багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Ми і світ :) » Життєва філософія » Життєва філософія (Прикол. і ніби розумні слова)
Життєва філософія
fantom2 Дата: Четвер, 23.10.2008, 07:47 | Повідомлення # 1
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Кожний в цьому світі живе, кожен живе для чогось...а бо для когось, або просто так і інколи незнає чого.Кожен може писати філософські слова коли пише від душі.кожен може вважати ці слова повним маразмом або дурнею....В кожного щось дурне крутиться в голові...і в кожного бували моменти в житті коли він незнає чого хоче...і кожний слухаючи якусь пісеньку яма має в собі простий приклад життя когось з нас..кажетак це про мене...а щож там такого?та нічого нового...і ці слова що я от з ранку пишу на роботі також немають ніякого нового змісту...тож для чого я їх пишу?Чи для кого, чи може сам для себе?...
Можливо тут нічого нового?!а можливо щось і є?!Можливо вони нікому непотрібні?!А можливо і потрібні?!Можливо в них нема мети і це повний дурдом?!
Але вони просто нагадіють кожному з нас про щось своє?!Або ненагадають?!...таке життя!Кожний має свої польоти в небо, свої падання в них...кожен має багато знайомих і мало справжніх друзів...Для кожного якісь речі в важку хвилину стають справжніми друзями, для когось це сегарети, для когось алкоголь, для когось це музика, для когось все разом, для когось просте лезо:) а для когось ще щось....
Иии до чого я веде?!...та я вже і сам незнаю...може до того для чого нам то все?!Ми самі щось собі будуємо ..потім валим...потім депресуєм і знову намагаємся збодувати ..хтось щоб забути минули...хтось щоб побудувати майбутнє...а хтось просто бо так треба...а може і ні...може і незнає для чого...
А щож нам треба...кожен вибирає для себе якісь цінності в житті...і він в певнений в своїх переконаннях...ба навіть інколи це справді так ..А що для вас важливе в цьому житті...??Кожний говорить те що хочуть почути інші?!Чи справді від душі?!Ви довіряєте...чи просто себе запевняєте і всіх що довіряєте...Такі дурниці лазять по голові...що аж страшно стає інколи...Життя?!Життєва філософія?!Що це ?!Для чого це...та пішло все .... скае майже кожний...мені і так добре, або мені ітак погано а тут ще нависає з якосюсь дурньою...але треба задуматись...бо кожного чекає та тьотя що інколи приходить з нами випити пива і каже: не розганяйся примітивна людино я прийду і по тебе..рано чи пізно але прийду і ти несховаєшся..прикол тіки в тому як ми проживем це життя?!Просто будем відриватися...з бутилкою алкоголь...чи просто відчуваючи що ми живем...ну в кожного свій погляд...чи зробим щось добре і нас будуть пам'ятати , але також недовго...тож вчому суть і так і так забудуть:) ...просто нас небуло, ми є , і нас небуде:) ...
В нас є порівняно мить ...тож треба її просто відчути ...
 
КрішнА Дата: Четвер, 30.10.2008, 19:13 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
кожен проживає власне життя як собі хоче)для когось і бутилки вистачає для життя)хтось іщіт істіну як адінокій Сідхартха)кожен сам визначає для чого він живе)і його рішення здалось би поважати)
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 31.10.2008, 09:54 | Повідомлення # 3
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
І шо проживе кожен життя як хоче...і толк...проживе і помре ...а що залишиться...просто пожив?
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 31.10.2008, 10:46 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
І шо проживе кожен життя як хоче...і толк...проживе і помре ...а що залишиться...просто пожив?

ну а шо тут поганого?всі помремо...вчіться люди жити для себе)хоча б)
 
Oly@ Дата: Середа, 15.09.2010, 21:30 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
ну а шо тут поганого?всі помремо...вчіться люди жити для себе)хоча б)

не..зовсім нічого поганого. просту дурне таке життя)
це не життя.. а тупе існування..
який кайф догоджати одному собі
невспієш оглянутись. як будеш старим дідуганом із коштуриком. на якого ніхто не звертатиме увагу! ні допоможе в чомусь..ну нічого. бо це будуть такі люди як ти - житимуть тільки для себе.

такшо..цінуймо своє життя happy
не будьмо байдужими.. аби на фініші своэї стежини.. нам не стало соромно. за ті роки, як ми прожили.....

 
Sanny Дата: П'ятниця, 04.02.2011, 19:53 | Повідомлення # 6
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Після вивчення філософії в універі на 2 курсі, я взагалі не знаю що я роблю на цьому світі))))) все перемішалось, і буття і небуття і істина)))
 
Форум » Ми і світ :) » Життєва філософія » Життєва філософія (Прикол. і ніби розумні слова)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: