VMware ThinApp - codename: Project North Star - один з наймогутніших в світі пакетів для віртуалізації додатків. За допомогою цього засобу Ви зможете із звичайного застосування легко і просто зробити portable-версію, яка запускається з флешки, не вимагає ніяких прав в системі і не змінює ні єдиного файлу/ключа реєстру. В принципі велика частина portable-софтвера і створено за допомогою його. Результат досягається шляхом висновку додатку у віртуальний контейнер, усередині якого створюється віртуальне представлення реєстру і системних файлів. До речі, цю програму можна використовувати, як додаткову до PackageFactory for U3, при створенні .u3p пакетів для систем U3 на флэш-драйвах.
Стисло основний процес створення portable-програм: 1. Робимо знімок системи до інсталяції. 2. Встановлюємо програму; до неї, якщо необхідно, патчи, доповнення, кряки (якщо тебуєтся перезавантаження, то перезавантажуємося). 3. Робимо знімок після інсталяції. 4. Вибираємо з отриманого списку потрібну програму. Далі йде порівняння отриманих знімків і автоматичне створення проекту в теці Captures (за умовчанням). Редагуємо проект. 5. Тиснемо Build Now і отримуємо portable-програму в теці bin. 6. Тестуємо отриманий результат на його "портативність".
Зауваження: Краще всього створювати portable-програму на "чистій" Windows. Найбільш оптимальний варіант - це встановити віртуальну машину (VMware Workstation, Microsoft Virtual РС, Virtual Box або ін.), інсталювати Windows (без додаткових програм) і працювати вже там.
Рік випуску: 2010 ОС: Windows All Мова: Англійський Ліки: присутній / present Розмір: 7.5 Mb
Для тех, кто не знаком с данным продуктом, предлагаю прямо сейчас узнать что он из себя представляет и как с ним обращаться. VMware ThinApp - codename: Project North Star («Проект Северная звезда», в прошлом Thinstall Virtualization Suite) - один из самых мощных в мире пакетов для виртуализации приложений. С помощью этого средства Вы сможете из обычного приложения легко и просто сделать portable-версию, которая запускается допустим с флешки, не требует никаких прав в системе и не изменяет ни единого файла/ключа реестра. В принципе большая часть portable-софта и создано с помощью него. Результат достигается путем заключения приложения в виртуальный контейнер, внутри которого создается виртуальное представление реестра и системных файлов. Кстати, эту программу можно использовать, как дополнительную к PackageFactory for U3, при создании .u3p пакетов для систем U3 на флэш-драйвах.
Кратко основной процесс создания portable-программ: 1. Делаем снимок системы до инсталляции. 2. Устанавливаем программу; к ней, если необходимо, патчи, дополнения, кряки (если тебуется перезагрузка, то перезагружаемся). 3. Делаем снимок после инсталляции. 4. Выбираем из полученного списка нужную программу. Далее идет сравнение полученных снимков и автоматическое создание проекта в папке Captures (по умолчанию). Редактируем проект. 5. Жмем Build Now и получаем portable-программу в папке bin. 6. Тестируем полученный результат на его "портативность".
Замечание: Лучше всего создавать portable-программу на "чистой" Windows. Наиболее оптимальный вариант - это установить виртуальную машину (VMware Workstation, Microsoft Virtual PС, Virtual Box или др.), инсталлировать Windows (без дополнительных программ) и работать уже там.
Год выпуска: 2010 ОС: Windows All Язык: Английский Лекарство: присутствует / present Размер: 7.5 Mb
На сайті не розміщено жодного файла, всі матеріали, посилання, та відео пле'єри знайдені у вільному доступі в інтернеті. Якщо якась публікація порушує Ваші права напишіть нам admin@fantom2.org.ua