багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форуму: Willow  
Форум » Загальний розділ » Опитування » Російська на сайті?! (використання російської мови на форумі)
Російська на сайті?!
як ви ставитеся до використання російської мови в нас на форумі?
1. Немаю нічого проти! [ 13 ] [22.81%]
2. Ні не не можна! [ 10 ] [17.54%]
3. Хто українець хай пише рідною! [ 19 ] [33.33%]
4. Мені однаково [ 1 ] [1.75%]
5. Писати українською, а оригінальні тексти не змінювати [ 12 ] [21.05%]
6. В мене інша думка, яку я напишу [ 2 ] [3.51%]
Усього відповідей: 57
Kenny Дата: Неділя, 11.05.2008, 09:26 | Повідомлення # 31
Герой Південного Парку
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Quote (Элуна)
ну насколько я понимаю сайт создавался как всеукраинский...Я считаю что писать надо на том языке на котором удобно!Что за дурная привычка делить на украинцев и третий сорт русскоязычных???Это глуппо...Так сложились обстоятельства что часть говорит по-русски,с этим надо смерится...Где ваша толирантность...непутайте патриотизм с нацизном,и национализмом...Это разные вещи!

Ну і шо що так склалося, держава вільна і української вчитися ніхто не забороняє так що хто хоче говорити той говоре на рідній, це ж просто ппц коли мій друг був на морі і каже продавцю "дайте мені морозиво за 1.50 грн" а вона відповідає "мальчик што ти сказал? я тебя не панимаю..." він мені як це розказав я аж припух!!!
і взагалі в Криму там опупіли протестували шо їм не подобається шо з екранів лунає українська мова!!! я б за таке садив... admin ви не подумайте що я якийсь садист але це просто мене харе!





Повідомлення відредагував Kenny - Неділя, 11.05.2008, 09:28
 
SPY Дата: Субота, 17.05.2008, 19:04 | Повідомлення # 32
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Цілком погоджуюсь з Кенні, історія так склалась, що російськомовні люди ніколи не визнають укр. мови. І це сумно smile
 
ЧІКІТА Дата: Четвер, 22.05.2008, 15:59 | Повідомлення # 33
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
я вважаю.............шо хто українець той хай говорить по укаїнськи...........ми маємо поважати один одного.............якшо ми не будем поважати російську мову.........то й нас будуть зневажати..........просто тре бути хоть трохи патріотами......бо і так багато українського населення розмовляють не на рідній мові...........і я рахую шо це не правельно!!!!!!!!!!!

pUnK's NoT DeAd:)
 
SPY Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 06:15 | Повідомлення # 34
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Будем чи не будем ми поважати рос мову - росіяни ніколи не то що не поважатимуть, навіть не визнають право на існування української мови
ТАКІ ВОНИ Є !!!
 
Nymphetamine Дата: Понеділок, 26.05.2008, 11:01 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
писати українською...а оригінальні тексти не змінювати...геть російську мову із обігу..!!!)))

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Людина Дата: Середа, 18.06.2008, 16:05 | Повідомлення # 36
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, абсолютно згодна!ми українці, а розмовляє більшість на російській. ми визнаєм право російської мови як другої державної, а українську мову не визнають. і це сумно. і всі говорять на російській, бо не хочать виділятися серед натовпу. скажеш слово на рідній мові - і на тебе косо дивляться, як на білу ворону.

Додано (18.06.2008, 17:02)
---------------------------------------------
sad і я розмовляю на російській, бо у моєму регіоні всі говорять на ній.Скажи щось на українській - так тебе ж зрозуміють тіки ті хто в школі украінську вчили. а хотілося б розмовляти на рідній усюди, а не тіки в школі.

Додано (18.06.2008, 17:05)
---------------------------------------------
В мене часто виникала ідея балакати на рідній, але я полишала цю думку, бо навколо говорли всі на російській мові.Нащо виділятися серед усіх, коли усе життя говорила поіншому? Зароз шукаю можливості спілкуватися на рідній з тими хто балакає на ній smile


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Людина Дата: Понеділок, 23.06.2008, 14:52 | Повідомлення # 37
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile А мені на обох зручно, тіки моєму співрозмовнику не дуже.

нормальна людина з ненормальною психікою
 
The_Great_Kung-Lao Дата: Субота, 28.06.2008, 18:28 | Повідомлення # 38
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
якщо держава вільна то кожен має право розмовляти на зручній для нього мові.в деяких країнах є кілька державних мов і нічого поганого в цьому немає

The world is need dreamers,to give it a soul.
And it needs realists to keep it alive.
 
Patriot-uz Дата: П'ятниця, 11.07.2008, 21:06 | Повідомлення # 39
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Чому .. ( Якщо Россіян на Україньському сайті то хай пише Україньскою мовою... ) Нетреба Тут Руссійської мови ! wink

Слава Україні ...Героям Слава )
[url=http://userbars.com.ua/][img]http://userbars.com.ua/img/UA/3.gif[/img][/url]
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 11.07.2008, 22:13 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Koolinar)
Чому .. ( Якщо Россіян на Україньському сайті то хай пише Україньскою мовою... ) Нетреба Тут Руссійської мови !

бо в Росії історично не склалось розмова на укр мові а у нас слкалась розмова рос мовою..
 
Людина Дата: Субота, 12.07.2008, 13:52 | Повідомлення # 41
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 135
Рейтинг:11
Статус: Оффлайн
smile я рада поспілкуватись на українській, а росіян я не дуже поважаю, бо вони нав'язують нам свої принципи....а так....нехай сайт залишається українським....мені так більше подобається.
Писати українською, а оригінальні тексти не змінювати - так думаю правильніш буде....


нормальна людина з ненормальною психікою
 
Кохана Дата: Неділя, 20.07.2008, 17:02 | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 41
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Привіт всім!!!:hello: Я тут новенька! Сподіваюсь що ми з вами тут потоваришуємо!:flowers:
Я проголосувала за варіант "писати українською, а оригінальні тексти не змінювати" чому саме цей варіант, бо я дуже люблю нашу солов"їну мову, але страшенно не люблю коли перекладають знамениті твори чудови російських авторів.
 
_Sonne_ Дата: Неділя, 03.08.2008, 16:28 | Повідомлення # 43
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Кохана,
Quote (Кохана)
дуже люблю нашу солов"їну мову, але страшенно не люблю коли перекладають знамениті твори чудови російських авторів.

я з тобою повнісю згідна і також проголосувала за цей віріант)))))


Кохання - чудова квітка, але потрібна відвага, щоб підійти й зірвати його на краю жахливої прірви. Фредерік Стендаль
 
Ромчик Дата: Середа, 06.08.2008, 20:53 | Повідомлення # 44
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
нічого не маю проти. сам я з Луганщини, але спілкуюсь тут українською здається не погано виходить? А?
УКРАЇНА НАЙКРАЩА !!!
 
FunTak Дата: Понеділок, 08.09.2008, 15:34 | Повідомлення # 45
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 12
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
я вважаю що кожен хто виразився вище-вчомусь правий, але всеж-таки я б хотів щоб цей сайт був повністю УКРАЇНСЬКИЙ, адже в нашій країні їх не так багато!...я проголосував-"писати українською, а оригінальні тексти не змінювати". а хто знає українську і нехоче нею спілкуватись ...
Слава Україні!


Повідомлення відредагував FunTak - Понеділок, 08.09.2008, 15:36
 
dorado Дата: Четвер, 01.01.2009, 23:57 | Повідомлення # 46
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 5
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Пишемо рідною, а оригінальні тексти подаємо в оригіналі.

Заходьте: http://dorado.homelinux.net - моя приватна сторіночка щодо Linux OS зокрема Fedora Core та її поширення в Україні, документації, форум, статі.
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 02.01.2009, 12:28 | Повідомлення # 47
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
так я мав на увазі те що якщо користувачеві зручно писати на російській пости т нехай пише на російській.а сайт має бути українською.ну ще можна вибір мови зробити:російська,англ,українська.
 
Kc0ck$ Дата: Понеділок, 08.06.2009, 22:49 | Повідомлення # 48
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Элуна - "Что за дурная привычка делить на украинцев и третий сорт русскоязычных???Это глуппо...Так сложились обстоятельства что часть говорит по-русски,с этим надо смерится..."

ніфіга не згоден, живеш в Україні, маєш українське громадянство, то й розмовляй українською мовою...!!

P.S. російськомовна частина україни завжди буде третім сортом...!!

 
ivanka_8 Дата: Понеділок, 22.08.2011, 12:49 | Повідомлення # 49
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 20
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Просто не люблю тих, хто живе в Україні, а говорить рос. мовою.
 
Rostislav Дата: Понеділок, 22.08.2011, 16:04 | Повідомлення # 50
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
немає різниці якою мовою людина пише чи спілкується
 
Саблезуб Дата: Четвер, 24.11.2011, 12:09 | Повідомлення # 51
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Почитав коментарі наших фонтомовців тілки на першій сторінці де йдеться мова про росіян і Росію, хочу сказати слідуюче - що зараз ведеться інформаційна війна Росії против Україні і викладаються пости які суперечать всім правилам і всім категоріям на всіх сайтах, і адміни цих сайтів закривають на це очі, щоб ці хворі росіяни обсміювали і паплюжили Україну і українську націю, якщо комусь цікаво то можете провірити самі, ввести в рядок пошуку таку назву (інформаційна війна Росії проти України) або (хохлосрач) і тоді побачите що творять росіяни і що пишуть за українців і саму Україну, як цей братський народ при СССР поважає нас українців, дякую за увагу.
Було б добре як би ці росіяни не сунули свого носа куди не потрібно, і свою думку тримали при собі а не говорили її в голос.
 
Форум » Загальний розділ » Опитування » Російська на сайті?! (використання російської мови на форумі)
  • Сторінка 2 з 2
  • «
  • 1
  • 2
Пошук: