багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Життя:) » СНІД (катастрофа людства...(()
СНІД
Willow Дата: Середа, 16.07.2008, 12:21 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
тут обговорюєм все, що зв'язано з цією проблемою...

Додано (16.07.2008, 13:21)
---------------------------------------------
ВІЛ означає Вірус Імунодефіциту людини. Цей вірус є причиною СНІДу. Іноді ВІЛ називають "вірусом СНІДу". СНІД означає Синдром Набутого Імунодефіциту, вірус проникає в організм людини і руйнує його імунну систему. Імунна система є частиною людського організму, що допомагає нам боротися з інфекціями і хворобами. СНІД є синдромом. Іншими словами, це сполучення захворювань та симптомів. Людина, заражена ВІЛ, може прожити довгі роки, перш ніж цей вірус призведе до СНІДу. Ця схема ілюструє різницю між ВІЛ і СНІД. Після того, як вірус попадає в організм людини, проходить близько трьох місяців, і в організмі з'являються антитіла до ВІЛ, які можна знайти за допомогою тестів. ВІЛ поступово послабляє імунну систему, опір організму інфекції стає настільки слабким, що в організм легко проникає цілий ряд інших інфекцій, що викликають різні захворювання і погіршують стан здоров'я людини.

ВІЛ відносять до сімейства ретровірусів або "повільних" вірусів. Ослаблення імунної системи може тривати роками, і людина, заражена ВІЛ, може жити нормальним життям, перш ніж відбудеться погіршення її здоров'я. Виявити ВІЛ в організмі можна за допомогою спеціального аналізу крові приблизно через 3 місяці після зараження. Якщо як мінімум два різних спеціальних тести підтвердять наявність антитіл до ВІЛ у крові (дадуть позитивний результат), то це означає, що людина інфікована ВІЛ
sad


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 18.07.2008, 15:21 | Повідомлення # 2
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Якщо чесно то я співчуваю всім цим людем...і поганим...які цього навмисно можна сказати захотіли, і хорошим...які взагалі нерозуміють чому це з ними сталося...і нарокманів...і всіх....але людство саме себе вбиває...от вкусить мене комарик і я захворію на снід((((..треба всіх зібрати і постріляти....якщо такі науковці тупі що неможуть вилікувати..(((....
А тут ніхто не пише....(((..всі що цього незамічають..бо то твориться не зними.(((...
 
Willow Дата: Неділя, 27.07.2008, 09:27 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Американському художнику Франку Муру було призначено увійти до історії як "творцеві червоної стрічки". Саме так його згадували в некрологах, коли він помер в 2002 році в результаті лімфоми - раку, пов'язаного зі СНІДом. Треба відзначити, що до цього він жив з ВІЛ-інфекцією більше 20 років.Червона стрічка - міжнародний символ боротьби зі СНІДом, який використовують як логотип і ВООЗ, і агентства ООН і незлічена кількість добродійних фондів.
Прикріплення: 9335006.bmp (55.8 Kb)


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Котуся) Дата: Вівторок, 29.07.2008, 12:13 | Повідомлення # 4
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
мммдааа....хороша тема... думаю вона зараз хвилює багатьох людей... чесно кажучи мені вже стає страшно і за своє майбутнє.. ця хвороба поширюється в Україні зі швидкістю геометричної прогресії... тобто це кароч повний капець...((( тепер виходить щоб побудувати якісь стосунки з людиної тре спочатку вести її до лікаря і перевіряти чи вона здорова))?? шось мене це зовсім не пре... але й справді як вирішити цб проблему??? wink wink wink
 
Willow Дата: Субота, 13.09.2008, 09:34 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Quote (Котуся))
мені вже стає страшно і за своє майбутнє

мені теж.....


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Іруля Дата: Субота, 13.09.2008, 10:01 | Повідомлення # 6
Група: Видалені





Хмм гарна тема,і гарні відповіді,а чому не можна просто зустрічатися з людиною,а пізніше коли вже його добре знаєш запитатися,або просто поговорити на цю тему Котуся),
 
Blacky Дата: Вівторок, 23.09.2008, 19:07 | Повідомлення # 7
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
це захворювання глобального масштабу , надіюсь всі займаються сексом з "Презирвативами"!?!?!!?..... dry
 
lilit Дата: Середа, 24.08.2011, 15:57 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
любите друг друга предохраняясь, не давайте другим использовать ваши средства гигиены, не используйте сами чужие средства гигиены, не употребляйте наркотики, не занимайтесь проституцией, вообщем наслаждайтесь жизнью и вдыхайте кислород здоровым телом! а как говорится, в здоровом теле - здоровый дух!
 
Форум » Ми і світ :) » Життя:) » СНІД (катастрофа людства...(()
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: