багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Димитрик, Willow  
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Протестанти
Протестанти
Хрусталька Дата: Середа, 12.03.2008, 17:02 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Один із видів релігії,в чому полягає її сенс?Які відмінності від інших релігій??Якщо знаєте пишіть сюди.
 
КрішнА Дата: Середа, 12.03.2008, 17:24 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Протестнатизм це течія в Християнстві.

в Христ-ві 3 течії:
Православ"я
Католицтво
Протестантизм

Добавлено (12.03.2008, 18:24)
---------------------------------------------
протестантизм
http://www.grinchuk.lviv.ua/referat/1/989.html

якшо вас на гуглі не забанили шукайте))

 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 20:03 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
А це протестанти в Англії так?
 
КрішнА Дата: Субота, 15.03.2008, 20:19 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
А це протестанти в Англії так?

більшість так..але там ше свої течії..баптисти,лютерани ,англіканці.
 
Людина Дата: Четвер, 10.07.2008, 22:50 | Повідомлення # 5
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
wink один чорт хто вони усі! Бог все одно один! wink і кому яке діло як він насправді вигляда?

нормальна людина з ненормальною психікою
 
КрішнА Дата: Четвер, 10.07.2008, 23:08 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
різницю в тому що Протестанти стверджують що священики ані будь хто інший окрім Бога немає права відпускати гріхи..а оскільки на такому праві Католики колись непогано заробляли та ще й Біблія була написана латиною (яку проста людина йака не навчалась в семінарії знати не могла)це практично подвоювало авторитет церкви..от Мартін Лютер взяв і виступив з ПРОТЕСТом(звідси й ПРОТЕСТантство)проти всяких індултгенцій типу купив індульгенцію і гріхи відпущено))і відпускань гріхів священниками..також він переклав біблію на німецьку мову щоб кожна людина могла її читати і розуміти шо вона читає))за що власне католицька верхівка певний час наїжжала на Мартіна Лютера..а і ще Протестанти заперечували святість всіляких преданьі т.п. і стверджували наскільки я памятаю що спасіння немає лише поза Христом а не лише поза Католицькою церквойу(ну до католиків ще були православні і ще були інші Християни які не участвували на "Вселеньских Соборах"от католицька церква казала що спасіння тільки в католиків а Марін лютер казав що врятуватись можуть усі християни віруючі незалежно від конфесії) ...ну основу виклав)) здаєцця)
 
Людина Дата: П'ятниця, 11.07.2008, 14:14 | Повідомлення # 7
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
mellow отже протестанти мало чим відрізняються від католиків, а більша різниця між ними була при інквізиції. а отже на цей час ці релігії цілком схожі.

нормальна людина з ненормальною психікою
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 11.07.2008, 17:30 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Людина)
отже протестанти мало чим відрізняються від католиків, а більша різниця між ними була при інквізиції. а отже на цей час ці релігії цілком схожі.
емм якби то сказати ..Мартін Лютер був якраз реформатором католицької церкви..реформа якраз полягала в тому що священники немали права відпускати гріхи за допомогою індульгенцій чи іншим способом ..проти православних він тоді практично вроді ніц немав тому щов Європі західній домінував Католицизм..Православ"я було поширене в сх Європі..зокрема в країнах СНД..
Протестанти поділяються ще в собі на багато течій зокрема:
Лютерани
Англікани
Баптисти
Кальвіністи(якщо непомиляюсь і такі є)

зауваження:Баптистів часто плутають із свідками Єгови вважаючи що це одне й теж..насправді Свідки Єгови являються сектою в науковому значенні цього слова..тобто релігійна группа яка відхилилась від традицій домінуючої релігії однак зберегла її деякі елементи так скажем. Свідки Єгови стверджують що:
1.Ісус не Бог а лише Син Божий(традиція стверджуеє що Ісус Боголюдина,Бог-творець Син і Св Дух одночасно..3 в одному))
2.Ісуса не розіпяли на Хресті а повішали на стовпі мук.
це те щ памятаю може щось упустив(

Пе. Ес. визначення терміну "секта" http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B0

Додано (11.07.2008, 18:30)
---------------------------------------------
Реформація Католицької Церкви тут http://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%B5%D1%84%D0%BE%D1%80%D0%BC%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F

 
Ромчик Дата: Субота, 26.07.2008, 21:20 | Повідомлення # 9
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
протестантів насправді багато! Сюда треба віднести і п'ятидесятників, харизматів (це найбільші конфесії в Україні після баптистів). загалом вони називаються євангельськими християнами. різниці між ними лише в тім, що хтось носить хустинки, а хтось, наприклад танцює прославляючи Бога, чи використовує музичні інструменти для цього. Хтось співає гімни, а хтось пісні. Але доктринальна основа в ним однакова!
 
КрішнА Дата: Середа, 30.07.2008, 20:42 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
а Проестантам дозволено вживання алкогольних напоїв?наскіки йа наю то ні.
 
Ромчик Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 10:16 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
мені дозволено все, але не все мені корисно)))) бог створив людину як вищий вінець всього творіння по Своєму образу та подобою. Якщо Він би хотів аби я палив, то на моїй головів була б тоді труба (для виходу диму), а так навіщо руйнувати те, що створив Бог??? За це дамо відповідь в Судний День.
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 12:22 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
мені дозволено все, але не все мені корисно)))) бог створив людину як вищий вінець всього творіння по Своєму образу та подобою. Якщо Він би хотів аби я палив, то на моїй головів була б тоді труба (для виходу диму), а так навіщо руйнувати те, що створив Бог??? За це дамо відповідь в Судний День.

а нащо труби якщо дим можна видихати з носа або з рота))якщо дозволено все то чому взагалі людина маєза щось перед ним(Богом) відповідати?
 
Ромчик Дата: Неділя, 03.08.2008, 15:05 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
--------- wacko
 
КрішнА Дата: Вівторок, 05.08.2008, 10:34 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
що відповіді не знайшов?))

ну якщоя комусь щось дозволяю робити то відповідальності переді мною він не має нести.я неможу його карати за ті чи інші вчинки оскільки це його вибір і нести відповідальність він буде перед тими на кого прямо повпливали наслідки цього вибору..а оскільки Бог взагалі знаходиться поза всесвітом то на нього взагалі нічого неможе впливати.відповідно маньяк вбивця несе відповідальність перед суспільством в якому він вчинив злочин порушивши правила.

 
Ромчик Дата: Середа, 06.08.2008, 16:49 | Повідомлення # 15
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
))))))
 
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Протестанти
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: