багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Реп » Як ви ставетеся до реперів та репу?
Як ви ставетеся до реперів та репу?
West Дата: Вівторок, 06.05.2008, 18:46 | Повідомлення # 31
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
ЧИТАТИ УСІМ !!!! ЗАХИСТ РЕПУ!!!!!
ох як мене нервують ці тупі обговорення реперів... збереться якась шайка металюг чи іншої зарази і починається, а де інший бік? я не розумію що вам не подобається? не пре що в нас штани низько спущені?? а може це проста заздрість? МИ носимо штани спущеними бо нам є на чому їх тримати!!! і від того чогось НОРМАЛЬНІ дівчата просто в захваті, ну а оскільки тут є дегеративні чмирики яких природа обділила то мабуть дивуватись не варто. хтось казав про понти? так от, ти реперів тіки по телику бачила? напевно тільки 50 cent(а), і йому подібних, а де ти бачила понти в Україні чи на на вулицях?? як ви самі зрозуміли я РЕПЕР і ніяких понтів за мною немає, я знаю дуже багато реперів і теж понти не присутні, чомусь мені здається шо то тупі стереотипи і завчені фрази, я не бачу смислу у цій темі сіли кілька виродків і критикують реп, Х*Й ВАМ, ми найкращі!!!!

Fuck U, fuck all ya bitches, we rulez!!!

Додано (06.05.2008, 19:46)
---------------------------------------------
закриєте верхнє повідомлення я буду знати шо тут самі сцикуни і нічого крім пустих слів тут немає, продовжуйте писати я люб'язно на кожне ваше слово відповім двома, мені є що сказати не сумнівайтесь, вперед чмирики!


STFU!!!!

Повідомлення відредагував West - Вівторок, 06.05.2008, 18:50
 
Estimate Дата: Вівторок, 06.05.2008, 19:10 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Quote (West)
понти в Україні чи на на вулицях?? як ви самі зрозуміли я РЕПЕР і ніяких понтів за мною немає, я знаю дуже багато реперів і теж понти не присутні

ой є багато і на вулицях і по теліку! Потап більше понтів чим репу!Вовчик зі львова ніби норм але вже нема ніде!в нас тупо попси більше!
То шо ти репер я радий !
мир тобі tongue

Додано (06.05.2008, 20:10)
---------------------------------------------
да + ше є норм люди але їх не пускають в народ або вони амі не хочуть sad


 
West Дата: Середа, 07.05.2008, 13:12 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Народ це смішно!!! я думаю шо тепер кожен казатиме про потапа, його сраний лейбл чи їм подібних... а хто вам взагалі сказав шо потап репер???
скажу так шоб було зрозуміло всім: потап це клоун, попсовий шматок лайна і виродок який вже дістав всіх!!! він і його соски (ньюзкул) це самі звичайні лушпаки які до репу не мають ніякого відношення.. колись потап був репером і його поважали, але зараз це тряпка до якої ніхто не має діла! я чув шо сєрьога називає себе гангста репером, так от він ніякий не гангста і не репер, він такий самий клоун як і наш потап і якийсь там тіматі і так далі...
тому попрошу не парити мізки ні собі ні іншим, і не путати реперів з клоунами які себе так називають!
то шо комусь не подобається реп то його справи, мені теж багато чого не подобається але за це я не жену на готів емо металів чи ше когось, як я бачу ви взагалі не знаєте шо таке реп. не вам нас судити, нема чого починати холодної війни якшо не впевнені в своїх силах!
стосовно Вови, так він не пропав, він просто спустився вниз і зараз записує пісні з маловідомими гуртами України, у Львові є хороший гурт який називається Lemberg Family, з ними Вова шось записав, про інших по Україні я не знаю тому не казатиму
перестаньте страждати фігньою, якщо ти не репер то ти не знаєш що це таке, тому тримай писок закритим!

"Only God can judge me"-Tupac Shakur

Мир всім хто хоче миру (і нема чого сміятись)


STFU!!!!
 
Estimate Дата: Середа, 07.05.2008, 15:21 | Повідомлення # 34
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Quote (West)
як я бачу ви взагалі не знаєте шо таке реп. не вам нас судити, нема чого починати холодної війни якшо не впевнені в своїх силах!

ну так ненадо! не думай шо ти один репер тут і шо хтось ненає
і ненадо думати шо реп самий лучий є ше різні стилі
но шас всьо опопсовується! а на екрані теліка практично нема шо слухати!
а репери нормальні (деякі) да і речетатив норм штука!
в кожного є свій смак і прийнятя цього світу!деяким молоко з огірками йде нормально а деякі стругають від мяса!
а то шо гонять на реп це тільки слова! dry які ненадо сприймати!
я тож колись слухав да і зараз слухаю хіп-хоп!
We are the force of another creation
A new musical revelation
- RATM
Насчот Вови то він трохи сплужив но норм!


 
West Дата: Середа, 07.05.2008, 19:33 | Повідомлення # 35
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
один чувак який шарить!! Estimate дає дупля,він тут давно такшо слухайте його клоуни!! але я не кажу шо реп найкращий, (для мене безперечно) кожному своє, я просто став на захист репу (про інші різні стилі той панкоподібний(а) який замутив(ла) цю тему не казав(ла))
я бачу ти тут один затикав їм писка, респект тобі, а взагалі то не перший і не останній форум на якому я стараюсь роздуплити торможених відморозків, і на кожному форумі одне й те саме: понти, музика відстій, як можна так носити штани....і в тому ж дусі. може пора глянути правді в очі? це ж дійсно пусті слова, в яких якшо розібратись то жоден хто називав "реп фуфлом а реперів дибілами" насправді особисто проти нас нічого не має, просто треба показати себе дауном на людях і спровокувати на конфлікт, шоб потім лишній раз сказати шо вони дійсно....
хотілосяб шоб хтось з іншого боку шось відписав, але напевно просто нема шо мені сказати, як завди за спиною легше сукати ніж особисто в очі.


STFU!!!!
 
Estimate Дата: Середа, 07.05.2008, 20:16 | Повідомлення # 36
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
кожен має свою думку!але луче би АСАВів обсирати!недано бачив як ці ублюдки ізбили 14 річного чувака!
надо тшось робити з міліцейським беспределом!
це правда!Нас закодовують в кайдани! angry


 
West Дата: Четвер, 08.05.2008, 08:52 | Повідомлення # 37
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
про них навіть говорити тошно, постріляв би нафіг!
ти казав про то шо подивитись нема чого по теліку, та забий на нього, мабуть вже й не буде, було на м1 раз в тиждень 5 пісень іто закрили нафіг, качай собі з нету:
http://rapgodfathers.com/ з сайту можна качанути репняк, та зазвичай це найновіший і наймодніший, взагалі користуйся торрент трекерами:
http://torrents.ru/forum/ тут можна найти дуже хороший і рідкісний реп, але треба клієнт uTorrent і зареєструватись
http://torrentz.com/ про клієнт те саме, але можна не регитись, подивись і на одному і на іншому, кращий як на мене верхній.


STFU!!!!
 
Estimate Дата: Четвер, 08.05.2008, 13:10 | Повідомлення # 38
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
я більшості качаю з Ютуба хоча якість гавно но норм
з respecta.net
mediaportal.ru
lectro.ru
smile


 
d-z00m Дата: Вівторок, 13.05.2008, 16:43 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Ненавижу, бу
 
West Дата: Вівторок, 13.05.2008, 18:26 | Повідомлення # 40
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
biggrin haha
d-z00m такі як ти своїм язиком мені на дупі натерли мозоль! tongue
Ненавижу, бу, це доволі змістовна точка зору, такі як ти завжди вирізнялись надзвичайними розумовими здібностями, і тут ти себе таки проявив hands
бу це взагалі шо таке?? ти налякати хотів? чи пальці дригаються і ти фігариш по клаві нервовими імпульсами?
тебе можна охарактеризувати так: "о мудрейший"))), так от "мудрейший", чи не міг би ти детальніше написати свою точку зору і сказати чому ненавидиш? (якшо розумові здібності не дозволяють я не ображатимусь ok )
доречі прогрес, рівно тиждень як я тут почав матом крити і ось перша відповідь не з мого табору!!! (з такою реакцією в баскетвол не грають))))
________________________________________________________________________________________________________

Estimate
, здоров чувак, як справи? дивився на сайти які ти написав, там реально рідкісний музон можна скачати, respect!
ти звідки?


STFU!!!!
 
Estimate Дата: Вівторок, 13.05.2008, 20:41 | Повідомлення # 41
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
West, з Франіка!А музички много там! biggrin

 
ЧІКІТА Дата: Понеділок, 19.05.2008, 17:26 | Повідомлення # 42
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
ой............я їх не дуже люблю..........мені здається шо вони дуже понтові!!!!!!!!!!!за дуже............а таких людей я не люблю...........і музика мені їхня не подобається!!!!!!!!!!якась тупа...................хоча все залежить від людини....і її характеру!!!!!!!!!!!!!!!

pUnK's NoT DeAd:)
 
кУльчик Дата: Понеділок, 19.05.2008, 17:28 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
ЧІКІТА, я тебе пітримую...бо їх тож не люблю.... dry

BOO!!!
 
Estimate Дата: Понеділок, 19.05.2008, 17:40 | Повідомлення # 44
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
ЧІКІТА, кУльчик, реп це не тільки понти а й життя в бідноті немаючи ніхіра!
але все попсове в цьому світііііі smile


 
кУльчик Дата: Понеділок, 19.05.2008, 18:18 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Estimate, ти також правий ...але якшо просто логічно подумати більшість реперів понтові занатто.я не говорю за усіх а так винятки(хоч вони мені усі якісь недуже)...це суто моя думка!...кожна людина думає по - свому

BOO!!!
 
Estimate Дата: Понеділок, 19.05.2008, 20:28 | Повідомлення # 46
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
кУльчик, дякую!
МИР ВАМ ВСІМ ! biggrin


 
ЧІКІТА Дата: Вівторок, 20.05.2008, 14:48 | Повідомлення # 47
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
кУльчик, ..........)))))))))))) punk wow

pUnK's NoT DeAd:)
 
кУльчик Дата: Вівторок, 20.05.2008, 14:52 | Повідомлення # 48
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Estimate, не має защо smile biggrin smile

ЧІКІТА, ;)))) smile


BOO!!!

Повідомлення відредагував кУльчик - Вівторок, 20.05.2008, 14:52
 
West Дата: Вівторок, 20.05.2008, 17:39 | Повідомлення # 49
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Estimate здоров чувак! як життя? тут теми вичерпні чи так і будуть мозолити до посиніння?)))

ЧІКІТА
кУльчик

класно взагалі шо ше хтось повідписував, але ви тупо йдете по колу... я вже ніби десь писав про "понти", понтують лушпаки які присіли на потапа (чи ше ліпше фіфті цента) і ходять вийоб****ся невідомо чого, ЦЕ НЕ РЕПЕРИ вони просто деруть наш стиль! якшо такого оленя спитати шось про реп то він зразу сяде калюжу.

Про виключно свою точку зору ви маєте рацію і головне в вас є на це право, але повірте це так дістає шо слів не хватає, ви б краще подумали про надмірну народжуваність гопів, які на відміну від реперів підійдуть і просто дадуть в голову без пояснень, і тем різних хоч вигрібай, а вам би тіки про понти
а про музику я взагалі в шоці, чесно мене не гребе шо ви там слухаєте, хоча коли це чую вже я не розумію шо там можна слухати)))

"на вкус и цвет товарища нет" чули таке?
так от живіть самі і дайте жити іншим

І в мене є питання до панків, скінів і решти ненависників:
нафіга налітати купою на реперів, бити до втрати свідомості навіть коли репер сам???
роздупліть будь ласка, особливо про факт багато на одного, буду дуже вдячний


STFU!!!!
 
Estimate Дата: Вівторок, 20.05.2008, 17:45 | Повідомлення # 50
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
West, да нормально)))
tongue


 
West Дата: Вівторок, 20.05.2008, 17:49 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
шо нового в тебе? як життя?

STFU!!!!
 
Estimate Дата: Вівторок, 20.05.2008, 17:51 | Повідомлення # 52
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
данового майже нема найшов пару прикольних груп хіп-хоп\хардкор
дещо з панку прикальнуло!
Життя деколи атстой но)))все норм


 
West Дата: Вівторок, 20.05.2008, 17:56 | Повідомлення # 53
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
то класно, слухай шо за ***** оті рядовий, полковник....нафіг то?

STFU!!!!
 
Estimate Дата: Вівторок, 20.05.2008, 18:09 | Повідомлення # 54
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
ранги за повідомлення!тіпа на форумах така фішка!піднизом є респект)))в процентах!

 
West Дата: Вівторок, 20.05.2008, 18:15 | Повідомлення # 55
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
ясно, до ж*пи значить)))
добренько, я на свал, періодично заходитиму, якшо знаєш де мона скачати альбоми Outlawz за цей рік, кинь ссилку, ок?


STFU!!!!
 
Estimate Дата: Вівторок, 20.05.2008, 18:16 | Повідомлення # 56
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
ок. Шукай в гуглі або на респект.нет

 
EspriT Дата: Четвер, 22.05.2008, 07:19 | Повідомлення # 57
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 28
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
Не навиджу як і реперів так і реп обрунтовувати мабуть не потрібо.....
 
ЧІКІТА Дата: Четвер, 22.05.2008, 15:28 | Повідомлення # 58
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
West,
Quote (West)
нафіга налітати купою на реперів, бити до втрати свідомості навіть коли репер сам???

думаєш тіки на реперів налітають????..............не тіки.........от готи.........тоже не менше страдають............і тоже може наприклад іти собі один гот нікого не чіпаючи...........і тут навалиться на нього шайка гопів і мутлосять............і таке буває.........так шо не тіки реперів бють.......
а ото шо ти про гопів писав я з тобою згідна.........їх уже дофіга.........і боротися з ними вже ніхто не може...............)))
Quote (West)
ЦЕ НЕ РЕПЕРИ вони просто деруть наш стиль!

ну я ненаю..........репером ніколи не була..........я не знаю хто там з вас справжні репери а хто нє.........і як я уже писала шо все залежить від людини........я не хочу вашу музику обсирати........це ваше право шо хочете то слухаєте..........просто така музика не для мене.........я поважаю музику яку я люблю.......а одже поважаю і іншу!!!!!ось так............


pUnK's NoT DeAd:)
 
кУльчик Дата: Четвер, 22.05.2008, 19:21 | Повідомлення # 59
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
West, знаєш кожна людина має свою думку......ти допустім любиш реп любиш реперів(мож ти ним і є)...но ше раз наголошую я не люблю ні репу ,ні реперів.(це моя дума)....знаю шо є дійсно нормальні репери неспорю,як ти виразився які не вийо..... ,в мене особисто є пару знайомих так вони нормальні ....

BOO!!!
 
Сніжок Дата: Субота, 31.05.2008, 22:33 | Повідомлення # 60
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
... happy

Додано (31.05.2008, 23:33)
---------------------------------------------
як можна заробити "Рейт" на вашому форумі,в принципі я б не проти подискутувати на такі теми ясно що на стороні Репу,кому не впадло написати буду дуже вдячний

 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Реп » Як ви ставетеся до реперів та репу?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: