багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Хрусталька  
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Чи зв"язані готи з сатанізмом?
Чи зв"язані готи з сатанізмом?
Хрусталька Дата: Середа, 12.03.2008, 16:24 | Повідомлення # 31
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, насмішив ти мене,я прекрасно знаю відповідь на дане питання і на безліч питань,які пов"язані з готикою,але мені цікава думка оточуючих.
 
КрішнА Дата: Середа, 12.03.2008, 16:57 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, насмішив ти мене,я прекрасно знаю відповідь на дане питання і на безліч питань,які пов"язані з готикою,але мені цікава думка оточуючих.

а ти тут причому..я ссилку давав на визначення Сатаністів і Сатанізму перед тим як порівнювати Готику треба знати що таке Сатанізм..

Добавлено (12.03.2008, 17:57)
---------------------------------------------
Готика і Сатанізм не одне й теж можливо деякі схожості в світоглядах є але це різні речі.

 
Хрусталька Дата: Середа, 12.03.2008, 17:00 | Повідомлення # 33
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
а це ти типу не мені писав??Ну так різні ,навіть дуже.
 
КрішнА Дата: Середа, 12.03.2008, 17:12 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
а це ти типу не мені писав??

типу так))
 
HysteriJA Дата: Середа, 12.03.2008, 19:57 | Повідомлення # 35
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Ого... Кричу Wow! і плескаю в долоньки)ггг
По-перше: я ніколи не ляпаю не подумавши, а завжди ПОДУМАВШИ ляпаю.
По-друге: з вашого ж посилання ЦИТУЮ:
"....В случае же личностного восприятия принципиальная разница от религиозного состоит в том, что верующие утверждают, что, к примеру, "бог точно на 100% есть", сатанистом же такого типа просто удобнее воспринимать Сатану как личность и у них нет привычки вещать "Единственноверную Истину". См. также вопрос № 48." Виходить, що сатанізм - це "Культ личности"...Типу навіть тій же християнській вірі не притаманне сприймання Ісуса як особистості. До того ж визнання когось як особистості передбачає визнання того, ЩО ЦЯ ОСОБИСТІСТЬ реально існувала в просторі і часі, тобто це віра в те, що сОтона таки-був. Та й поклоніння особистості= її культ= а культ когось -ідолопоклонництво, яке теж, по своїй суті, = віросповідання. Шо нє? tongue
 
КрішнА Дата: Середа, 12.03.2008, 20:45 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
якій культ лічнасті це просто символ..архетип йому не поклоняюцця

Добавлено (12.03.2008, 21:36)
---------------------------------------------
може й існувала може й ні але смаі сатаністи стверджують щов білії і близько немає того образу Сатани який у них..

Добавлено (12.03.2008, 21:38)
---------------------------------------------
а що незаперечення того що сатана таки був означає що йому кланяюцця як живій Істоті? Статуям будди також кланяюцця але це неозначає що там культ особистості..це просто пошана і висловлення поваги в буддистів.
а для сатаністів сатана свого роду натхнення..образ певний який надихає їх на розвиток і самовдосконалення.

Добавлено (12.03.2008, 21:40)
---------------------------------------------
і ще одне не треба все порівнювати і ототожнювати через призму Християнства.

Добавлено (12.03.2008, 21:45)
---------------------------------------------
цитата з посилання
/Слово "Сатана" в переводе значит "противник, обвинитель" (производное от глагольного корня (Sin-Tet-Nun), который означает "обвинять"). Обращаю внимание, что часто к этому добавляется "клеветник" - но это более позднее напластование, поскольку с предыдущими значениями не состыкуется. Образовалось оно от того, что diaboloV как раз переводится как "клеветник", а церковники радостно заявили, что Сатана и Дьявол - одно и то же, "следовательно", и переводы совпадают. Кроме того, часто, пытаясь подчеркнуть зависимость от христианства, дают неверный перевод в виде словосочетания "противник бога". Употребление Sin-Tet-Nun в Библии подробно разобрано Р. Хазарзаром в соответствующей статье./

 
HysteriJA Дата: Середа, 12.03.2008, 20:57 | Повідомлення # 37
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Але ж ніхто не заперечує реального існування будди як особистості. Та й далай-лама і в наші дні символізує собою якесь там надцяте втілення ВІшну.Тобто особистість символізує бога.
І мало що там сатаністи стверджують про біблію й люцифера, про якого стопудово у ній згадується.
А якщо Павич стверджує, що існує окремо чотири пекла:мусульманське, іудейське, буддистське й християнське і в кожному свій біс, то що?
 
КрішнА Дата: Середа, 12.03.2008, 21:51 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
поперше джалайлама це втілення будди а не Вішну..Вішну Божество Індійського пантеону яке до буддизму нічо немає.
подруге Будда не Бог а вчитель і наставник тоість гуру..який нічого незмушував сприймати на віру а опиратись тільки на власний досвід і себе самого. ти всіх метеш під одну гребінку..а сатана означає противник ..просто противник..і це слово не єж приватною власністю біблії чи християн.
так пекло то собі існує чи нє справа не в цьому.
а Далай-Лама то вже якись симбіоз двох течій буддизму одна з яких вважає Будду не просто вчителем..
але менше з тим..
сатана це образ символ свого роду..і сатаністи це послідовники шляху сатани..тобто вони слово сатана сприймають як визначення терміну..а не якусь конкретно Живу Істоту з плоті і крові.
 
Nymphetamine Дата: Четвер, 13.03.2008, 11:29 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
а Сатана - то ротивник у всьому???а якшо людство стане злим,то сатаністи що ???подобрішають??? biggrin

Повідомлення відредагував Nymphetamine - Четвер, 13.03.2008, 11:30
 
КрішнА Дата: Четвер, 13.03.2008, 15:10 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
а Сатана - то ротивник у всьому???а якшо людство стане злим,то сатаністи що ???подобрішають??? biggrin

сатана противник просто..не у всьому..Сатаністи то посцті вони намагаються стати Нелюдьми..НадЛюдьми суперлюдьми..словом лосягти розумового самовдосонаення..ну дане посилання не є методичкою по сатанізму там просто відповідають на часто задавані питання
 
DOS Дата: Четвер, 13.03.2008, 16:42 | Повідомлення # 41
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Quote
А сатаністом понт бути один- то тупе хапання за соломинку тієї людини, котра зневірившись в бозі тупо намагається вхопитись за альтернативу

Ну наприклад я невірю в бога зовсім, але ніякий я не сатаніст, і на цвинтарях нетусуюся, там комарі кусають, нафіга мені там тусуватись, ліпше в неті посидіти і музичку та кліпи покачати. На цвинтарях мене особливо цікавлять скульптури, особливо на старовинних цвинтарях, а також бувають виковані старовинні хрести, це мені подобається просто як витвір мистецтва...
 
КрішнА Дата: Субота, 15.03.2008, 12:04 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
ой засрали ми трошка тему
 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 19:00 | Повідомлення # 43
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик,ага,обговорюєте вже зовсім інше.
 
КрішнА Дата: Субота, 15.03.2008, 19:17 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик,ага,обговорюєте вже зовсім інше.

ну просто щоб визначити чи звязана Готика із сатанізмом я вирішив уточнити що таке сатанізм..і з чим його їдять))зрештою є Готи і атеїсти і Дияволопоклонники і сатаністи і Християни і навить Мусульмани..це вже на цвет и бред..
але в кожного свій світогляд індивідуальний.
 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 19:18 | Повідомлення # 45
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, отут я зтобою повністю згідна
 
КрішнА Дата: Субота, 15.03.2008, 19:59 | Повідомлення # 46
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, отут я зтобою повністю згідна

не всі Готи Сатаністи і не всі сатаністи Готи)))
 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 20:05 | Повідомлення # 47
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, я це в темі десь також писала.
 
Элуна Дата: П'ятниця, 25.04.2008, 22:52 | Повідомлення # 48
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
wacko wacko wacko wacko wacko
а заплутали як...
Готи непов'язані з сатаністами....Світогляд різний
 
Хрусталька Дата: Субота, 26.04.2008, 16:29 | Повідомлення # 49
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Элуна,нє ну деякі і готи можуть бути сатаністами,але в цьому ти права якщо людина гот то вона не повина обов"язково бути сатаністом,може і спокійно сповідувати будь-яку релігію,або взагалі ніяку.
 
Meligos Дата: Понеділок, 02.06.2008, 20:17 | Повідомлення # 50
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin
готи-сатаністи..... кумедно...... ну тобто якщо ви про сатанізм як такий.... то таки вони і мають бути або сатаністами або атеїстами.... це співпадає з їх ідеологією... особливо сатанізм в одному з своїх напрямків.... але вони ніколи не бувають дяволопоклонниками.... яких більшість впевнено плутає з сатаністами....
а якщо брати племена готів... то вони взагалі то прийняли християнство... правда то була єресть Арія......


Everything is nothing to me, I couldn´t care less
A stern cold man is what I am, hard, relentless
And thought I might have strayed the path I wouldn´t change a thing
I´ve hated life to the fullest yet with longing deep within
 
КрішнА Дата: Вівторок, 03.06.2008, 11:44 | Повідомлення # 51
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
в Готів ідеології немає точніше в Готиці а відповідноі в Готів))

Додано (03.06.2008, 12:44)
---------------------------------------------

Quote (Meligos)
а якщо брати племена готів... то вони взагалі то прийняли християнство... правда то була єресть Арія......

то була не єресь а думка яка протиречела стандартним догматам))
 
Навія Дата: Понеділок, 21.07.2008, 15:08 | Повідомлення # 52
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
)))
Quote (Димитрик)
то була не єресь а думка яка протиречела стандартним догматам))

так вони всі протиречать...


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
КрішнА Дата: Понеділок, 21.07.2008, 19:15 | Повідомлення # 53
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
готика це клуб по інтересах і ці інтереси це музика..тепер ставимо питання чи звчзана музика із сатанізмом? йак на мене безглузде запитання)
 
Навія Дата: Середа, 23.07.2008, 12:31 | Повідомлення # 54
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
звичайно що так)))

«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
CorpseBride Дата: Середа, 23.07.2008, 21:58 | Повідомлення # 55
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
А через якихось дурнів псується враження від усієї субкультури... Є люди, які називають себе готами, і поводяться, як справжні сатаністи... П'ють алкоголь на цвинтарях, знущаються над могилами... А потім усім то розповідають і кажуть: "ми - готи!"... А справжні готи ніколи не потурбують мертвих...
 
КрішнА Дата: Четвер, 24.07.2008, 00:42 | Повідомлення # 56
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
а вам не приходило в голову що фоткатись біля могил це вже свого роду турбування мертвих))
 
CorpseBride Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 20:03 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
фоткатись біля могил це вже свого роду турбування мертви

так, можливо... але не всі готи так роблять! я на цвинтарі не фоткаюсь... cry
 
КрішнА Дата: Субота, 26.07.2008, 13:24 | Повідомлення # 58
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
тому що на цвинтарях полюбляють збиратися всілякі сектанти..а в наш час всіх сектантів називають сатаністами))що звичайно не єправильним))
 
7King7g7 Дата: Середа, 19.11.2008, 19:42 | Повідомлення # 59
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Що до походів на цвинтарі, цю тему варто обговорити. Насправді готи на цвинтарі ходили, лише для того щоб ушанувати пмять помердих людей, а осбливи своїх побратимів. А ле в наш час як і сама субкультура, ці принципи певні люди почали трактувати деякі звичаї готів по-сєму. Тому внаш час багато готів цвинтар ,це святе місце, почали використовувати як місце проведення вечірок. Вони забули слова які повинні знати і розуміти кожен з справжніх готів, входячи на цвинтар з миром та спокоєм - memento more!!!! (памятайте про смерть).

King777
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 21.11.2008, 09:44 | Повідомлення # 60
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Готика музична субкультура в якій перемішані представники різних соц верств ..тобто полбому можуть бути люди в яких світогляд діаметрально протилежний.Але їх об"єднує саме музичне вподобання,Готика це клуб по інтересах ))а не філософська школа.Аоїдьте в країни Західної Європи тамі близько не знаййдете таких "готів"як у нас себто загружених і самотніх.
То просто в країнах СНД всякі макарони вішають і заробляють гроші на цьому.)
 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Чи зв"язані готи з сатанізмом?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: