початку 2002 року, у Барселоні, знято кліп на пісню „Друг”.

Квітень, 2002 рік - концерт групи із Симфонічним Оркестром „Ренесанс” в Палаці „Україна” у Києві. На Таврійських Іграх група отримує нагороди „Краща Рок-Група”, „Кращий Альбом Року”, „Краща Пісня Року”. Група продовжує концертувати Росією.

Грудень, 2002 рік - випущено сингл групи, що складається з 2 пісень. Також у Львові знято кліп на пісню „Холодно”, що увійшла в сингл, який став дев’ятим кліпом групи.

Прикріплення: 4920073.jpg (10.0 Kb)
 
Sanny Дата: Вівторок, 26.02.2008, 15:57 | Повідомлення # 2
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
І цих хлопців, я теж люблю biggrin
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 27.02.2008, 10:37 | Повідомлення # 3
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
а цих чуваків шот не дуж люлю
 
Winil Дата: Понеділок, 10.03.2008, 00:24 | Повідомлення # 4
про100 Патріот
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
Лірикою свохїх пісень їм варто рівнятись тільки з "карною", а так 100-бальною системою віддам їм належних 85
 
Oly@ Дата: Вівторок, 11.03.2008, 12:09 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
та чо, непогана група cool
 
Winil Дата: Середа, 12.03.2008, 00:12 | Повідомлення # 6
про100 Патріот
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
Oly@, я не казав що вона погана....мені вона дуже подобається...але 85 хоча це як на мене багато
 
Oly@ Дата: Середа, 12.03.2008, 14:46 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Winil, , я не говорила суто за тебе ,
просто.. cool
 
кУльчик Дата: Четвер, 17.04.2008, 16:02 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
нормальний гурт!... smile

BOO!!!
 
Meligos Дата: Понеділок, 26.05.2008, 21:46 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
непогано... хоча Вакарчук в дечому не правий... але не мені його судити...

Everything is nothing to me, I couldn´t care less
A stern cold man is what I am, hard, relentless
And thought I might have strayed the path I wouldn´t change a thing
I´ve hated life to the fullest yet with longing deep within
 
Навія Дата: Понеділок, 21.07.2008, 15:17 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
не наю... не фанатію, слухаю тіко я к в пижику їду(типу з шоферського радіо)

голос в нього дуже спицифічний... а тик...ххзхз)


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Музичні виконавці (співаки, гурти, групи) » Океан Ельзи
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: