багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ

Навігація
Нові пости
fantom2.org.ua>TВ, Шоу онлайн > Україна - Швеція 2-1 відео голів. Англія - Франція 1-1 огляд матчу Євро 2012
загрузка...

Безкоштовно Україна - Швеція 2-1 відео голів. Англія - Франція 1-1 огляд матчу Євро 2012

Ну от сьогодні вперше зіграла збірна України на Євро 2012. Ура!!! Перша гра, перший виграш так тримати хлопці. Всіх хто не подивився гру Україна-Швеція, або дивився але ще раз хоче подивитися відео голів, ласкаво прошу до перегляду відео голів.

Україна - Швеція 2:1 відео

52' Ібрагимовіч (0:1)
55' Шевченко (1:1)
61' Шевченко (2:1)

Україна: Пятов, Міхалік, Селін, Хачеріді, Гусев, Назаренко, Тімощук, Коноплянка (Девіч, 90+3), Шевченко (Мільовський, 82), Воронін (Ротань, 85), Ярмоленко.

Швеція: Ісакссон, Мельберг, М.Ольссон, Гранквіст, Лустіг, Челльстрем, Ельм, Тойовнен (Свенссон, 62), Ларссон (Вільхельмссон, 68), Ібрагимовіч, Розенберг (Ельмандер, 71).

Попередження: немає - Чельстрем, 11, Ельм, 83.

Суддівська бригада

Головний суддя: Туреччина Джюнейт Чакир.
Помічники: Туреччина Бахаттин Дуран, Туреччина Тарік Енгюн.
Четвертий суддя: Польща Марцин Борськи.
Судді за комірами: Туреччина Хюсейін Гечек, Туреччина
Бюлент Йилдирим.

52' Ибрагимович (0:1)

Ну а Франція зіграла з Англією дуже гарно ну краще для нас годі чекати. Англія Франція 1-1. Україні щоб вийти з групи тепер потрібно просто зіграти два матчі в нічию. Тільки не треба на цьому зациклюватись, бо як правило коли ми граєм від оборони то нічим добрим це не закінчується, це видно з останніх хвилин гри з Шведами.

Та зараз не про те. Насолоджуйтесь голами Англії та Франції... Вболівайте за футбол...

30' Лескотт (0:1)

39' Насри (1:1)

загрузка...

Ви дивитеся Україна - Швеція 2-1 відео голів. Англія - Франція 1-1 огляд матчу Євро 2012 безкоштовно та без реєстрації в хорошій якості, якщо матеріал Вам сподобався будь-ласка прокоментуйте, залиште свій відгук та поділіться в соціальних мережах. Ви можете дивитися відео безкоштовно, якщо відео зависає, просто натисніть паузу і почекайте декілька хвилин. Якщо плеєри для перегляду не робочі, напишіть про це в коментарях, і найблищим часом ми все виправимо! Якщо якість фільму бажає кращого, або іншого дубляжу (наприклад: фільм українською мовою) напишіть відгук.
Категорія: TВ, Шоу онлайн| Переглядів: 1990 | Автор: fantom2 | Дата: 08.06.2012