багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Життя:) » Весілля-в вашому житті (Як ви ставитись до весілля)
Весілля-в вашому житті
Ваше ставлення до типових весіль )))
fantom2 Дата: Субота, 07.02.2009, 21:59 | Повідомлення # 1
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Напишіть,своє ставлення до типового весілля. Біле плаття, гарнюня наречена, красень наречений, потім в церкву, а потім ці всі віруючі люди ідуть бухати ..(ну є напевне винятки) ....бажаючи щастя, дітей, грошей, ітд і тп...молодятам .... А потім добра частина цього весілля як свині п*яні.....ну це так моя думка....( Я взагалі віруюча людина і думаю що таке подружжя Бог не може благословити, то мущо це не по християнські)...
Ну чекаю на ваші відповіді...і Ваш погляд на Ваше весілля, або просто на весілля))))
 
Кіцюня Дата: Неділя, 08.02.2009, 17:32 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Ну,думка про гарнюню наречену і красеня нареченого-підтримую....як без того....ну,мені не подобається щось звичне і нецікаве....Взагалі,я б хотіла весілля,на якому були б тільки найблищі люди(кума троюрідного брата маминої сестри-шоб такого не було)...ну,шоб ти тих людей знав,спілкувався з ними.....Ну,плаття дійсно хочу біле...адже цей колір для весільного плаття нареченої вибрали недарма...це колір чистоти.....ну,не знаю наскільки актуальна вона зараз....Нареченому костюмчик,який пасує йому,або подобається....хочеться,шоб людина себе в такий день почувала кльово..шоб нічого не муляло і не заважало...і щоб потім,переглядаючи фото чи відео,не казав,що то ти винувата,що я як дятел виглядав(ПРипустимо..)Обвінчатись хотілося б в невеличкій церкві....А після поїхати на такий собі пікнік під легкими тентами з біло-золотими,або біло-рожевими кольорами)))Нічого лишнього,ніяких бухариків.....а романтична обстановка у колі друзів і людей,яких ти любиш))))отак....ну,ідей ще багато..як ще придумаю,то напишу smile

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
КрішнА Дата: Вівторок, 10.02.2009, 20:42 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
по суті зібрати толпу людей які прийшли пожерти і попити на ваші гроші то акось невесело..і взагалі економічна криза в країні нема можливостей шоб бебехати весіллє мегосуперське((ато 1 день свята а потім живи ніщіта))
 
fantom2 Дата: Середа, 11.02.2009, 13:10 | Повідомлення # 4
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
Нічого лишнього,ніяких бухариків.....а романтична обстановка у колі друзів і людей,яких ти любиш))))отак.

Віка, а якщо твої батьки захочуть запросити своїх друзів, яких ти незнаєш, не те що твій чоловік, що ти на це скажеш?
КрішнА, -А ти як себе уявляєш на своєму весіллі???І якщо твоя мамка захоче весілля швидше чим ти?)))скаже жинись сину що на те*)
 
Nymphetamine Дата: Середа, 11.02.2009, 16:58 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
я проголосувала за нетипове весілля..хочу чогось дуже стриманого але вишуконого...зі смаком ...а не такого звичайного весіля,на якому всі насвинячуються і потім нічого не памятають...

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Кіцюня Дата: Середа, 11.02.2009, 17:25 | Повідомлення # 6
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
fantom2, я всіх друзів батьків знаю....ну,але якщо на те пішло,то я думаю,що як батькам хочеться,щоб вони були і вони вважають їх частинкою нашої сімї,то чому б і ні...... smile smile smile smile

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
fantom2 Дата: Середа, 11.02.2009, 19:13 | Повідомлення # 7
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
я думаю,що як батькам хочеться,щоб вони були і вони вважають їх частинкою нашої сімї,то чому б і ні..
Ну тоді ти неможеш сказати що це твоє весілля, це більше буде схоже на весілля батьків, невже тебе небуде цікавити думка твоїх, друзів, і в першу чергу твого нариченого???Якщо з його сторони також купа друзів батьків прийде і ти не будеш їх знати, невже ти думаєш що всі ті друзі не будуть пити і всередині весілля ти не отримаєш тих же бухариків, яких взагалі небуде знати твій наречений не те що ти)....
Nymphetamine, -Олюня а ти що скажеш про гостей на весіллі??
 
Ромчик Дата: Середа, 11.02.2009, 22:22 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
підтримую весілля заради самих наречених, а не гостей. Взагалі то вибір їх, як їм святкувати.Отримавши благословіння в церкві, зібратися в невеликому колі рідних та друзів. Коля, я тебе дуже підтримую щодо спиртного на весіллі (я взагалі до нього негативно ставлюся). В нашому народі неможливо встановлювати межу - тому й на поховаання іноді закінчується бійкою (теж і про весілля). Чи це християнський плід в житті?
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 13.02.2009, 00:45 | Повідомлення # 9
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
В нашому народі неможливо встановлювати межу - тому й на поховаання іноді закінчується бійкою (теж і про весілля). Чи це християнський плід в житті?
Як завжди розумні слова -розумної людини.Як биж всі це знали, то ді б і норма напевне була...а то в нашому народі так є, якщо ще стоїш на ногах значить норма...якщо падеш і можеш говорити то можеш сказати:"я трохи випив" ну а коли .....
Жарти звичайно, але тим самим ми самі вбиваємо себе і націю(((((....Хай допоможе нам Бог.
 
Tanchuk Дата: П'ятниця, 13.02.2009, 12:10 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Мабуть, кожна дівчина мріє як колись вона надіне білосніжне плаття,фату і поруч знею буде її наречений--кохана людина...Признаюсь я належу до їх числа happy .Я вважаю,що це свято для двох закоханих і все має відбуватися так,як вони хочуть,щоб це не було скучним відсиджуванням !!!(сама була на такому весіллі,коли молоді сидять такі наче у них не свято,а каторга...)Тому закохані мають брати безпосередню участь у плануванні свого весілля.Але ...Звичайно тут є ще й "Але",класно якщо ви самостійні(я маю на увазі фінансову незалежність) тоді дилема розв'язується швидко--ви робите все так,як хочете самі і ніхто вам не буде нав'язувати "де робити?", "Як робити?", "кого запрошувати?-- гостей типу-- "кума троюрідного брата маминої сестри" happy .Але в нас весілля переважно оплачують батьки наречених,якщо не все,то значну частину і тут часто виникають конфлікти,коли сідають складати список гостей... "Треба запросити того то,бо ми були в них...і ще того,бо він для нас..."...На цю тему можна говорити довго... і дивитись на неї під різними кутами... Та я вважаю,що батьки і наречені повинні піти на компроміс тоді дві сторони будуть задоволені! Я хочу,щоб коли у мене буде весілля,на ньому були ті люди,яких я люблю і хочу бачити.А не такі,які прийшли обсудити молодих,їду.... Та це все не так аж важливо,НАЙГОЛОВНІШЕ щоб у цей день поруч з вами була КОХАНА ЛЮДИНА!!!
 
Кіцюня Дата: П'ятниця, 13.02.2009, 13:19 | Повідомлення # 11
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
smile Респект, Tanchuk, !!!!!Свідоме мислення....Ми не завжди взмозі чогось уникнути......Тому треба часом іти на компроміс...Як добре,що є однодумці)))))Будем друзями????

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
MetalmaideN Дата: Субота, 14.02.2009, 18:12 | Повідомлення # 12
Генерал-полковник
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 14
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (Tanchuk)
Мабуть, кожна дівчина мріє як колись вона надіне білосніжне плаття,фату

не кожна))), я того не хочу... я себе такою не уявляю і не хочу уявляти... бо здурію)))... як на мене, то, щоб жити щасливо з коханою людиною, не обовязково всі ці вистави... весь цей цирк... коли родина нареченої чи нареченого зі шкури вилазить, щоб "представитись" перед майбутніми родичами...
весілля батьки роблять, бо так, бачте, заведено... як то всі роблять весілля, а ми шо гірші? чи шось типу цього... і навіть ніхто не хоче слухати про то, що ти не хочеш весілля (я про стандартне весілля з "викупом" молодої (за наперед домовлену ціну))) ) і всіма формальностями на публіку в першу чергу)...

Quote (Кіцюня)
треба часом іти на компроміс...

а чого завжди діти мають йти на компроміс??? невже думка дітей взагалі не має значення? і тут справа не в неповазі чи егоїзмі (як можуть подумати батьки), чи ше в чомусь... просто, на мою думку, я маю право голосу, коли йдеться про МОЄ весілля...


Повідомлення відредагував MetalmaideN - Субота, 14.02.2009, 19:51
 
Tanchuk Дата: Неділя, 15.02.2009, 13:21 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
[b]Кіцюня[/b], Дякую! Чим більше друзів,тим краще smile
 
Кіцюня Дата: Неділя, 15.02.2009, 18:14 | Повідомлення # 14
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
MetalmaideN, звичайно маєш.....І я не казала,що діти мають йти на компроміс...На компроміс мають йти всі....А батьки на компроміс йдуть частіше,ніж ми...Я думаю,що батьки відіграєть важливу роль у житті кожної людини....Вони ще з дитинства нас люблять,плекають,доглядають,віддають душу.....Хто завжди поруч,коли погано?????Вони бажають нам тільки щастя і у ньому вбачають своє щастя також...Вони завжди готові підставити своє плече....А коли чують про весілля,то радості їх немає меж.....Часом батьки останнє віддають дітям.....Навіть на те ж весілля....Вони можуть витягнути останні гроші зі своєї кишені..ті гроші,які могли витратити на себе і могли поїхати на відпочинок(а грошей на таке задоволення,як весілля йде ой як багато...).В красі своїх дітей-наречених вони бачать частинку свого щастя,молодості....Можливо невиконаних бажань......Особисто я,вдячна своїм батькам....і я не проти того,щоб вони запросили того,кого вважають за потрібне...щодо чоловіка...якщо він мене любить і збирається стати частиною моєї сімї,то він повинен був би зрозуміти.....Я також повинна зрозуміти...і у випадку,якщо я когось не знаю,то це не є проблемою.........Я можу познайомитись...

Скоро,як будем мати дітей,то будем знати,як воно.....І як вам буде образливо,коли ваша рідна кровинка,дитинка,заради якої ви все віддавали,жертвували собою, прийде і заявить,що це її весілля і ви не можете нікого запрошувати,бо так дитині захотілось...

Це моя думка.....Та й кожен творить свою долю своїми руками....


ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
fantom2 Дата: Неділя, 15.02.2009, 20:02 | Повідомлення # 15
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
.Та й кожен творить свою долю своїми руками....
Отож і будем від цього відштовхуватись)))))))).Знаючи Віка тебе, і знаючи що ти порядна дівчина, і що в твоїх батьків хороші друзі.(А якщо попадеться якись алкашик, напється в тебе на весілллі, і щей побє нареченого??))що тоді....(Краще щоб цього небуло.)
А на рахунок того що батьки хочуть нам доба я неспорю.Хоча слова "Я хочу тіки щоб моя дитина була щасилива, також можна поспорити" Наприклад колись віддавали батьки своїх дочок за заможних старих дідів..От тобі і щастя...в тому дурному слові ГРОШІ!!!!!ЖАДОБА!!!ЖАДІБНІСТЬ!!!ЕГОЇЗМ!!!!!.
Я радий що в мене повна свобода вибору, якою мене нагородив Господь, і саме Я буду відповідати за цей вибір, а не буду перекладати його на батьків.!
 
КрішнА Дата: Понеділок, 16.02.2009, 15:44 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
1.Нарахунок запрошених гостей думаю батьки мають право запросити БЛИЗЬКИХ друзів сімйі яких і ви знаєте в тому числі..
тим більше якщо вони платять за весілля

2.Стосовно Алкоголю..ну можна культурно приліпити можна навить до стану спйаніння але головне не буянити і нічого грішного в цьому не вбачаю

3.Стосовно фАТИ І ВСЯКОЙІ ІН. ХНІ..ЦЕ ВЖЕ НА ЦВЕТ И БРЕД ТОВАРИЩЕЙ НЕТ. як захочуть наречені так і буде навить якщо вони хочуть обвінчатись у Раввіна який приїде в Мечеть.Це суто їхня справа

4.Висновок великого Крішни:взагалі є така традиція щоб з весілля зробити суперпупермега свято але і коштів на це піде не мало але,звідки потому гроші брати щоб жити в подружжі?якщо 70%на святкування піде тобто за один день ви проси..аєте 70%так скажемо суми на якуб ви прожили значний час..
і того:якщо ви не олігарх не треба робити з весілля карнавал на все місто але це також зрештою вирішувати подружжю

ІМХО:весілля дорога забавка і на мою думку можна піти культурно обвінчатись в церкві/мечеті/пагоді/індуїстському храмі/синагозі розписатись в РАГСІ запросити в крайньому випадку НАЙБЛИЖЧИХ друзів і ффсьо..якщо друзі то вони зрозуміють)а відмітити весілє ніколи не пізно:)

 
Кіцюня Дата: Понеділок, 16.02.2009, 20:56 | Повідомлення # 17
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
А Я ЗАПРОШУ ВСІХ,КОГО МОЇ БАТЬКИ ЗАХОЧУТЬ!!!!А за коханого чоловіка буду стіною стояти,шей якшо то гість з моєї сторони biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin biggrin КОЖЕН РІШАЄ САМ...ЦЕ МОЯ ДУМКА...А ВИ ЯК СОБІ ХОЧЕТЕ

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
fantom2 Дата: Понеділок, 16.02.2009, 21:14 | Повідомлення # 18
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
А Я ЗАПРОШУ ВСІХ,КОГО МОЇ БАТЬКИ ЗАХОЧУТЬ!!!!
То це ти запросиш, чи батьки???І це буде твоє весілля, чи батьків? Якщо роблять його батьки, запрошують гостей батьки, а ти там тільки береш участь, то про що ми говоримо. Трошки то все наївно).
Quote (Кіцюня)
А за коханого чоловіка буду стіною стояти
Це прикол типу?!)))))Хто жінку питає коли бійка іде). Якщо хтось і вдарить то точно ніхто невстигне, вже потім розтягнуть, і я думаю що чоловік би відтовк того пяного дятька, але перший удар поличив би він, він же розумний і непяний і не ліз би до якогось пяного дядька)

взагалі Крішна висловив розумний підхід).
 
Кіцюня Дата: Вівторок, 17.02.2009, 16:02 | Повідомлення # 19
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
І чого ти завжди всіх хочеш переконати у своїй правоті??????????Це моя думка!!!!!!!І не дуже приємно,коли намагаються мене переконати у протилежному.....Як кажеться,на смак і колір товаришів НЕМА!!!!!!Ти дорослий і в праві собі робити,що хочеш,особливо,якщо ти матеріально незалежний від батьків!!!!

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
MetalmaideN Дата: Четвер, 19.02.2009, 04:58 | Повідомлення # 20
Генерал-полковник
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 14
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
А коли чують про весілля,то радості їх немає меж...

ага... нема меж радості... особливо, коли не сплять ночами, бо думають, де то грошей взяти, шоб таке весілє забахати, щоб всьо місто/село рік як мінімум про нього говорило)))
а якшо серйозно, то ніхто і не заперечує всього того, що написано у дисертації Кіцюні трохи вище...
просто справа тут в чому: такі аргументи наводять в тому випадку, коли хочуть стандартної забави з усіма тими традиціями і пишностями... якби я хотіла весілля, те ж саме говорила би)))... Кіцюня хоче весілля, її аргументи виправдовують себе... я не хочу тої мороки, тому і навела свої, не менш вагомі, аргументи... як і Коля...
а взагалі то трохи розбігаються слова шановної Кіцюні, які були нею сказані на початку обговорення цеї теми, і зараз...
 
Кіцюня Дата: Четвер, 19.02.2009, 07:50 | Повідомлення # 21
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Повідомлення Кицюні містило особистий характер.Половина повідомлення не стосувалося даної теми, туму ми видалили його.От решта.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ ----
Шановна, MetalmaideN, ,ти маєш свою думку ,а я маю свою...і зовсім необовязково критикувати мій вибір....
У мене своє життя і моє власне баження його і його ідеалів........якщо я поважаю своїх батьків і хочу,щоб вони мали право на думку у моєму житті,або на весіллі,то хай так буде!!!Чим воно тебе повинно так турбувати????????Не хочеш батьків чи їх друзів у СЕБЕ на весіллі-не запрошуй!!!!!!!!!!!!!ЦЕ ПОВНІСТЮ ТВІЙ ВИБІР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))

Повідомлення відредагував fantom2 - Четвер, 19.02.2009, 08:25
 
fantom2 Дата: Четвер, 19.02.2009, 08:24 | Повідомлення # 22
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
Чим воно тебе повинно так турбувати????????

Пряма відповідь -

Quote (MetalmaideN)
а якшо серйозно, то ніхто і не заперечує всього того, що написано у дисертації Кіцюні трохи вище...
І нікого то не турбує.Прошу дотримуватись Правил морально-етичної культури.Тема стосується весілля ніхто в твоє життя не лізе.Кожен говорить про те як би він ставився до СВОГО весілля), а не до чужого.Хтось висловлює свою думку, відповідно в інших людей зявляються питання, на які можна відповідати а на які можна не відповідати.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 
fantom2 Дата: Четвер, 19.02.2009, 08:37 | Повідомлення # 23
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
І чого ти завжди всіх хочеш переконати у своїй правоті??????????Це моя думка!!!!!!!

Коли це я хотів когось переконати в своїй правоті.Я взагаліто дав пару запитань, на які якщо ти боїшся і не хоч відповідати то можеш не відповідати).
Quote (Кіцюня)
Ти дорослий і в праві собі робити,що хочеш,особливо,якщо ти матеріально незалежний від батьків!!!!
Я знаю що я в праві вибирати а що не вправі.Я на пару добрих років старший від тебе і можу сам подумати.Я не кажу що ти маєш робити.аргументи і факти??...
-------------------------------------------------------------------------------------
Що до весіллля:
1.Весілля це поєднання двох людей.Без батьків і без друзів і алкоголю і грошей.(...і стануть одним тілом, і однією душею).
2.Якщо є гроші то запросити можна хоть страусів, яка різниця.(Але хто візьме на себе відповідальність за зроблені погані речі, деяких з гостей, хто візьме на душу гріх.)(Хтось скаже я в нього алкоголь не заливав(ла), але обставини хто створив???)(Моя особиста думка: Я хочу таке весілля, де б менше алкоголю було і гріхів.)
3.Батьки це найблищі нам люди, тому без них весілля неможливе.
4.Щоб висловити власну думку і обговорити якусь тему не потрібно створювати сварки і війну.Тут писали люди з різних куточків України, і вкожного різні світогляди, але ніхто нікого не ображав.Так що дорогі користувачі, не кажіть що як в кого, а говоріть тільки за себе.
 
Sanny Дата: Понеділок, 20.07.2009, 16:59 | Повідомлення # 24
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Я не хочу пишного весілля, так найближчі родичі і вірні друзі))))
а моя сестриця таке весілля запланувала: В карпатах замість машини- фіра, і вхід тільки у вишиванках)))ну як вам)))))))
 
Форум » Ми і світ :) » Життя:) » Весілля-в вашому житті (Як ви ставитись до весілля)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: