багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Little_InKo  
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Емо » Характер емокідів
Характер емокідів
Хрусталька Дата: Неділя, 09.03.2008, 12:18 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Основною з їхніх рис є емоційність.Постійні сльози,депресії,ниття всім,часте різання вен.А взагалі вважають,що емо пішли від готів.Що ви взагалі думаєте про цю субкультуру?
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 14:57 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Основною з їхніх рис є емоційність.Постійні сльози,депресії,ниття всім,часте різання вен.А взагалі вважають,що емо пішли від готів.Що ви взагалі думаєте про цю субкультуру?

шо за маячня...більше на позерів дивись..тіпа Готи вен неріжутьі в депресії неходять))бугага як на мене шо Готика шо Емо шо всьо решта то підлітковий максималізм.Переростете діти))все само пройде..а Емоційність якбит хто питав це ще радість і сміх.Емо пішло фігзна від чого))вас нерозбереш там))
 
Nymphetamine Дата: Неділя, 09.03.2008, 15:04 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
я б не сказала,що емо то сплошні плакси депресори і різання вен...емоції не тільки так розподіляються...не забувайте про сміх..радощі...і веселощі...емо,на мою думку, - це люди які впадають в крайні точки емоцій...в них немає такої фішки як спокійний стан...вони завжди сприймають усе близько до серця і гіперболізують...
 
Хрусталька Дата: Неділя, 09.03.2008, 15:18 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, ти,мабуть,ніколи не зрозумієш сенсу готики,для деяких це життя,так ріжуть вени і вдепресії,тому і кажуть,що емо пішли від готів.
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 16:01 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, ти,мабуть,ніколи не зрозумієш сенсу готики,для деяких це життя,так ріжуть вени і вдепресії,тому і кажуть,що емо пішли від готів.

ти вже таблетку випила?)))сенс готики в стражданнях а в самих стражданнях нема сенсу))але ти присядь трошка відпочинь а то шось ти сьогодні знов збентежена))і гострі предмети забери від себе подалі))
 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 09.03.2008, 17:30 | Повідомлення # 6
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Основною з їхніх рис є емоційність.Постійні сльози,депресії,ниття всім,часте різання вен.

так , але це вже ТРУ емо)

 
Winil Дата: Неділя, 09.03.2008, 20:55 | Повідомлення # 7
про100 Патріот
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 37
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
Емо просто діти...цю біду треба пережити
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 23:03 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
так , але це вже ТРУ емо)

нашо ЕМО терти))))

ну якшо ви позерів обговорюєете то так і попереджайте))

Quote (Winil)
Емо просто діти...цю біду треба пережити

зрештою як і більшість субкультур включаючи панк і готику))
 
Хрусталька Дата: Понеділок, 10.03.2008, 17:01 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, сенс є у всьому,запам"ятай,навіть у нашому беззмістовному житті є певний сенс, а збентежений хіба що ти))))))
 
КрішнА Дата: Понеділок, 10.03.2008, 19:37 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, сенс є у всьому,запам"ятай,навіть у нашому беззмістовному житті є певний сенс, а збентежений хіба що ти))))))

та я просто сама збентеженість))може для тебе власне життя беззмістовне а для мене моє власне далеко не беззмістовне.
 
DOS Дата: Понеділок, 10.03.2008, 23:36 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
На цьому всьому хтось заробляє гроші і має вигоду, теперішні субкультури це все лайно....навіть я, який комусь може здатись неформалом бо маю патла і переважно слухаю рок знаю що це все фігня і лайна варте, так воно мені подобається, але на цьому хтось збагачується і "відволікає мене від життя" через це я починаю таких самих людей як я ділити на гопів, реперів та інших, починаю ім недовіряти, сумніватися, а насправді вони такі самі як є, проте зазомбовані, і вони вважають мене "чужим". Ще раз скажу що це все не просто так, всі ми поділяємось і це зроблено для розколів нації і для легшого маніпулювання людьми... як би це плачевно не звучало. Справжнім був тількі рок"н"ролл у 50-х роках, він здійснив революцію, тоді музика не створювалась для сворення грошей, людей не ділила а вона їх обєднювала, вона змінила світ, і тут дехто зрозумів що людям таке подобається і можна колотити на цьому гроші і пішло поїхало...
 
The_Tooth_Fairy Дата: Субота, 22.03.2008, 13:47 | Повідомлення # 12
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
нашо ЕМО терти))))

Не треба терти) то просто настоящий тру емо)

 
d-z00m Дата: Субота, 22.03.2008, 17:42 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Емо це агресія спрямована на себе..
Дійсно часто вони розпускають соплі і часто бувають в депресіях...Та всеодно вони можуть бути і веселі і радісні життю.Це все залежить від настрою.
Маю друга (трушний емо).То він незавжди плаче і немає напастой депресій.Був агресивний коли розчарувався в любові та з часом знов найшов її...Нескажу шо він тепер сміється завжди але бувають у нього і веселі дні...
Так шо емо це не є лише сум smile
 
The_Tooth_Fairy Дата: Субота, 22.03.2008, 18:49 | Повідомлення # 14
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
d-z00m, Емо такі самі люди як всі) Різні почуття, та емоції огортають їх
 
Dead_Kitten Дата: Неділя, 23.03.2008, 18:48 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Емо-це принципово інфальтильний погляд на світ,інтравертність(тобто сконцентрованістьна внутрішніх переживаннях),романтизмта мрії про романтичне кохання.
Рух "Емо"зародився в Америці у 1980-хроках.Тоді це стосувалося лишемузики:на базі хардкору почали з"являтися нові аранжування та тексти,происякнуті почуттям автора.Пізніше навколо музичного стилю утворилася туса зі своїми традиціями та законами.У 2000р. емо-кіди заполонили Європу,а потім перейшли і до нас.

Добавлено (23.03.2008, 19:48)
---------------------------------------------
Плюшевий ведмедик-означає ранимість та м"якість...
Череп з кістками-на одному із емо-форумів нам сказали шо емо-кіди просто люблять піратів...
Розбите серце-тут все зрозуміло...
Пістолі-романтично-смертельна річ...
Зірка-суміш готики з Барбі,неможливе поєднання...

Розмови про суїцид-позерство.Для чого себе вбивати?адже життя в нас одне,треба йому радіти.... biggrin

 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 23.03.2008, 19:23 | Повідомлення # 16
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (Dead_Kitten)
Плюшевий ведмедик-означає ранимість та м"якість...Череп з кістками-на одному із емо-форумів нам сказали шо емо-кіди просто люблять піратів...Розбите серце-тут все зрозуміло...Пістолі-романтично-смертельна річ...Зірка-суміш готики з Барбі,неможливе поєднання...

Розмови про суїцид-позерство.Для чого себе вбивати?адже життя в нас одне,треба йому радіти....


це могла б записати в "емо фрази"
 
кУльчик Дата: Понеділок, 21.04.2008, 19:57 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Little_InKo, Я З ТОБОЮ ЗГІДНА......НАЩОТ( Емо такі самі люди як всі) Різні почуття, та емоції огортають їх )

BOO!!!
 
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 22.04.2008, 18:02 | Повідомлення # 18
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
кУльчик, І я так вважаю, якщо треба будуть плакати а якщо треба будуть веселитися)

 
ЧІКІТА Дата: Понеділок, 19.05.2008, 17:09 | Повідомлення # 19
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
мені здається шо вони ніби не дуже відкриті люди.....шось таке загадкове вони тримають в собі.............але от я думаю шо вони самі сміливі...............вони не бояться показувати свої почуття..........вони не бояться насмішок інших людей..........вони можуть заплакати..........і їм всерівно шо скажуть..........і навіть взяти те шо вони собі вени ріжуть......так це трохи дивно.......але не кожен на таке піде...........от попробуйте взяти лєзвію і порізати вени.....не стане сміливості...а їм стає..........от я думаю шо вони такі самі люди як і всі інші..........просто в них дещо інші погляди на життя............

pUnK's NoT DeAd:)
 
кУльчик Дата: Понеділок, 19.05.2008, 17:32 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
які б вони не були...но вони є люди ..такі як і ми....(но якшо чесно то мені тож не подобається їхній погляд на життя)....але я не сміюсь з них і не обзиваю їх як роблять інші.....просто я на них незвертаю уваги...от і все.

BOO!!!
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 19.05.2008, 22:25 | Повідомлення # 21
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
кУльчик, Молодець)

 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Емо » Характер емокідів
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: