багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Хрусталька  
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Кров
Кров
КрішнА Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 23:15 | Повідомлення # 31
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (HysteriJA)
Терпіти не можу, коли мені пишуть "брЄд" і супроводжують то смайлами. Фак, що за балансування? Тим більш, що я не кажу, що Влад Дракула був вампіром. Ікла в нього при спокусливій відстані до сонної артерії точно не виростали. Просто є історично засвідчений факт, що він пив з чаші кров ворогів. Хоча, не факт, що вона йому смакувала.А арійське язичництво - то лиш ланка язичництва..і не треба тут втирати, нібито слов"яни пішли від аріїв. Таке враження, що всі КАнигіна перечиталися!

а причому тут канигін це нетільки канигін стверджує бугага..так ланка але найбільш цивілізована..а стосовно того ну пив він кров той владікі шо))і ніц..
 
HysteriJA Дата: Субота, 29.03.2008, 12:32 | Повідомлення # 32
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Ой...щось тобы доводити - справа марна. Деякі люди завжди в опозиції. Психологічна фішка така. ПунктІк.
dry
 
КрішнА Дата: Субота, 29.03.2008, 17:34 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
та бо того що всі ці брєдні про дракулу і його вампіризм то сущі видумки голівуду...ну був він кровожерливий а сила тов чому і де докази що клеопатра пила кров((клеопатра була дівчина звичайної зовнішності і сотні років не жила:)дракулі подобався вигляд крові принаймні ворожої тому він і знущався над турками.ніякої містики тут нема..ну навитьякщо він їхнню кров зливав десь
в якись кубок і потім випивав то тільки в знак перемоги над ворогом..це свого роду як "жест переможця".
 
HysteriJA Дата: Субота, 29.03.2008, 18:05 | Повідомлення # 34
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Але ж легенди про вампіризм беруть саме з того часу початок. Я тобі прагну ла довести не те, що влад вампіром був, а те що він, чинячи жест переможця, як ти висловився, вірив у силу крові. А "вампіризм" то вже люди придумали, бо складали про жорстокість цього правителя байки-легенди. Щодо Клеопатри: вона крові не пила, априймала ванни в молоці, змішаному з кров"ю.
 
КрішнА Дата: Субота, 29.03.2008, 22:14 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (HysteriJA)
Але ж легенди про вампіризм беруть саме з того часу початок. Я тобі прагну ла довести не те, що влад вампіром був, а те що він, чинячи жест переможця, як ти висловився, вірив у силу крові. А "вампіризм" то вже люди придумали, бо складали про жорстокість цього правителя байки-легенди. Щодо Клеопатри: вона крові не пила, априймала ванни в молоці, змішаному з кров"ю.

й.легенди про вампыризм вже навить беруть початоку з біблійного Каїна якого Бог зробив непойми ким..
а справа не в силі крові..а в тому що це те саме що собі око ворога на пояс повішатиабо ворожу повязку ватажка собі на коліно і т.п. і кров нічого особливого тут не тойво..а стосовно ванн клеопатри де аналізи ванни взяті..наведи докази того що вона приймала такі ванни.і взагалі що кров якось омолоджує чи т.п.
 
Элуна Дата: П'ятниця, 04.04.2008, 22:54 | Повідомлення # 36
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Любі мої ви так зосереджені дискусією ,що просто забули про вихованість і ПРО ТЕМУ!!!!!!!!!!!!!!!
 
КрішнА Дата: Субота, 05.04.2008, 00:29 | Повідомлення # 37
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Элуна)
Любі мої ви так зосереджені дискусією ,що просто забули про вихованість і ПРО ТЕМУ!!!!!!!!!!!!!!!

до дідька вихованість))а тема кров..от я розщвіюю всі міфи з яких Готи створюють мтільки фанатизму з кров"ю..це просто здвиг по фазі викликаний численними легендами.
 
Хрусталька Дата: Субота, 05.04.2008, 14:07 | Повідомлення # 38
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик,ну взагаліто це навіть є така хвороба, гематодіпсія коли людина хоче дуже крові,і це вже не легенди а факти,які ти так любиш.
 
КрішнА Дата: Субота, 05.04.2008, 21:02 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик,ну взагаліто це навіть є така хвороба, гематодіпсія коли людина хоче дуже крові,і це вже не легенди а факти,які ти так любиш.

ну я ж кажу хвороба але ж це не означає що без крові чужої організм помре..
попийте вина і буде вам кров))

Добавлено (05.04.2008, 22:02)
---------------------------------------------

Quote (Хрусталька)
ну взагаліто це навіть є така хвороба, гематодіпсія коли людина хоче дуже крові,і це вже не легенди а факти,

назву найшов але інформації ніякої..можна посилання га інформацію про хворобу?
 
Хрусталька Дата: Неділя, 06.04.2008, 12:15 | Повідомлення # 40
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, на жаль в інтернеті інформацію про цю хворобу я не знайшла(((((((((
 
Lord_Yaroslav Дата: Неділя, 25.05.2008, 00:40 | Повідомлення # 41
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
in death we trust....
все вищенаписане Вами не має ціннності...суперечка привела ні дочого...
людина п/є власну кров...чи кров іншої людини здебільшого з інтересу...
яка вона на смак....чи дасть вона в організм якоїсь сили....
існує купа всіляких темних обрядів у яких кров є матерією для передачі можливостей...
я хотів би випити крові якоїсь людини...


in death we trust
 
КрішнА Дата: Понеділок, 26.05.2008, 11:35 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Lord_Yaroslav)
n death we trust.... все вищенаписане Вами не має ціннності...суперечка привела ні дочого... людина п/є власну кров...чи кров іншої людини здебільшого з інтересу... яка вона на смак....чи дасть вона в організм якоїсь сили.... існує купа всіляких темних обрядів у яких кров є матерією для передачі можливостей... я хотів би випити крові якоїсь людини...

поріж собі вени і попий крові))а ще краще попробуй лікуватись авось поможе))
 
Gaahl Дата: Вівторок, 27.05.2008, 23:48 | Повідомлення # 43
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Фігнею ви с традаєте готи wink
 
КрішнА Дата: Середа, 28.05.2008, 11:01 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
то не Готи то херки Готи таким не страждають) я вже сказав Гоьтика=імідж+музика+готік паті і т.п. і все ніякої крові депресій і деперсивної філософійі.
 
Lord_Yaroslav Дата: Четвер, 29.05.2008, 16:58 | Повідомлення # 45
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
ну пане Дмитрик...від вас так і "пре" культурою....вам би не в форумі...а замість пса гавкати.....
Quote (Димитрик)
то не Готи то херки Готи таким не страждають)

хотів би почути я це в очі.....
вени собі можете надрізати..обов\язково вздовж....жити стереотипами про готику...ось що вам властиво....
згадайте поняття "позер" і подумайте....
я надіявся культурно поговорити....бачу вам то не властиво.....


in death we trust
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 30.05.2008, 17:34 | Повідомлення # 46
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
слово "херки"не йа придумав))його використовують і без мене для всілякихтіп "тру готів"йакаі повернені на крові і депресивній філософійі .

Додано (30.05.2008, 18:34)
---------------------------------------------

Quote (Lord_Yaroslav)
вени собі можете надрізати..обов\язково вздовж....жити стереотипами про готику...ось що вам властиво....

я тобі кинув посилання на Ггтикознавство читай історію субкультури що вгона з себе являє..і побачиш що по факту небуло ніколив Готів депресивнойі філософійі.це всся зараза потекла з Готичних порталів..Готика=Імідж(ірокези косухи)+музика(дез-рок,готик-рок)+готичні тусовки.і ВСЕ нічогго більше не треба видумувати якусь депресію..чи самотність..от буде вам по 30-40 років і зшгааєте себе такими як ви є зараз цікаво що ви скажете тоді))
 
Lord_Yaroslav Дата: Понеділок, 02.06.2008, 13:32 | Повідомлення # 47
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
пане Дмитрик, ви чудово знаєте, що не все пишеться....навіть на готичних сайтах...
тим більше ви абсолютно не розумієтесь в готиці....лише поверхнево..тоді до чого ця розмова...


in death we trust
 
КрішнА Дата: Вівторок, 03.06.2008, 11:50 | Повідомлення # 48
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
ну так вивчи історію субкультури якщо теперішня Готика кардинально відрізняєцця від Олдскульної то чи являєцця це Готикою?

Додано (03.06.2008, 12:50)
---------------------------------------------
під словом теперішня маєцця на увазі більшість підлітків від 14до 20років із депресивною філософією і самотністю. повторюю в олдскульних Готів такого не булоі Готик металом не пахнуло. Якщо Готика це дез рок і Готик рок завжди була то з якого дива вона тепер і метал в себе вносить..стосовно філософії ну це психологічний захист що мовляв ніхто нічо не розумієв готиці це всьо поверхневі знання і т.д. оскільки із "Готичними Догматами"не хочецця розлучатись скльки вважав їх Готичними довгий час))

 
Lord_Yaroslav Дата: Вівторок, 03.06.2008, 15:59 | Повідомлення # 49
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
бажаю краще вам вивчити історію...
з якого дива то вже не готика?...
панківський дух протистояння теж психологічний захист...і до чого тут сікатись....

Додано (03.06.2008, 16:59)
---------------------------------------------

Quote (Gaahl)
Фігнею ви с традаєте готи wink

не більше ніж ви....


in death we trust
 
КрішнА Дата: Середа, 04.06.2008, 09:49 | Повідомлення # 50
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
я от не спостерігав щоб панки кров пили))Готи це фанати Готик року і дез-року..які тусуються на готичних заходах паті і т.д.ніякої крові і депресії))
а чому вже не Готика ну знаєте якщо я 1988року нароження був 20років назад то через двацять років я не буду 1998го року мабуть))і від того що хтось скаже що я 1998 року народження не означатиме що це буде фактом)
 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Кров
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: