багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Willow  
Форум » Ми і світ :) » Цікаве про кожного з нас! » Наші нік-нейми (відкрийте секрет створення ващих ніків)
Наші нік-нейми
Навія Дата: Понеділок, 21.07.2008, 14:19 | Повідомлення # 31
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Навія - якщо коротко то це повелителька підземного світу(світу мертвих) у слов"ян.

«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
КрішнА Дата: Понеділок, 21.07.2008, 17:03 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
тотоя думаю слово знайоме..Явь Правь Навь))

Додано (21.07.2008, 18:03)
---------------------------------------------
а в мене всюди в мережі майже нік КрішнА))так так і нік КрішнА на сайті був теж моїм..йа його зареєстрував бо неміг під своїм зайти)
мене в універі так називає дехто))спочатку почав одногрупник називати бо йа частенько мантру "Харі Крішна" яку прослухав в неті частенько наспівував в універі))

 
Blacky Дата: Четвер, 31.07.2008, 14:58 | Повідомлення # 33
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Blacky ака BlackLORD"I" - історійа мого нік нейму простенька около 4 рьох років тому назад Була Така відома он - лайн груля як "Лайнейдж" там типо є така раса персонажів як Темні Ельфи...
ну на той час у мну бурно працювала фантазія і я подомув як би то свого темного ельфіка назвати, Блек типо він був негром Лорд типо Великий і т д))) з часом мну почали називати Блек або Блекі)
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 13:26 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
в мене такий нік тому що я захоплювався східним релігіями і колись в інеті послухав мантру "Харі Крішна"і от десь на початку навчального року любив її втіхаря наспівувати))мене друг так і назвав був Крішна а потім якось всі перейняли))та й йа майже на всіх форумах під таким ніком)))
 
LandOfBrokenHearts Дата: Понеділок, 04.08.2008, 17:15 | Повідомлення # 35
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
я Land Of Broken Hearts тому, що це мій улюблений альбом і пісня групи Royal Hunt .Це перекладається як земля розбитих сердець....то не так, бо в мене все прсто супер, ше й з таким сонечком)))))так , що коли переводите не розумійте буквально))

...так кто ж ты, наконец?
- Я часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо...
Гете. "Фауст"
 
_Sonne_ Дата: Вівторок, 05.08.2008, 18:09 | Повідомлення # 36
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
[color=green] ну а мій нік нібито простий, в перекладі з німецької означає СОНЕЧКО))))) biggrin smile

Кохання - чудова квітка, але потрібна відвага, щоб підійти й зірвати його на краю жахливої прірви. Фредерік Стендаль
 
ХОРС Дата: Середа, 13.08.2008, 15:59 | Повідомлення # 37
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 31
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Хорс - слов'янський бог місяця
 
Форум » Ми і світ :) » Цікаве про кожного з нас! » Наші нік-нейми (відкрийте секрет створення ващих ніків)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: