багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Спорт, спортивні захоплення та хоббі » Баскетбол, Волейбол » Волейбол (і все про гру)
Волейбол
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 25.03.2008, 18:41 | Повідомлення # 1
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Волейбо́л - спортивна гра з м'ячем, у якій дві команди змагаються на спеціальному майданчику, що розділений сіткою. Існують декілька різних версій гри. Мета гри — направити м'яч над сіткою таким чином, щоб він доторкнувся до ділянки суперника та запобігти спробі гравців суперника зробити те саме. Для цього команда має торкнутися до м'яча не більше трьох разів (або, можливо, ще один раз на блоку).

М'яч вводиться до гри через подачу: гравець що подає, завдає удару по м'ячу направляючи його у бік суперника. Розіграш кожного м'яча продовжується до приземлення м'яча на майданчик, виходу в «аут» або порушення правил.

У волейболі команда, яка виграла розіграш, отримує очко (за системою «кожний розіграш — одне очко»). Коли команда, що приймає подачу, виграє розіграш, вона одержує очко і право подавати, її гравці переходять на одну позицію за годинниковою стрілкою.

P.S. WikipediA

Як для мене, то я люблю цю гру, а особливо на пляжі)
А ви як до того ставитесь?

 
Oly@ Дата: Четвер, 27.03.2008, 11:13 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Little_InKo, класна гра
Сама люблю грати cool
 
The_Tooth_Fairy Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 09:39 | Повідомлення # 3
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Oly@, Я теж люблю грати, з якимито файними сексі хлопциками)
 
кУльчик Дата: Четвер, 17.04.2008, 20:10 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Little_InKo, ти троха збочинка мала?...ГГГ)))(невобіду)

я тож люблю волейбол....ходила колись цілий рік!......прикольна гра...


BOO!!!
 
Форум » Спорт, спортивні захоплення та хоббі » Баскетбол, Волейбол » Волейбол (і все про гру)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: