багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sanny, Элуна, Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Божевільні вчинки заради почуття , яке найсвітліше))) (на що ви здатні піти???)
Божевільні вчинки заради почуття , яке найсвітліше)))
LandOfBrokenHearts Дата: Неділя, 09.11.2008, 20:54 | Повідомлення # 1
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
Напружте свою фантазію і скажіть , що ви здатні зробити заради симпатії, любові , кохання...а саме конкретні божевільно-романтичні вчинки во ім"я другої половинки чи просто людини, що вам подобається)))) biggrin tongue biggrin

...так кто ж ты, наконец?
- Я часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо...
Гете. "Фауст"
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.11.2008, 20:58 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
навит ненаю написати десь її імйа то банальщина..а так ну багато чого можна було б зробити головне подумати троха над цим
 
LandOfBrokenHearts Дата: Неділя, 09.11.2008, 21:01 | Повідомлення # 3
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
так я вас і прошу задуматись)

...так кто ж ты, наконец?
- Я часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо...
Гете. "Фауст"
 
fantom2 Дата: Понеділок, 10.11.2008, 09:30 | Повідомлення # 4
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Якщо це кохання....?то я готовий на все...але кохання....((((....
От романтичні вчинки...так....мене інколи пробиває.....я взагаліто романтик...хоча навчився бути сильним(((,.....але інколи так хочеться зробити приємне людині...жалко що більшість людей цього не оцінюють...ти стараєшся для них...а на томість чуєш тіки слова...прикольно сонечко, або ...О!дуже класно....а хочеться завсім іншого....
 
FunTak Дата: Понеділок, 10.11.2008, 18:33 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Мені дуж сподобалось це питаннячко, заставляє задуматись, хоча такі вчинкі найкраще виходять спонтанно, коли в тебе виникає якесь дуж сильне бажання зробити шось хороше тій особі шо тобі сильно подобається, навіть якщо той вчинок тобі не принесе користі, але ти знаєш шо іншому воно треба biggrin ...але всеж думая це все залежно від сили почуття до іншої людинни...придумати якись вчинок зара вашкувато, хоча думаю шо б зміг зробити все що в моїх можливостях happy
 
LandOfBrokenHearts Дата: Понеділок, 10.11.2008, 20:30 | Повідомлення # 6
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
Я ото і сама задумалась. шо я божевільного можу зробити.....впринципі майже все!приїхала б уночі під його хатину і подзвонила б , шо б він вийшов для того. щоб посидіти і помилуватись мсяцем..а як не місяцем то мною)))ггих))придумала б пісеньку і мені його!!ну може б виконала, але нічого окрім сміху це б не викликало. оскільки мої вокальні дані недуже втішної якості....але найвідчайдушній вчинок я вже зробила...такшо я смілива дівчина)))))

...так кто ж ты, наконец?
- Я часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо...
Гете. "Фауст"


Повідомлення відредагував LandOfBrokenHearts - Понеділок, 10.11.2008, 22:45
 
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Божевільні вчинки заради почуття , яке найсвітліше))) (на що ви здатні піти???)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: