багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ

Навігація
Нові пости
fantom2.org.ua>Скачати фільми > 40 кращих голів Стівена Джеррарда за Ліверпуль (1998-2009) HDRip / 40 лучших голов Стивена Джеррарда за Ливерпуль (1998-2009) HDRip
загрузка...

Безкоштовно 40 кращих голів Стівена Джеррарда за Ліверпуль (1998-2009) HDRip / 40 лучших голов Стивена Джеррарда за Ливерпуль (1998-2009) HDRip

Nationality : English

Стівен Джордж Джеррард MBE (англ. Steven George Gerrard; рід. 30 травня 1980 року в Уїстоне, графство Мерсисайд) — англійський футболіст, капітан «Ліверпуля». Джеррард вважається одним з сильних півзахисників в сучасному футболі. Зазвичай грає в центрі поля, але іноді виступає на позиції правого півзахисника. У Джеррарда є досвід гри на позиціях лівого півзахисника, правого захисника і навіть центрального нападаючого. Член Ордена Британської імперії (з грудня 2007 року).
Джеррард починав грати у футбол в молодіжній команді рідного міста, «Уїстон Джуніорс», у віці 9 років був відмічений скаутизмом «Ліверпуля» і приєднався до дитячої команди «Червоних» в 1989 році.У сезоні 2000/01 Джеррард завоював свої перші футбольні трофеї. Йому вдалося залікувати свої травми, зіграти 50 ігор і забити в них 10 голів, які допомогли «Ліверпулю» перемогти в Кубку Ліги і Кубку Англії. У фіналі Кубка УЄФА проти «Алавеса» Джеррард забив свій перший важливий гол, і в результаті «Ліверпуль» переміг 5:4.
У сезоні 2004-05 «Ліверпуль» вийшов у фінал Ліги Чемпіонів і зустрівся в Стамбулі з «Міланом». Після перерви «червоні» виходили на полі, програючи з рахунком 0:3. Але в другому таймі Джеррард забив гол головою і поклав початок голевій низці своєї команди. Через декілька хвилин почин капітана продовжив Володимир Шміцер, що забив другий гол. А пізніше проти Джеррарда були порушені правила в штрафній площі «Мілана», і після добивання з пенальті Хабі Алонсо порівняв рахунок — 3:3.
«Ліверпуль» переміг в серії післяматчевих пенальті, а Джеррард став другим по молодості капітаном, що підняв над головою клубний Кубок Європи (наймолодшим був Дідьє Дешам).

=-=-=-=-=-=-=-=-==-=-=-=-=-=

Стивен Джордж Джеррард MBE (англ. Steven George Gerrard; род. 30 мая 1980 года в Уистоне, графство Мерсисайд) — английский футболист, капитан «Ливерпуля». Джеррард считается одним из сильнейших полузащитников в современном футболе. Обычно играет в центре поля, но иногда выступает на позиции правого полузащитника. У Джеррарда есть опыт игры на позициях левого полузащитника, правого защитника и даже центрального нападающего. Член Ордена Британской империи (с декабря 2007 года).
Джеррард начинал играть в футбол в молодёжной команде родного города, «Уистон Джуниорс», в возрасте 9 лет был замечен скаутами «Ливерпуля» и присоединился к детской команде «Красных» в 1989 году.В сезоне 2000/01 Джеррард завоевал свои первые футбольные трофеи. Ему удалось залечить свои травмы, сыграть 50 игр и забить в них 10 голов, которые помогли «Ливерпулю» победить в Кубке Лиги и Кубке Англии. В финале Кубка УЕФА против «Алавеса» Джеррард забил свой первый важный гол, и в результате «Ливерпуль» победил 5:4.
В сезоне 2004-05 «Ливерпуль» вышел в финал Лиги Чемпионов и встретился в Стамбуле с «Миланом». После перерыва «красные» выходили на поле, проигрывая со счётом 0:3. Но во втором тайме Джеррард забил гол головой и положил начало голевой череде своей команды. Через несколько минут почин капитана продолжил Владимир Шмицер, забивший второй гол. А позже против Джеррарда были нарушены правила в штрафной площади «Милана», и после добивания с пенальти Хаби Алонсо сравнял счёт — 3:3.
«Ливерпуль» победил в серии послематчевых пенальти, а Джеррард стал вторым по молодости капитаном, поднявшим над головой клубный Кубок Европы (самым молодым был Дидье Дешам).