багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Димитрик, Willow  
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Божественна комедія чи людська відповідальність?
Божественна комедія чи людська відповідальність?
КрішнА Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 08:33 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
отже часто віруючі люблять штовхати тези на кшталт:"Бог дав нам свободу вибору,Бог подарував нам життя" але попри це вони стверджують що "Бог всезнаючий,всемогутній і люблячий і ...(мій найулюбленіший момент):"Бог дав,Бог взяв"..

Якщо Бог дав нам свободу вибору це означає що він неможе наперед знати що ми зробимо як вчинимо..звідст впливає що він не може знатиУСЕ..з іншого боку якщо він все таки всезнаючий тоді він ще до нашого народження знав всі наші можливі варіанти вчинків..при цьому постає дилема..розвиваючи тему того що Бог всезнаючий отже що б людина не зробила він про це вже давно знав і якщо після смерті прийдеться відповідати за власні"гріхи"то чи справді це буде відповідальність за наші ВЛАСНІ гріхи?адже він знав що ми так вчинимо..відповідно наше життя перетворюється на "божественну"коемдію(комедію для нього а трагедію для нас).
Якщо Бог не всезнаючий тоді він не є абсолютний ідеал)))

їдемо далі...

Якщо Бог люблячий і всемогутній чолму він не вилікує дітей які захворіли на рак яким справді лише надприродня сила здатна допомогти я вже навить не кажу що при цьому переживають батьки цих дітей..Однак всемогутній Бог щось не дуже їх виліковує?))звичайно можна припустити що він посилає випробування Батькам..але тоді виходить що дитина є просто засобом перевірки.всі її переживання біль це все для НЬОГО немає особливої цінності..ну а випробовувати таким чином віру це взагалі Садизм як на мене..можна також приклеїти тезу що Бог дав і Бог взяв..але тоді він явно гуманізмом особливим не вирізняється..як на мене це якийсь егоїзм навить..Якщо він ПОДАРУВАВ життя людині то це означає що дав і взяв тут недоречне..от якби він Позичив у борг це вже була б інша справа..але оскільки він дарує життя тояк каже народна мудрість"подарки не отдарки"він морального права немає забирати це життя..і навить якщо тим людям буде на тому світі краще на цьому світі вони дуже сильно страждають..таким чином Бог просто спричинює страждання в одному світі ціною насолоди в іншому..

Якщо Бог всемогутній чому він не зробить щоб хвиля цунамі обійшла ні в чому невинних людей?чому він не зупинить массові катаклізми.?

судячи з усього перечисленого опис віруючими "Божого характеру"не дуже то й співпадає в "Божих діях".

Повідомлення відредагував Димитрик - П'ятниця, 25.07.2008, 08:34
 
Willow Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 10:27 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
невинним людям він посилає випробування, а всяке чмо може і не чіпати...

в Старому завіті є історія про Йова.Він був справедливм, богобоязливим, роботящим, чудовим сім'янином і батьком.але тут до Бога прийшов Сатана і почав зводити наклеп на Йова, казав, що він такий-сякий, говорив, що Йов любить Бога за всі матеріальні блага, які Бог дав йому, Бог казав, що ні, але дозволив Сатані випробувати Йова.Сатана зробив так, щоб всю його худобу знищили селяни, щоб загинули десятеро його дітей, потім наслав на Йова жахливу хворобу.Йов дуже страждав, але не зрікся своєї віри...Бог зрозумів, що Йов -справжній християнин...Йов видужав, купив собі худобу...Бог послав йому дітей-скільки, скільки в ньго було-7 синів і 3 дочки..HAPPY END

до чого це все я?? я одного не можу зрозуміти: невже життя десятьох дітей Йова не мали для нього ніякого значення??!! ці загинули, зате Бог послав інших..Це ж не дитяча машинка-одну поламав, купив собі іншу...це живі люди, і люблячий Бог їх просто використав, щоб перевірити Йова...в це я ніяк не врублюся....


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 11:53 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
це вкотре підкреслює егоїзм біблійного Бога..жорстокими методами доводити власний авторитет перед кимось.Людське життя для нього ніщо..і милосердям тут не дуже пахне))
 
Ромчик Дата: Середа, 30.07.2008, 18:48 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
По-перше, Бог створив людину і наділив її власною волею. Бог створив людину суверенною (по Своэму образу). Він не втручався, коли Адам і Єва ВИРІШИЛИ згрішити. У них було слово від Бога, яке не забороняло їм істи від усіх дерев, крім одного. це є приклад того, що Бог поважає наше право вибору та надає можливість його зробити. Присутність в раю та чудові стосунки з Богом були втрачені, коли Адам і Єва згрішили. чому Бог їх вигнав з раю? рай - це прообраз Божої присутності. гріх же руйнує стосунки людини з Богом та відділяє людину від Свого Творця. Гріх - це безодня, а в ній є самотність та безвихідь. Людина була створена жити з Богом. якщо можна порівняти це з інструкцією до якогось приладу: щоб праска добре працювала - не підігрівайте нею воду у ванній.)) Інакше буде БУМ! Бог дав інструкцію людині (Словом Своїм) як їй жити та насолоджуватися життям з Богом, Його піклуванням про нього. Але людина обрала зробити по-своєму. Вони побачили свою наготу та почали стидатися цього. в любові Отйя - всі наші недосконалості покриваються Його благодаттю. Ми можемо їх перемагати та сприймати себе такими, якими є. але повернемось. Коли Бог створив людину, то Він віддав у її руки землю та все, що на ній є для управління та володіння нею. Небо належить Богові, а Земля - людині. Так вирішив Бог. все, що ми бачимо сьогодні на землі (про що писалося в повідомленнях вище) - це результат нашого безбожного управління нею. Ми перестали слухатися Божого Слова, яке оберігало нас. ми почали вкушати плоди наших помислів і справ. Бо, що посієш - те й пожнеш. Він не буде втручатися. бо Він дуже поважає нашу суверенність. Але Він завжди поруч, щоб допомагати нам та підказувати принципи успішного управління через Його любов та Слово.
 
КрішнА Дата: Середа, 30.07.2008, 20:36 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
і як це пояснює те чому він не припинить страждання малих дітей хворих на рак,чомуне припинить страждання невинних?і взагалі якщо він ВСЕЗНАЮЧИЙ то він знає абсолютно все..тобто навить наше життя майбутнє вплодь до секунди...якаж це свобода вибору.
 
Ромчик Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 10:24 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
ти взагалі то читав що я виклав вище? (чи злякався моєї багатослівності) wink
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 12:18 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
читав але логічності там ненайшов?якщо людина страждає за чужі гріхи хай навить родичів це не є справедливим...і взагалі Бог знав з самого початку щот вони зігрішать ще до того як створив їх..він все знає..тоді за що відповідати людям?поясни за що страждають невинні діти які просто невстигли зігрішити??хіба справедливо коли людину карають за те чого вона не скоїла?
 
Ромчик Дата: Неділя, 03.08.2008, 14:50 | Повідомлення # 8
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
)))))))))))))) Все буде ОК! smile
 
КрішнА Дата: Вівторок, 05.08.2008, 10:26 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
)))))))))))))) Все буде ОК!

скажи це батькам дітей яких вбила блискавка..скажи це маленьким дітям які корчатся від болю тому що важко хворі..сказати в принципі і йа можу..але від того що скажу я чи ти кращим воно не стане.батьки як страждали так і страждатимуть..а відмовка що "мабуть він був потрібен Богу в іншому місці,лише доводить що боговіплювати на почуття людей..і життя він не дарує а зичить..і за це потім вимагає подяки довічної..
 
Ромчик Дата: Середа, 06.08.2008, 16:57 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Із заловоленням зустрівся б з тобою! smile Але, як завжди щось заважає... ))))) Хочеться поближче познайомитися. якщо хочеш, пиши на аську 363 745 245
 
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Божественна комедія чи людська відповідальність?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: