багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Димитрик, Willow  
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Іслам(мусульманство,магометанство) (обговорення Ісламу)
Іслам(мусульманство,магометанство)
КрішнА Дата: Неділя, 20.07.2008, 23:04 | Повідомлення # 31
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Кохана)
аводжу приклад: (Загально відомий факт!!!) навіть в корані написано що коли чоловік іде (наприклад по пустелі) то спочатку іде чоловік потім його сини, потім його худоба, потім його дочки, а потім тільки його дружина (або дружини)

якщо це факт ы ще загально выдомий вкажи номер сурі номер вірша в корані.

а те що на близькому Сході жінка повністю підкоряєцця чоловіку є традицією..але з релігією це не є аж так тісно звязано..будь то Християни чи Мусульмани чи будь хто інший0)

Кожній жінці глава муж її,а кождому мужу глава Ісус Христос(с)Новий Завіт

 
Кохана Дата: Понеділок, 21.07.2008, 10:34 | Повідомлення # 32
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Димитрик, шож ти путаєш праведне з грішним!!! Говореш про коран, а рядки цитуєш з Біблії!!!
Quote (Димитрик)
Кожній жінці глава муж її,а кождому мужу глава Ісус Христос(с)Новий Завіт

Сторінок я не знаю бо слава Богу коран ніколи не читала, але в моєї мама подруга арабка то я і наслухана і набачена
 
КрішнА Дата: Понеділок, 21.07.2008, 11:20 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Кохана)
Сторінок я не знаю бо слава Богу коран ніколи не читала, але в моєї мама подруга арабка то я і наслухана і набачена

а чому так зразу Слава Богу?нічим не гірше від біблії)))навить цікавіше трошка))
 
MetalmaideN Дата: Вівторок, 17.11.2009, 13:35 | Повідомлення # 34
Генерал-полковник
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 14
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
Кожній жінці глава муж її,а кождому мужу глава Ісус Христос(с)Новий Завіт

Наспраді це Послання ап.Павла до коринтян пише так: 11 Вірш 3 : Хочу ж я, щоб ви знали, що всякому чоловікові голова - Христос, а жінці голова - чоловік, голова ж Христові - Бог. Але якщо почитати далі то тут говориться за церкву, і за покрив голови, а також про те що негоже жінці навчати в церкві.А також пише що саме жінка є славою для чоловіка.
А нарахунок корану, то я читав пару сторінок.... поки що не впічітляє .... напевне не дужєе були філософами ті що писали... або не для нашої психології.
 
КрішнА Дата: Вівторок, 01.12.2009, 09:42 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
ну на цвет и бред товарищей нет.

По суті:ідея (с)пижжена в основному з Старого Завіту і шушуть з Нового це всьо перемішуємо додаємо трохи місцевого фольклору і альтернативну версію розвитку подій)не забуваємо обйавити шо це сама остання і сама правильна і вапше ТРУ версія і більше не буде і т.п.

це така рецензія на Іслам.

Арабський варіант єврейських байок про гаварящіх змій і жінок-ребер)і всі ми зйавилися завдяки інцесту їхніх дітей))))
ІМХО є свої філософські нюанси цікаві але їх мало.Релігія в основному консервативна дуже і ще тугіша за Х-во.

 
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Іслам(мусульманство,магометанство) (обговорення Ісламу)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: