багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Хрусталька  
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Антиготика чи ні? (ваше ставлення)
Антиготика чи ні?
Як ви відноситесь до готів?
Lord_Yaroslav Дата: Субота, 10.01.2009, 23:35 | Повідомлення # 31
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
ніхто ТОБІ нічого доводити не буде....
то ж марна справа...а тема глохне через оті банальні суперечки


in death we trust
 
КрішнА Дата: Неділя, 11.01.2009, 18:35 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
як тема може глохноти через суперечки?)))вона завдяки їй рухається))просто на Форум в цілому мало хто взагалі пише..перетягуй знайомих))Готів))можеш навить вікінгів)))
 
Nymphetamine Дата: Неділя, 11.01.2009, 21:52 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Quote (Lord_Yaroslav)
Quote (Nymphetamine)і цього разу я написала ,що сама відношусь до них...хоча готики не слухаю...не вдягаюсь як готеса... то чому ти вибрала готику а не нейтрально?

вибрала таке,бо відношу себе до готів...людей,які не просто думають про буденність,а і про якісь вищі матерії...

на рахунок світу і світогляду,думаю,що він таки існує...просто дорогий КрішнА відмовляється бути підігнаним під одну думку...все має відрізнятись від наявного)


One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
КрішнА Дата: Понеділок, 12.01.2009, 15:00 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
вибрала таке,бо відношу себе до готів...людей,які не просто думають про буденність,а і про якісь вищі матерії...

можу тобі показати Готів які про неї не думають))точніше познайомити)
Quote (Nymphetamine)
на рахунок світу і світогляду,думаю,що він таки існує...просто дорогий КрішнА відмовляється бути підігнаним під одну думку...все має відрізнятись від наявного)

він існує але не загальний а в кожного свій..Готика субкультура з представниками різних соц верств..з чого випливає що ГОТИЧНОГО світогляду бути неможе..у затятого матеріаліста і віруючого не може бути однаково світогляду ..

але якщо ти так наполягаєш на його існуванні то може перелічиш мені пункути і чому він називається Готичним?

 
fantom2 Дата: Четвер, 15.01.2009, 20:33 | Повідомлення # 35
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
biggrin Цікавенька тема.)..я до готики нейтрально відношуся..тому маю багацько друзів готів...хороші люди...і дуже розумні,(більша частина) деякі якщо чесно не оч що таке готика.....але стараються)..
 
nwm Дата: Четвер, 05.02.2009, 21:38 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Позитивно. Це справді цікава субкультура.
 
КрішнА Дата: Вівторок, 01.12.2009, 10:28 | Повідомлення # 37
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
всі субкультури цікаві по своєму))ну крім Бонхедів(бритоголових хлопаків у берцах і бомберах яких плутають зі скінами)ібо там РГМ-Расизм Головного Мозку
 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Антиготика чи ні? (ваше ставлення)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: