багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Димитрик, Willow  
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Значення Біблії у ХХІ столітті
Значення Біблії у ХХІ столітті
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 16:22 | Повідомлення # 31
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, просто я так зрозуміла,що мало хто знає про це,тому і ніхто нічого не пише,треба просвітлювати.
 
КрішнА Дата: Субота, 15.03.2008, 16:56 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, просто я так зрозуміла,що мало хто знає про це,тому і ніхто нічого не пише,треба просвітлювати.

Протестантизм це "гілка"Християнства я ж кинув посилання але тема нікому нецікава
 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 18:27 | Повідомлення # 33
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, просто краще її обговорювати.
 
КрішнА Дата: Субота, 15.03.2008, 18:41 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, просто краще її обговорювати.

це те саме шо обговорювати Православ"я чи Католицизм мало хтов цьому шурупає ..і сенсу обговорювати Протестантизм небачу та й ніхто не спішить це робити
 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 20:02 | Повідомлення # 35
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, ну от спочатку було пару тем,які мало хто обговорював,а потім почали відправдяти коменти.....,тому трохи почекаємо
 
КрішнА Дата: Понеділок, 12.05.2008, 08:11 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
засновником Протестантства вважаєцця Мартін Лютер..це свого роду течія в католицизмі.Мартін переклав Біблію з Ластинської на Німецьку проти чого сильно виступала Римо-Католицька церква.І ще Римо-Католицька церква полюбляла залякувати карами Божими і таким чином видавала всякі індельгенції щоб люди платили і їм індульгенція ніби гріхи списувала) словом рискайте в неті або дивіцця художній фільм Мартін Лютер
 
Gaahl Дата: Неділя, 25.05.2008, 00:02 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
проста людина не здатна робити такі чудеса і взагалі думаєш Ісусу не було що робити а прямо йти на хрест?А на його воскресіння,що скажеш?
Кожна людина велика і може робити те шо і він
ібо і ти і я всемогутні......
 
КрішнА Дата: Вівторок, 27.05.2008, 18:11 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Gaahl)
Кожна людина велика і може робити те шо і він
ібо і ти і я всемогутні......

ти можеш дихати у вакуумі?))
 
Gaahl Дата: Вівторок, 27.05.2008, 23:15 | Повідомлення # 39
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Quote (Gaahl)
ти можеш дихати у вакуумі?))
А чого ні?Якшо їжачкі дихають попами то чого я не можу дихати у вакумі?))))))))) biggrin
 
=_X_= Дата: Середа, 28.05.2008, 01:31 | Повідомлення # 40
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Gaahl, lol lol lol lol lol lol lol 100%!!!!)))
 
Gaahl Дата: Середа, 28.05.2008, 01:50 | Повідомлення # 41
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Quote (Gaahl)
Gaahl, 100%!!!!)))
beer
 
Людина Дата: Субота, 21.06.2008, 15:57 | Повідомлення # 42
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Біблію вже мало хто читає.Якщо читають то тіки великі побожники, священники і школярі бо у них це за програмою.Просто вже ніхто не вірить.Так собі буденність звичайнісінька.Просто шо хорошого було від тої церкви?Хіба що добрі священнослужителі помогали бездомним і біднякам колись там... dry Ну якщо згадати усю історію розвитку цієї віри у суспільстві, то виходить що вона нам зробила більше поганого ніж хорошого. happy А прощення всіх гріхів від Бога?Ця теорія існує і в той же час існує страшний суд, де всім без виключення по попі дають =)

нормальна людина з ненормальною психікою
 
КрішнА Дата: Субота, 21.06.2008, 16:32 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
по першу дають по попі не всім без виключеня а тіки тим хто НЕ буде пробивати підлогу лобом...ой тобто молитись))і чемно поводитись))
 
Людина Дата: Субота, 21.06.2008, 16:38 | Повідомлення # 44
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Димитрик, гг))тоді я там перша на черзі happy

нормальна людина з ненормальною психікою
 
КрішнА Дата: Субота, 21.06.2008, 16:43 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Людина)
Димитрик, гг))тоді я там перша на черзі

там вже забите місце язичникам)))та атеїстам)))
 
Людина Дата: Субота, 21.06.2008, 16:49 | Повідомлення # 46
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
biggrin я атеїстка))а чого мені страшно суда чекать?може зразу в Пекло? happy всеодно в Раю здохну з нудьги, та й мене туди не пустять =))

Додано (21.06.2008, 17:47)
---------------------------------------------
гг))от за ці слова мене туди вже точно не пустять biggrin

Додано (21.06.2008, 17:48)
---------------------------------------------
happy Як би сказали священники середньовіччя про мене? smile Вона - єретик tongue

Додано (21.06.2008, 17:49)
---------------------------------------------
cool а потім вони б мене повісили tongue

Додано (21.06.2008, 17:49)
---------------------------------------------
happy Життя - класна річ.Як не крути =))


нормальна людина з ненормальною психікою
 
The_Great_Kung-Lao Дата: Субота, 28.06.2008, 18:34 | Повідомлення # 47
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
можу сказати одне віруючим не варто буквально все сприймати що написано в Біблії в тому числі і воскресіння Христа...можливо це просто порівняльні епітети ..чи свого роду метафори))

The world is need dreamers,to give it a soul.
And it needs realists to keep it alive.
 
Людина Дата: Середа, 09.07.2008, 11:42 | Повідомлення # 48
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
happy метафори??ой тримайте мене!!......чогось усі вважають шо воно було насправді))

нормальна людина з ненормальною психікою
 
fantom2 Дата: Середа, 09.07.2008, 13:10 | Повідомлення # 49
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Людина)
Біблію вже мало хто читає.Якщо читають то тіки великі побожники, священники і школярі бо у них це за програмою.Просто вже ніхто не вірить.Так собі буденність звичайнісінька.Просто шо хорошого було від тої церкви?Хіба що добрі священнослужителі помогали бездомним і біднякам колись там...Ну якщо згадати усю історію розвитку цієї віри у суспільстві, то виходить що вона нам зробила більше поганого ніж хорошого.А прощення всіх гріхів від Бога?Ця теорія існує і в той же час існує страшний суд, де всім без виключення по попі дають =)

Я похжий на попожника, чи на школяра, чи на священника, Я її читаю і нічого поганого нема)! Хіба наоборот!
Про віру ...я думаю дуже багато людей на цій землі вірять..і знають точно в що вони вірять...!!!
Хороше від церкви???!!Ну принаймі годють голодних і декому допомагають..(але тим самим наживаються) але чого про церкву...якщо є купа різних течій християнства..вихотить ти просто мало знає)...я от не відношу себе ні до кого...з усіма переспілкувався..нічого доброго в них нема...краще просто вірити!!!!А історію згадати не вдасться бо нас тоді не було щоб ми згадали)))))....Історію завжди пишуть під когось...і саме церква не давала справжнім християнам жити...ну то вже інша тема....

І ще одне "Людина" і "Крішна" попрошу не флудити, ще форум відповідної теми..а не флуд про верблюдів...Ваші повідомлення видалені

 
КрішнА Дата: Четвер, 10.07.2008, 10:14 | Повідомлення # 50
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
от тільки саме Християнство навязує людині комплекс неповноцінності у формі першородного гріха..виходить як не крути а ти вже винен перед Богом за те що хз скіки тисяч років назад хтось щось зробив..
по друге йакшо Бог всезнаючий то логічно що в людини внаслідок цього немає свободи вибору..
по третє Христа розпяли Конесервативні Іудеї за те що він назвав себе Царем Іудейським що по їхнім законам було практично гріхом БАЛЬШИМ.словом Христа покарали за те що він багато балакав проти тодішніх власть імущих Євреїв.

по четверте Милостивий Іудо-Християнський Бог ще за часів Мойсея влаштував Єгипту такий собі геноцид. згадаємо як вітерець пройшовся по хатках і у непозначених хатах повмирали люди всі навить в утробі..і типу Бог є любов?))цікаво виходить.

по п"яте ну припустимо Христос пожертвував собою заради людства..питання а навіщо?його ціле людство про це просило? і що змінилось з тих пір як було так і лишилось..а етичні норми були в інших релігіях.

по шосте Монотеїстичні релігії за власну історію існування завжди вирізнялись особливим презирством до інаковіруючих..(Сикхізм невщьот)

по сьоме..фактом є те що спочатку був анімізмі тотемізм як поклоніння природнім явищам
потім зявився шаманізм як поклоніння духам і т.п. з шаманізму вже утворився Політеїзм(багатобожжя)і оскільки в племені завжди був якийсь верховний Бог то його просто вводилив абсолют а інших відкидали з пантеону і зявлялась Монотеїстична релігія типу Іудаїзму і Християнства і Ісламу..хоча дві останні завдячують власному існуванню саме Єврейському Іудаїзму.. і це факт..ту не поспориш))

по восьме з релігією зявляєцця також ієрархія супсільство від жерців до простих людей..і перші якомога більше витискають з простолюдів користі для себе гроші блага і т.п. от тільки стверджують що роблять це від імені Бога(Богів).

по дев"яте як тільки зявляєцця нова наукова теорія чи відкриття релігійні представники одразу ж починають підганяти священні тексти під ці відкриття і кажуть шо типу це вже давно було повідано людству Бого чи Богами..а оскільки зміст св писань являєцця образним то притягнути за вуха туда якусь наукову теорію не є проблемою

по десяте для чого людині вірити в когось чи в щось?без наведених якихось доказів в це саме ЩОСЬ.. невже людина є настільки мізерна що повинна плазувати перед кимось чи перед чимось?(ну от вам той же комплекс неповноцінності).

такі от пироги хлоп"ята і дівчата

 
Людина Дата: Четвер, 10.07.2008, 22:46 | Повідомлення # 51
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
sad Одні кажуть вір, інші кажуть шо Його не існує....... і де тута правдочка?
А мені мати казали, шолюди, які вірили жили довше і іноді навіть від невиліковних хвороб виліковувалися.....
Але є і критична думка стосовно віри в Бога...
ВИВОД :
1. Людина -- мізерне створіння, шо придумало собі Божество, сама у нього вірить, боїться його і разом з тим супротивиться.
2. Ніхто ніколи не докаже, шо Бог існує, але й не доведе шо його нема, тому проблеми ці всі вічні.
3. Для людини головне не Бог, а віра, і саме віра у те шо все буде добре "бо Бог допоможе" дає внутрішню впевненність і сили боротись.
4. Ті хто "несуть нам віру" -- люди, вони є знаряддям божим, але як вже було сказано людина -- мізерне створіння, тому не слухайте їх, а вірте власним розумом у Бога, а намагатись його пояснити неетично до нього, як до будь-якого створіння.
5. Вірте у самих себе і у те шо в вас все вийде, а народ навколо не слухайте, ким би він не був!


нормальна людина з ненормальною психікою
 
КрішнА Дата: Четвер, 10.07.2008, 23:25 | Повідомлення # 52
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Людина)
Одні кажуть вір, інші кажуть шо Його не існує....... і де тута правдочка?

маєш голову на те щоб думати от і робийак знайеш..
за себе скажу що атеїстом не йавляйусь а являюсь агностиком(тобто просто не заперечую)оскільки наука неможе дати повного уявлення про картину всесвіту і релігійні книги тим більше повного неможуть))
 
Людина Дата: П'ятниця, 11.07.2008, 14:08 | Повідомлення # 53
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
wink дивно, але мені здалось, шо ти заперечував існування Бога, ну ти не заперечуєш, але як я розумію і не сильно віриш.

нормальна людина з ненормальною психікою
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 11.07.2008, 17:20 | Повідомлення # 54
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
я не заперечую якись вселенський розум що створив всесвіт і який займається вишіненням глобалтних проблем у ньому))але я невірю в Бога біблії і корану..і взагалі в Богів чи Бога які керують людськими долями))..
 
MetalmaideN Дата: Вівторок, 17.11.2009, 12:58 | Повідомлення # 55
Генерал-полковник
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 14
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (Людина)
дивно, але мені здалось, шо ти заперечував існування Бога, ну ти не заперечуєш, але як я розумію і не сильно віриш.

Крішна дуже розумна людина ). і він неможе заперечувати того що доведено наукою. А саме існування вищого розуму. Тому як не крути а Бог існує. Але в кожного він свій і посуті один і той же.
Quote (КрішнА)
я не заперечую якись вселенський розум що створив всесвіт і який займається вишіненням глобалтних проблем у ньому))але я невірю в Бога біблії і корану..і взагалі в Богів чи Бога які керують людськими долями))..

). Ніде не написано що Бог керує твоєю долею. А навпаки. Бог створив людину щоб вона всім управляла, і жила так як вважає запотрібне, але Бог запропонував людині ще і вічне життя після смерті. Тобто енергія людини її душа після смерті тіла може жити вічно, і буде жити вічно тільки все залежить де?. якщо людина прожила своє життя нормально то відповідно і вічність вона проживе в раю. А якщо вона робила зло то чому Бог має приймати її до свого дому.
 
КрішнА Дата: Вівторок, 01.12.2009, 10:01 | Повідомлення # 56
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
Крішна дуже розумна людина ). і він неможе заперечувати того що доведено наукою. А саме існування вищого розуму. Тому як не крути а Бог існує. Але в кожного він свій і посуті один і той же.

інсування по перше Вищого Розуму не довдено на даний момент
існування біблійного Бога ще з біблійних часів не можуть довести .
Quote (MetalmaideN)
. Ніде не написано що Бог керує твоєю долею.

якщо Бог всемогутній тоді він може все знати))відповідно він може знати всі варіанти розвитку подій в моєму житті.Відповідно замість того щоб відправляти людину Гієну Огнєнну можна її просто не створювати)разом з тим не створювати Диявола і ін.ангелів які почали ставити під сумнів правоту Афтарітєта)
Quote (MetalmaideN)
А якщо вона робила зло то чому Бог має приймати її до свого дому.

та Бог і сам немало зла наробив ))чого він себе не відправить в пекло))
 
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Значення Біблії у ХХІ столітті
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: