багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Sanny, Элуна, Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Дружба між хлопцем і дівчиною
Дружба між хлопцем і дівчиною
=_X_= Дата: Четвер, 03.04.2008, 20:41 | Повідомлення # 31
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Quote (=_X_=)
ти вмієш дружити з дівками

Я ШЕ БАГАТО ЧОГО ВМІЮ))) brows brows brows
 
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 15.04.2008, 10:18 | Повідомлення # 32
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (=_X_=)
Я ШЕ БАГАТО ЧОГО ВМІЮ))) brows brows brows

Вав... а що ще?


 
Nymphetamine Дата: Четвер, 24.04.2008, 08:48 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
дружити не важко...навіть зовсім не важко...найкраща дружба - це коли люди дружать безкорисливо...але коли ця безкорисливість одностороння,то така дружба швидко закінчується)))...

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Gaahl Дата: Вівторок, 27.05.2008, 00:03 | Повідомлення # 34
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
Я в це вірю, адже у мене є купа друзів (хлопців) і якщо я з ними гуляю, прикалуюсь і всяке таке, то це не любов це дркжба=) А вот є у мене подружкі які думають,що Якщо є хлопець і є дівчина то зразу має бути любов)) А ви що думаєте
Ну любов ні але щось мусить бути , десь далеко в душі але мусить бо то природа і від неї не втечеш((((
 
Nymphetamine Дата: Вівторок, 27.05.2008, 09:51 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
всеодно мусить статись так,щоб хтось але полюбив,або відчув симпатію...у мене без цього не буває...буває я відчуваю симпатію до друга, а потім ми маємо хороші відносини...а буває хлопець має симпатію до мене і відбувається відповідно те ж саме...

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Gaahl Дата: Вівторок, 27.05.2008, 23:19 | Повідомлення # 36
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Quote (Gaahl)
всеодно мусить статись так,щоб хтось але полюбив,або відчув симпатію...у мене без цього не буває...буває я відчуваю симпатію до друга, а потім ми маємо хороші відносини...а буває хлопець має симпатію до мене і відбувається відповідно те ж саме...
АЛЕ це вже не чиста дружба вже є симпатія а це вже інше
 
=_X_= Дата: Середа, 28.05.2008, 23:31 | Повідомлення # 37
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Gaahl, якшо не буде симпатії, то і не буде дружби, а любов то трохи інше!
 
Котуся) Дата: Середа, 28.05.2008, 23:32 | Повідомлення # 38
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
не вірю........ от не вірю і всьо......по крайній мірі в моєму житті такого не траплялось....хіба якщо дружба не дуже близька...якщо ріал не дуже зближуватись - то мона дружити...а як ні..то то всьо автоматично якось переростає в щось більше...... happy як би тобі того навіть не хотілось!!!!!!!!! dry
 
=_X_= Дата: Середа, 28.05.2008, 23:37 | Повідомлення # 39
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Quote (Котуся))
в мене куча друзів-хлопців....але то всьо якось так..до пори до часу!!!!!!!!!! не розумію чому.....як тільки мені стає цікавіше спілкуватись з людиною, як тільки я зближуюсь з якимсь своїм другом - відразу це мусить перерости в щось більше....причому рідко з моєї сторони...... я не знаю....в цьому питанні є дві сторони!!!! але безперечно, в ДРУЖБУ МІЖ ХЛОПЦЕМ І ДІВЧИНОЮ я вірю))!!!!

ачого ти передумала?))
 
Котуся) Дата: Середа, 28.05.2008, 23:45 | Повідомлення # 40
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
чось передумала...(( ненаю....хоча може то просто .... имм... покищо мені так фартило останнім часом..... гг)) можливо всетаки вона і існує, мабуть таки існує ,але тіко тоді коли реально між друзями чисто платонічні стосунки...коли, наприклад, як у нас з Кольою ставлення як до брата чи сестри...))) ггг...ненаю..а в нас з тобою взагалі прікольна "ДРУЖБА" вийшла..))) хоча я цьому щиро рада))!!!!!!!! biggrin smile biggrin
 
=_X_= Дата: Середа, 28.05.2008, 23:53 | Повідомлення # 41
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
та ти вже опріділиьс чи віриш чи нє)))), а ти шо рахуєш шо в нас дружба?? surprised чи ти про то шо ми хотіли дружити?
 
Котуся) Дата: Четвер, 29.05.2008, 00:03 | Повідомлення # 42
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
=_X_=, гг.... але ти смішний...))) кароч, ноу коментссс biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin сам все знаєш tongue tongue
 
=_X_= Дата: Четвер, 29.05.2008, 00:07 | Повідомлення # 43
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Котуся), нєа, не знаю, розкажи-розкажи-розкажи))))!! tongue :'(
 
fantom2 Дата: Четвер, 29.05.2008, 08:05 | Повідомлення # 44
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
biggrin biggrin biggrin ....якісь ви странні всі....яке кохання міх друзями????в що може перерости... то ж справжня дружба.....чого так важко зрозуміти що воно таке!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
n0th1nG Дата: П'ятниця, 30.05.2008, 00:17 | Повідомлення # 45
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
...я би хотів мати дівчину подругу.не таку подругу як однокласницю чи ще щось.а таку як дійсно кращого друга... яка б розуміла жарти....причом такі жарти які розуміють справжні друзі... яка би могла підтримати в любій ситуації ( ніжно обійняти і солодко поцілувати)....фу мля знов понесло

)
 
Кіцюня Дата: Понеділок, 13.10.2008, 20:57 | Повідомлення # 46
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Ну,піпл...дружба існує тільки на перших порах..потім хтось із двох обовязково закохується,а як в іншого зявляється кохання-то ревнує...я знаю,шо ви мене будете переконувати в іншому...але...але,друзі,мої,загляніть в очі вашого друга іншої статі і його очі про все скажуть...той друг,який любить жертвує собою,страждає і вдає,що радіє за іншого...хоча в глубині серця така буря бушує...шо б хотів викрикнути все,шо є на серці..висказати все про свої почуття...Дитяча,дружня привязаність переростає в щось більше,бо вони пізнають одне одного краще........Не вірите?????А ви подивіться в очі.... cry

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
fantom2 Дата: Вівторок, 14.10.2008, 08:08 | Повідомлення # 47
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
дивитись в очі????і що ???? я безмежно люблю своїх найкращих подруг(ай та я всіх безмежно люблю) !І в певнений на всі сто що вони мене також, ні це не кохання.....це чиста, щира любов......справжньої не підлої дружби........і я справді радію коли в моїх друзів все вдається....і вони за мене також...для чогож вдавати??????Я щось цього нерорумію((((((((((((((((((((((((((((((((І я дуже здивований почути такі слова від тебе Кукуська((((
 
КрішнА Дата: Середа, 15.10.2008, 16:35 | Повідомлення # 48
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
як казала моя знайома стосунки по коханню це як секс із найкращою подругою)
 
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Дружба між хлопцем і дівчиною
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: