багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Димитрик, Willow  
Форум » Ми і світ :) » Релігія » А якого ви віросповідання?
А якого ви віросповідання?
Якого ви віросповідання?
Кохана Дата: Понеділок, 21.07.2008, 11:35 | Повідомлення # 31
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Димитрик, а ти був на службі чи просто зайшов подивитись на церкву. Бо хор співає тільки тоді коли правиться служба.
 
КрішнА Дата: Понеділок, 21.07.2008, 16:25 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Кохана)
Димитрик, а ти був на службі чи просто зайшов подивитись на церкву. Бо хор співає тільки тоді коли правиться служба.
тільки так заходив))
йа взагаліто думав про такий хор як в фільмах))стоять дітив білих платтячках(сектанти wacko бугага)зі свіччечкамив руках і співають Аве Марія
 
Кохана Дата: Понеділок, 21.07.2008, 17:40 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Димитрик, ти що здурів!!! В нас такого немає!!!
 
КрішнА Дата: Понеділок, 21.07.2008, 18:44 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
а що за хор тоді
 
Кохана Дата: Понеділок, 21.07.2008, 22:13 | Повідомлення # 35
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Димитрик, хор в повному составі збирається тільки в неділю або святкові дні перед службою і співає службу. А в будні приходять тільки пару представників хору і співають служби які є в будній день. Наприклад в тій церкві в якій співаю я є 3 хори, бо в неділю 3 служби (на 8, на 10 і на 12 години), а в будні дні служби є з ранку на 8 год. і вечері на 19 год. то двоє, троє людей(з різних хорі, кому як виходить) приходять і співають + є 3 регенти які дерегують хором(кожен своїм)
 
КрішнА Дата: Вівторок, 22.07.2008, 10:54 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
юююййй))я б забив безкоштовно ходити на такий хор))
 
Кохана Дата: Вівторок, 22.07.2008, 12:51 | Повідомлення # 37
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Димитрик, ми ходимо туди не для своєї вигоди, а для душевного умиротворіння. Правда якщо ти так пишеш то ти незнаєш, що це таке.
 
КрішнА Дата: Вівторок, 22.07.2008, 17:50 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Кохана)
Димитрик, ми ходимо туди не для своєї вигоди, а для душевного умиротворіння. Правда якщо ти так пишеш то ти незнаєш, що це таке.

аха хрестятьв православній а ходимо в католицьку )))щось в мене таке враження що як і більшість народу якбив нас в Країні домінував Іслам всі б ходили просто в мечеті замість церков))я веду до того шо людям паралельно ходити в католицьку церкву чив Православну аби лиш підтримувати традицію))"за батьківщину,за народ,за віру"(с)
 
Кохана Дата: Вівторок, 22.07.2008, 20:51 | Повідомлення # 39
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Димитрик, те що я хрещена в православній не означає що обовязково мушу ходити в православну церкву! Я вже пояснювала тобі чому я хрещена саме в православній церкві, бо коли я народилась іншої просто НЕ БУЛО!!! Особисто я не поділяю поглядів православної церкви.
 
КрішнА Дата: Вівторок, 22.07.2008, 23:55 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
цікаво а чим відрізняються погляди в католицько церкви?))а зараз скажу
1.Папа вважаєцця намісником Бога на землі))(ну йа пожартувати з власною божественністю люблю але ж треба і межу знати)
2.Більшість своїх ідей спи*дили в "мерзенних нехристів грецьких філософів на ідейах яких будували свої твердженя"святі"на зразок Фоми Аквінського.
3.власне як і будь яка релігійна організація при появі наукової теорії церква тут де підганяє метафоричні віршики біблії під теорію і каже шо таке вже було написано 2000р назад в біблії))

а в результаті знаєте шо я вам скажу як тільки з"являюцця церковні ієрархи від релігій вища ступінь ієрпархії дрючить нижчу для власного блага от тільки прикриваєцця надприродньою силою))а Греко-Католики то взагалі компроміс між православ"ям і католицизмом це варіант був для поляків придушити культуру українську іще раз колись))

хоча якщо в988р..її так смачно придушили і отруїли "Хрещенням"що аж святом зробили)

найбільше мені якось подобаюцця Протестанти..

і наскільки мені відомо Католики стверджують що їхня конфессія єдино правильна)а сі решта на спасіння можуть типу не розраховувати))(бізнес є бізнес)) а от догмат про непогрішимість папи і його намісництво..ну тут ви переплюнули православних))які доречі були раніше за вас і тому логічніше мало б бути що вони правіші))

 
Ромчик Дата: Субота, 26.07.2008, 21:24 | Повідомлення # 41
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Друзі, ходити до церкви - це одне, а мати стосунки з Богом - це інше. хочу спитати шановну "Кохану", чи впевнена ти , що після закінчення твого земного життя, ти підеш на небо? Що рухає твоєю вірою? Чи відчуваєш ти любов Божу, чи бачиш ти Його руку в своєму житті? бог - Він такий же реальний, як ти і я. чи знаєш ти Його особисто? чи відчуваєш ти зв'язок з Ним? Чи маєш ти Святого Духа, якого обіцяв Ісус послати після Свого вознесіння? smile
Я так кажу, бо колись Він прийшов в моє життя і став моїм Господом і Спасителем! Моїм самим близьким та вірним Другом!!!

Додано (26.07.2008, 22:24)
---------------------------------------------
Запрошую всіх познайомитися з Ним! Ісус вмер за гріхи кожного з нас, щоб подарувати нам небо! Він любить нас! Треба лише сповідати йому своє невір'я, гріхи і запросити Його ввійти у своє серце та стати твоїм власним Господом і Спасителем. знайти євангельську церкву та долучитися до громади вірян, що сповідують спасіння через віру в спасаючу жертву Ісуса Христа!

 
КрішнА Дата: Неділя, 27.07.2008, 00:16 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
/Запрошую всіх познайомитися з Ним! Ісус вмер за гріхи кожного з нас, щоб подарувати нам небо! Він любить нас! Треба лише сповідати йому своє невір'я, гріхи і запросити Його ввійти у своє серце та стати твоїм власним Господом і Спасителем. знайти євангельську церкву та долучитися до громади вірян, що сповідують спасіння через віру в спасаючу жертву Ісуса Христа!/
а що рухає твоєю вірою?))
 
Willow Дата: Неділя, 27.07.2008, 09:13 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Ромчик, давай без релігійної пропаганди...

Додано (27.07.2008, 10:13)
---------------------------------------------
і взагалі, як можна особисто знати Бога?? )))


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
fantom2 Дата: Неділя, 27.07.2008, 14:43 | Повідомлення # 44
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Взагалі про церкву і про Бога "Ромчик" правий, ажде в церкві роблять багато не того що пише в біблії....ну і не тільки в церкві а і всіх вірах також...Всіх течіях погане є те що всі засуджують одні одних...і хоть би хтось був мудріший....І ще одне тема про віросповідання...а не про те хто які відносини має з Богом..прошу створити нову тему і вперет...це ж може зробити будь-хто...а тут просто пишемо хто якого віро сповідання чи може взагалі ніякого!!

І доречі Willow "Ромчик ніякої релігійної пропаганди не провів....тема для того...!Несказав вірте в те а бо в те...Там просто інформація про те в що він вірить!
 
КрішнА Дата: Неділя, 27.07.2008, 20:27 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
фантомчегг а ти сам то опиши власне віросповідання))ну йа найу що це безконфесійне Християнство))але детальніше можно?))
 
Ромчик Дата: Неділя, 27.07.2008, 21:09 | Повідомлення # 46
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Димитрик, моєю вірою рухають особисті відносини з Богом. Я вдячний Йому, що в свій час Він знайшов мене, простив всі гріхи і дав нове життя1 я вдячний Йому за те, що Він став моїм отцем, найближчи та найвірнішим Другом. я бачу його реальність в своєму житті. Оце є християнство, а не релігія! особисті стосунки з Богом як з Батьком.
Це не фанатизм. це жива віра, що була проповідана Христом та Апостолами. Ось так smile

Додано (27.07.2008, 22:09)
---------------------------------------------
чи можна знати Бога особисто? так! Він для цього і пішов на хрест, щоби востановити розрушені відносини людини з Богом. він зробив все, що необхідно для того, аби ми повернулися до сого Творця! smile biggrin smile

Повідомлення відредагував Ромчик - Неділя, 27.07.2008, 21:11
 
КрішнА Дата: Неділя, 27.07.2008, 23:19 | Повідомлення # 47
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
чи можна знати Бога особисто? так! Він для цього і пішов на хрест, щоби востановити розрушені відносини людини з Богом. він зробив все, що необхідно для того, аби ми повернулися до сого Творця!

а в Євангелії від дяді Вані написано що Ісус сам казав що він не Бог, а посланець)))але про це вже в іншій темі))стосовно стосунки із Бого як з отцем заходив тему "Божественна Комедія...."шоб йа туво не флудив
 
Wesley Дата: Неділя, 22.02.2009, 23:17 | Повідомлення # 48
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Я - адвентист сьомого дня.
Адвентисти сьомого дня (АСД) - християнська міжнародна Церква протестантського напрямку. Сама назва має таке значення: "Adventus" латинською мовою "пришестя". "Адвентисти" - люди, котрі вірять у скорий Другий прихід Господа Ісуса Христа на Землю. "Сьомого дня" - говорить про те, що ми дотримуємося сьомого дня тижня - суботи - як встановленого благословенного й освяченого Богом дня від створення світу.
Таким чином, назва Церкви АСД відображає в собі дві найбільш значні події: одвічну - створення світу, пам'ятником чого є субота, й завершальну - Друге пришестя Христа на Землю. Мета Пришестя - покласти край владі гріха і спасти всіх, хто прийняв Ісуса як Свого Господа.
Адвентисти сповідують загальнохристиянські істини: учення про триєдиність Бога - Бог Отець, Бог Син (Ісус Христос) і Бог Дух Святий; про божественну і людську природу Христа; про необхідність покаяння і хрещення; про Божий суд та інше.
Нині Церква звершує своє служіння у 218 країнах світу, має 46740 помісних церков, у яких налічується близько 20 млн. дорослих членів Церкви (разом з дітьми понад 30 млн.).
Церкві АСД належать 5612 адвентистських шкіл, 95 вищих навчальних закладів, 166 лікарень, 371 клінік та диспансерів, 147 дитячих будинків і реабілітаційних центрів, 56 видавництв і друкарень, 35 фабрик по виготовленню продуктів здорового харчування.

Особливості віровчення:
- основою віровчення є виключно Біблія, як священне й Богом натхненне мірило і джерело християнської віри. Усі інші церковні труди визнаються як коментарі до віровчення і лише тією мірою, якою вони відповідають Святому Письму;
- адвентисти вірять у непорушність, незмінність і вічність морального Божого Закону (Десять Заповідей), написаного Самим Богом на кам'яних скрижалях, і не визнають змін, внесених у цей Закон людиною;
- адвентисти вірять, що спасіння - це Божий дар усім віруючим, а не результат наших діл. Однак "віра без діл мертва", тому свою любов до Бога ми засвідчуємо дотриманням Його Закону і постанов. "Якщо любите Мене, ви будете зберігати Мої заповіді" (Йоан.14:15).

Церква АСД як організація
- виникла в результаті подальшого розвитку реформації XVI століття, метою якої було повернення до чистоти вчення Першоапостольської Церкви;
- це християнська, всесвітня за своїм поширенням організація, що проповідує єдність у Христі людей усіх національностей, рас та різного соціального стану.
- пропонує людям у всьому світі християнську освіту, фізичне і духовне зцілення, допомогу і Вістку надії.

 
Ромчик Дата: Середа, 25.02.2009, 17:45 | Повідомлення # 49
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
)))) привіт, Wesley. А що тобі дає віра в Бога, особисто?
 
Roman-17 Дата: Понеділок, 30.08.2010, 17:23 | Повідомлення # 50
Сержант
Група: Заблоковані
Повідомлень: 23
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Я ніякого
родина християни
а я нічого не підтримую
 
fantom2 Дата: Понеділок, 30.08.2010, 18:18 | Повідомлення # 51
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Wesley)
Нині Церква звершує своє служіння у 218 країнах світу, має 46740 помісних церков, у яких налічується близько 20 млн. дорослих членів Церкви (разом з дітьми понад 30 млн.).
Церкві АСД належать 5612 адвентистських шкіл, 95 вищих навчальних закладів, 166 лікарень, 371 клінік та диспансерів, 147 дитячих будинків і реабілітаційних центрів, 56 видавництв і друкарень, 35 фабрик по виготовленню продуктів здорового харчування.

Церква як велика машина і держава, має власність... а гроші тоже заробляють,... небачу ніякої різниці між Ватиканом. Церква, влада, гроші((((((.
Всі церкви спочатку проростають.... потім ростуть .....потім дають плоди, хто кращі а хто гірші, .... а потім стається типове явище, зявляються погані гілочки і плоди.... а дерево існує... і через ті погані частини псується церква... але зявлятють нові хороші гілочки .....і знову спіраль)....

Quote (Roman-17)
Я ніякого
родина християни
а я нічого не підтримую

Ну християни це дуже так сказано... свідки ЄГОВИ також християни, але довести їм що це тільки перші букви з слів!!!!

Коли на горі Хориві Бог об'явився Мойсееві, то на його запит: "Яке Його ім'я?" — Господь відповів: "Я Той, що є, сущий" (2 Мойсеева 3:13-15). Ця відповідь об'явила людям глибше розуміння Бога, як Того, Який є сущий, самобутній та вічновірний Своїм обітницям і заповітам-союзам, даних їхнім батькам: Авраамові, Ісаакові й Якову. Інакше кажучи, юдеї тепер пізнали, що Бог являє Собою не тільки абсолютного Творця всього видимого й невидимого, споконвічного Вседержителя й Постачальника всього необхідного для життя, але Він також визволить їх із єгипетської неволі-рабства, учинить їх Своїм народом, Своєю власністю більше всіх народів, візьме Собі їх за народа (2 Мойсеева 19:5-6), введе їх до Ханаану й дасть їм у спадщину землю, текучу молоком і медом (2 Мойсеева 6:4-8).

Отже, слово "Ягве" в гебрейському оригінальному тексті складається з 4 приголосних літер: "JHWH",(гебр. יהוה) — це так звана в мовознавстві тетраграма, — і його етимологія базується на Господніх словах: "Я Той, що є, сущий" (2 Мойсеева 3:14). Таким чином назва "Ягве" походить від кореня дієслова "бути" й означає самобутнього, споконвічного й незмінного Бога, вічновірного укладеним Своїм заповітам-союзам і обітницям, зокрема про спасіння людей. Ягве означає абсолютну самобутність. Він являє Собою споконвічне й незмінне буття, цебто справжнє, не створене, буття, що існує самостійно, без наслідування відомих чи наявних зразків. Самобутність Єгови визначається неповторною, оригінальною своєрідністю, не схожою на нікого й на ніщо.

Біблійні імена Бога можна прочитати детальніше в енцеклопедії WIKI http://uk.wikipedia.org/wiki/Біблійні_імена_Бога

 
Roman-17 Дата: Четвер, 18.11.2010, 19:45 | Повідомлення # 52
Сержант
Група: Заблоковані
Повідомлень: 23
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Quote (Roman-17)
Дата: Понеділок, 30.08.2010, 17:23 | Повідомлення # 50

Сержант

Група: Модер форуму
Повідомлень: 21
Рейтинг:3
Примітки: 0%
Статус: Online
Я ніякого
родина християни
а я нічого не підтримую


Quote (Roman-17)
Я ніякого
родина християни
а я нічого не підтримую

модератори буль ласка стріть це cry

 
КрішнА Дата: Вівторок, 02.08.2011, 20:04 | Повідомлення # 53
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
боїшся що батьки спалять?)в прямому й переносному сенсі?)
 
Форум » Ми і світ :) » Релігія » А якого ви віросповідання?
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: