багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Інтернет, сайти, web дизайт, seo розкрутка сайтів » Безкоштовно підняти відвідуваність сайту до 10000 хостів (Які способи підняття відвідуваності сайту)
Безкоштовно підняти відвідуваність сайту до 10000 хостів
fantom2 Дата: Субота, 09.06.2012, 15:19 | Повідомлення # 1
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
І так почнемо.
Я не сильний сеошник і як показала практика відвідуваності сайту, взагалі ніякий. Відвідуваність сайту коливалася від 15000 до 2000.
Навпаки за багато часу відвідуваність малаб рости а то навпаки паде. Кажуть конкуренти піднімаються. можливо.
Лазив в інтернеті мільйони порад, але ніякі не суттєві + до того всього щей сайт находиться під фільтром Яндекса АГС напевне 99%. Уже два роки. Скільки не писав Платону відповідь одна і не дуже коректна. Але ТиЦ сайту 30.
З google все набагато простіше, взагалі гугл рулить якщо чесно там якщо випадаєш із індекса то на трошки і то по поважним причинам.
Знайшов в інтернеті статтю про те що треба скоротити час загрузки сайту, ну от так скоротив що капець. З 10 секунд як писав гугл сайт почав загружатися за 3,7 ну це так до слова кожен день час загрузки зменшується... Перші два дні відвідуваність росла, а потім впала. Вчора вже була 2900 хостів.
Хочу також зауважити що три дня тому поставив Яндекс Метрику (можете поставити і собі), прочитав також різні думки що відвідуваність падає, хоча на іншому блозі навпаки докази статистики говорять про інше.
Ну в моєму випадку думаю що відвідуваність впала саме через Яндекс Метрику. Але можливості в Яндекс Метриці дуже класні.

Ще одна дуже важлива порада, це утримати користувачів на сайті, а саме збільшити глубину перегляду сайту. Це дуже Важливо для пошукових систем. Щоб таку річ зробити потрібно зробити сайт для людей, тобто і хороший дизайн і юзабіліті і так далі.

Але звідсивипливає інше, якщо зараз зроблю хороший дизайн сайт знову буде довго грузитися, насправді це долі мілісекунди, але всежтаки. Хоча величезні проекти саме те і роблять що грузять свій сайт всім чим попало. Тож я приступаю до вирішення цих проблем.
1. Зробити гарне меню та хороший сайт щоб люди залишалися на ньому годинами.

До цього всього хочу поділитися статистикою. Як видно зараз глубина сайта 2,1 якщо добюся результату 4 можна купити собі ящик пива!
[c]
Прикріплення: 8209927.jpg (94.1 Kb)
 
fantom2 Дата: Неділя, 17.06.2012, 20:01 | Повідомлення # 2
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
angry Як показав досвід, яндекс метрика дуже класна штука, але відвідуваність впала в двоє. Гуглові це не сподобалося. Якщо це а не інша причини. Тож на даному етапі відвідуваність сайту всього 2000. Нічим добрем не пахне.

Ще одна річ яку я зробив, це зробив щоб всі сторінки з новинами та їхніми категоріями мали унікальні назви. Типу Фільми онлайн, фільми онлайн сторінка 2, ітд. Чекаємо результатів.
----------------------------------------------
30.07.2012 Результатів немає а навіть навпаки відвідуваність падає ще більше.
Роботу яку зробив. заблокував роботу сторінки які закінчуються на -987- це не існуючі сторінки, але в ucoz вони звідкись зявляються і цим самим получається дублетність.
Результати які є:
*Збеншилася кількість "дублетних" сторінок в гуглвебмайстер з 8000 до 4000 хоч якась користь.
*Час завантаження сторінок зменшився до 3,8-4,6 сек раніше чомусь були цифри 11-10
-----------------------------------------------
3.08.2012 Були куплені вічні посилання в кільксті поки що 2, але поступово будемо збільшувати.
* Зроблене випадаюче меню з тегами ul та li
* Поставлений лічильник Алеха ранг
* Спробую забрати посилання на категорії, на сторінці категорії.
*Незнаю що нароблю, але забираю з заголовків тег h2 і сталю h3 тепер треба на сторінці зробити h1 і h2 щоб не виходив хаос
* Так-так прочитав що -6% в пошуковику якщо сторінка посилається сама на себе і якщо сторінка посилається на іншу декілька разів то -2%. Тож забираю посилання на саму себе.
Использование бесплатных общедоступных CMS -25%
Использование стандартных шаблонов -38%
Дуже мене порадовали))))))))))))))))
 
fantom2 Дата: Середа, 24.10.2012, 08:24 | Повідомлення # 3
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Щож якщо хтось слідкує за темою "як безкоштовно підняти відвідуваність до 10000" то скаже Вам що результат уже є...і ми полегеньку підходиом до цілі.
Дуже важливим елементом просування сайту є постійне збільшення ссилочної маси на нього. Але ж часу завжди на це не вистачає... в інтернеті мільйони сайтів, мільйони блогів багато соціальних мереж... і можна постійно збільшувати посилання, це важлива деталь, яку можна робити безкоштовно. Але скажу чесно підняти відвідуваність сайту безкоштовно мені не вдалося, всежтаки кошти були викинуті, невеличкі але кошти.
Пропоную разом порадіти новій статистиці
Прикріплення: 6345950.jpg (48.6 Kb)
 
fantom2 Дата: Середа, 31.10.2012, 09:46 | Повідомлення # 4
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Ну що ж відвудуваність сайту зростає, то ж мій спосіб працює... Всього за 5 місяців відвідуваність піднялася до 7-8 тисяч унікальних хостів тож хто має свої сайти і кому цікаво користуйтеся, задавайте питання ітд)
 
N73sasa Дата: Понеділок, 28.01.2013, 23:13 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Шукав безкоштовні способи розкрутки сайту, наткнувся на один дуже цікавий спосіб підняття відвідування. Тут працює принцип піраміди. Так, спочатку потрібно трохи попрацювати, але коли процес буде запущений ви одразу помітите результат. Відвідуваність збільшується у геометричній прогресії і найкраще тут те, що це абсолютно безкоштовно і відвідуваність не перестає падати. Кому цікаво - можете спробувати.
 
fantom2 Дата: Четвер, 07.02.2013, 22:39 | Повідомлення # 6
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Ссилку прийшлось удалити Вашу. Дана система розвод)... якщо відвідуванітсь і буде то ніяка) щоб була велика треба багато спамити, і багато мати рефералів це 1. А друге що рекламні компанії не працюють з такими сайтами... тай нічим добрим це не закінчиться.
 
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Інтернет, сайти, web дизайт, seo розкрутка сайтів » Безкоштовно підняти відвідуваність сайту до 10000 хостів (Які способи підняття відвідуваності сайту)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: