багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sanny, Элуна, Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Таке життя!Таке кохання! (...чому все саме так?майже всіх і майже завжди...цініть...)
Таке життя!Таке кохання!
fantom2 Дата: Неділя, 12.10.2008, 22:14 | Повідомлення # 1
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Коли люди закохані люди разом світ здається казкою, Вони потопають в любові, надії, в ласці. Але завжди настає момент коли вони починають надоїдати один одному, починаються сварки , образи, докори, вкінці кінців стосунки рушаться, їм здається що неможе все так продовжуватися, і вони розходяться.Через деякий час він розуміє що неможе жити без неї, він страждає, ревнує, душевно помирає, ну тут настає час гордості ВІН НЕЗНАЄ ЩО РОБИТИ, все в собі тримати, чи відкрити свої почуття, чи може краще промовчати? СЕРЦЕ ЙОМУ ГОВОРИТЬ: "ВПЕРЕД", А РОЗУМ : "НЕТРЕБА"!..
І вона старається бути гордою, але побачивши його, - серце її тихо плаче...
А час іде і вона находить йому заміну, просто щоб доказати що не пропаде в самотності,
Вона не любить того другого, але таке життя, і в неї немає вибору.Але з часом він дізнається, що в неї є інший, всередині його пожирає ревність.З горя він напивається щоб забутись і забути....
Коли приходить до тями, шукає дівчину, будь-яку, просто щоб помститися.
В результаті в нього є дівчина, а в неї свій хлопець, на цьому їх шляхи розходяться...
Ну в вісні і наяву вони не перестають думати один про одного, але їм залишається безпощадно вбивати своє кохання.
Для чогож доводити все до цього ...? Для чого? Щоб страждати? Для чого потрібна гордість? Вбивайте гордість, але невбивайте почуття? Вони ж люблять один одного...то чогож не можуть бути разом? Знову гордість? Роби висновок! Не роби помилок! Ціни і бережи своє кохання, бо кохати можна не кожного і кохання приходить незавжди. Якщо ти тепер
прочитав(ла) це повідомлення то саме тепер позвони або просто напиши своїй половинці і ще раз нагадай про своє кохання своє кохання, це тільки ще більше вас зблизить.
Респект всім закоханим!

 
=_X_= Дата: Неділя, 12.10.2008, 22:22 | Повідомлення # 2
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
сорь не знаю шо тут написати...тут ітак всьо правельно сказано і я погоджуюсь з цим на всі 100.
 
LandOfBrokenHearts Дата: Неділя, 12.10.2008, 22:26 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
Люди не сваряться просто так...нічого в житті нема просто так без причини...якщо існують розбіжності у поглядах потрібно просто інколи уступити...старатись замнути конфлікт, тому що ти кохаєш цю людини...якщо ти цього не робиш..задумайся про те чи ці почуття насправді сильні і щирі.....Кохання - це терпіння і прощення ....

...так кто ж ты, наконец?
- Я часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо...
Гете. "Фауст"
 
Nymphetamine Дата: Неділя, 12.10.2008, 22:27 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
такі люди, через свою гордість ніколи не будуть щасливими...потрібно трішки попускатись заради свого щастя....і як ж це важко тримати в собі щось, що мучить, що завтравляє сказати, вимовити це...але ти не можеш собі цього дозволити....зізнатись, що ти любиш, шо ти жадаєш, бажаєш...еххх...сьогодні я переконалась, шо життя встромляє нам ножі у спину керуючи рукою найближчих людей...і дай Боже,щоб у вас були завжди люди, на яких ви зможете покластись...дякую, Микольцю тобі за вечір...підтримав мну...я щиро вдячна...от шас сиджу і плачу, бо ненаю, чи буде ше в мене такий друг, як ти))) ти зе бест))) я тя любцяю)

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Lord_Yaroslav Дата: Неділя, 12.10.2008, 22:31 | Повідомлення # 5
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
не потрібно країти серце....
можливо колись зійдуться....можливо ні....така невизначена людська сутність...
вбити часом все чи оживити болем?....не знаю...


in death we trust
 
COLOBOCman Дата: Неділя, 12.10.2008, 22:51 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
сварки теж потрібні для стосунків, сварок нема тільки у романтичних односерійних фільмах.

Додано (12.10.2008, 23:51)
---------------------------------------------
хоча слова "якщо ти прочитав це повідомлення" все спортили зразу подумалось "відправ всім, бо інакше через годину станеться горе"

 
Nymphetamine Дата: Неділя, 12.10.2008, 23:14 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ахаха...це торба...ти мну настрій підняв...я люблю посваритись, коли все дуже замилено-значить хтось щось не договорює...а це погано(

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Таке життя!Таке кохання! (...чому все саме так?майже всіх і майже завжди...цініть...)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: