багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sanny, Элуна, Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Дружба і кохання (сумісні речі чи ні??)
Дружба і кохання
Котуся) Дата: Четвер, 05.06.2008, 03:02 | Повідомлення # 1
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
гаразд, поговоримо тут про відносини двох людей, які люблять одне одного з їх друзями...чи не заважають вони одне одному..) як можуть розвиватись і складатись відносини? і як на вашу думку, чи можливо кохати людину і одночасно приділяти достатньо часу своїм друзям...??
 
fantom2 Дата: Четвер, 05.06.2008, 03:27 | Повідомлення # 2
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Ну які б класні друзі не були...вони трошки будуть неподобатися твоїм друзям!Хоча так буває шо саме твої друзі є також одночасно друзями твоєї коханої половинки.....Але думаю що дружба(справжня дружба ) може, та навіть існує нормально з коханням! Справжній друг не той з яким ти мусиш проводити час, в вякомусь відношенні ...(типу 2 дня з коханим а на 3 з друзями).....і справжніх друзів неможе бути 20 чи 40....справжній друг той який буде з тобою ділити твою радість і твоє горе....а не казати мені буде незручно бо я буду 3-й лишній........взагаліто друг скаже гуляйте собі двоє і радійте...і не буде обіжатися черезто що ви його не взяли з собою...а буде радіти черезте що вам вдвох добре....!!!!можливо я тут дурниць понаписував всежтаки половина 5-ї ранку..але то моя думка ....маю справжніх друзів мало...але справжніх.....вони саме так себе поводять радіють, за мене а я заних...навіть коли мені погано.....але я відчуваю їхню радість і мені добре...все ніби
 
Котуся) Дата: Четвер, 05.06.2008, 03:34 | Повідомлення # 3
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
якщо ти тонко намікаєш на Соломійку, то я тебе можу запевнити що це мій справжній друг....їй я довіряю на всі 100%, і просто якщо вже ця людина мене зрадить, тоді насправді моя віра в людей може дуже ослабнути..... dry dry ось...моя думка.... dry
 
Іруля Дата: Вівторок, 24.06.2008, 20:28 | Повідомлення # 4
Група: Видалені





Як яка дружба,наприклад в мене в Калуші друзі гуляють разом і біля них є свої кохані,небуло такого дня шоб закохана парочка сама гуляла,...а може було но рідко дуже,а буває таке шо твоя друга половинка недолюблює твоїх друзів,а друзі твою другу половинку,в цьому нема нічого поганого але просто деколи друзі хочуть побачити тебе,і просто запитатися як ти там,деколи самі друзі можуть переживати за вас,навіть більше ніж друга половинка,але в кожного по-різному
 
Willow Дата: Середа, 16.07.2008, 10:15 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
друзі можуть ревнувати до половинки...можуть скаржитися, що ти не приділяєш їм достатньо уваги..їм може здаватися, що ти забагато часу проводиш з своїм хлопцем, чи дівчиною..

інколи твої "друзі" взагалі можуть спробувати "захомутати" твоє кохання в тебе за спиною..


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Nymphetamine Дата: Вівторок, 22.07.2008, 12:33 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ой...друзі дуже ревниві створіння,,,але справжні друзі мають знати, що як друг, чи подруга зустрічається з своїм обранцем, обраницею, то він, віна-щасливі...і тому не повинні заважати...хоча тоді, вони стають на другий план...в такому випадку треба шукати альтернативу проведення вільного часу....але заважати - це тупість...

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Willow Дата: Субота, 30.08.2008, 16:40 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
незнаю...)))мої друзі і коханий зараз прекрасно ладять...)))вони гарно дружать між собою ))) тим більше, це вони нас і познайомили)) happy tongue

"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Blacky Дата: Субота, 30.08.2008, 17:16 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Кохання Дружбою неплямують .....
 
Willow Дата: Субота, 30.08.2008, 17:30 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Blacky, чого обов'язково плямують??

"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Blacky Дата: Субота, 30.08.2008, 19:15 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Бо це дві несумісні речі такі, як Вогонь і Вода !!!!! і йа ніколи небуду згоден що після кохання існує дружба , або до ....
 
Willow Дата: Неділя, 31.08.2008, 09:43 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Blacky,
Quote (Blacky)
Бо це дві несумісні речі такі, як Вогонь і Вода !!!!! і йа ніколи небуду згоден що після кохання існує дружба , або до ....

можливо...)) але тема про відносини коханої людини і твоїх друзів, а не про дружбу між тобою і твоєю коханою людиною)


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Дружба і кохання (сумісні речі чи ні??)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: