багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Хрусталька  
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Чи важливий імідж?
Чи важливий імідж?
Хрусталька Дата: Неділя, 04.05.2008, 19:04 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Яка ваша думка,якщо людина належить до субкультури готів чи необіхідно їй підтримувати імідж чи це не має значення,якщо ти справжній гот,то це і так буде помітно і від одягу це не залежить?
 
Estimate Дата: Неділя, 04.05.2008, 21:12 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
мені здається шо мона і не підтримувати!Головне що в тебе всередині!Ти справді розумієш музику чи прикидуєшся бо так кльово!Одяг тіки вирізняє твій смак!
моя відповідь
від одягу це не залежить


 
HysteriJA Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 13:09 | Повідомлення # 3
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Це ідеалістично звучить, що від одягу ніц не залежить1 Погляньмо правді в вічі! НЄфіг тут розводити моралізаторські байки... ВІД ІМІДЖУ БАГаТО ЩО ЗАЛЕЖИТЬ. І ніколи ніхто не признає в тобі гота/готесу, якщо ти вдягатимеш кольорові кофтИнки і рожеві шкарпеточки. ТО смішно..та й тебе самого не буде перти од тих кольорів..якщо ти справжній гот, звичайно.

Панічний спокій...
 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 13:37 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
я з тобою повністю згідна)
 
КрішнА Дата: Понеділок, 26.05.2008, 11:43 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
яка середина ви шо як Готом можна бутив середині шо струнив мозку чи що))імідж ясно шо
необхідний..Готика =імідж+музика і всьо ніякої філософії готичної ніяких цвинтарів і депресій
 
CorpseBride Дата: Середа, 23.07.2008, 21:16 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Але від одягу справді нічого не залежить! Якщо ти вдягаєшся в чорне, то хіба це вже означає, що ти гот??? Ні, звичайно... Хоча, те, що тебе не признають без іміджу - це, на жаль, правда... Проте інколи і так не впізнають... Перепитують... Дратує... Тож я вважаю, що одяг - це не основне у готиці, але коли гот в чорному, то він себе почуває, як належить! (по собі знаю)
 
КрішнА Дата: Четвер, 24.07.2008, 01:00 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (CorpseBride)
Але від одягу справді нічого не залежить! Якщо ти вдягаєшся в чорне, то хіба це вже означає, що ти гот??? Ні, звичайно... Хоча, те, що тебе не признають без іміджу - це, на жаль, правда... Проте інколи і так не впізнають... Перепитують... Дратує... Тож я вважаю, що одяг - це не основне у готиці, але коли гот в чорному, то він себе почуває, як належить! (по собі знаю)
не рівняй всіх людей по собі.основним критерієм Готики є музика(готик-рок і дез рок)і випливаючий вже з неї імідж..косухи та ірокези..немає ні світогляду ні депресії ні довгих плать..

доречі Готи одягають косухи і роблять ірокези тільки тоді коли йдуть на Готік паті всякі..а так то вони ходять як в повсякденному житті...а Херки носять постійно чорне і страдають на свою хвору голову депресією(Херка не мат і не образа читайте тему "Херки и Готы")

 
CorpseBride Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 20:16 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
доречі Готи одягають косухи і роблять ірокези тільки тоді коли йдуть на Готік паті всякі..а так то вони ходять як в повсякденному житті...а Херки носять постійно чорне і страдають на свою хвору голову депресією(Херка не мат і не образа читайте тему "Херки и Готы")

я знаю, що таке херка... і мені здається, що ти більше по собі рівняєш... я просто кажу, те що думаю... свою думку...
 
КрішнА Дата: Субота, 26.07.2008, 12:36 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (CorpseBride)
я знаю, що таке херка... і мені здається, що ти більше по собі рівняєш... я просто кажу, те що думаю... свою думку...

2+2=4 яблуко кругле..і це факти тут свої думки бути неможе..так само імідж Готів це факт .
якщо ти слухаєш Готичну музику то ти Гот
 
CorpseBride Дата: Субота, 26.07.2008, 22:53 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
так, я її слухаю... але не думаю, що все заключається лише на музиці...
 
КрішнА Дата: Неділя, 27.07.2008, 01:13 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (CorpseBride)
так, я її слухаю... але не думаю, що все заключається лише на музиці...

визначаючим критерієм є музика а світогляду в субкультури бути не може спільного))
 
HysteriJA Дата: Вівторок, 29.07.2008, 23:52 | Повідомлення # 12
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (CorpseBride)
... Хоча, те, що тебе не признають без іміджу - це, на жаль, правда...
Аха. Залізна правда.

Quote (КрішнА)
визначаючим критерієм є музика а світогляду в субкультури бути не може спільного))

Смішно. Крішна, сухарю ти непримиренний, коли вже розм"якнеш.
Тут більшою мірою мається на увазі не світогляд, а деталі світосприйняття (ДЕТАЛІ), які об"єднують представників певної соц. групи (субкультури).
Наприклад, ти любиш дощ..і я люблю дощ. Ми разом любимо дощ. Але й прості люди люблять дощ - отже той фактор любові до дощу ще не робить нас готами. Але якщо ти любиш дощ і готік-рок, і я люблю дощ і готік рок - то аудиторія подімних до нас звужується
звужується. І вужчає з кожним новим фактором. Поки не лишиться відносно вузьке коло представників нашої субкультури (це якби й ти був готом:)). Тобто, готичний світогляд - це ті особливості СВІТОГЛЯДУ як загальнолюдського поняття, які притаманні більшості людей, що обирають для себе гот-субкультуру. НЕ слід плутати поняття готичний світогляд і світогляд (як загальне). Бо переше - вузька складова другого. Це, можна сказати, сукупність рис характеру (бо характер і є виразником світогляду).


Панічний спокій...
 
КрішнА Дата: Середа, 30.07.2008, 22:46 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
а якщо в людей взагалі нічо не співападає окрім музики?їм тоді Готами неможна бути?
металістського світогляду немає а увас звідкись взявзся інетерсно..
і хто є основоположєниками Готичної філософії ..імена прізвища і дати виникнення.
 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Чи важливий імідж?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: