Як вибрати собі нікнейм для спілкування в Інтернеті? Отже, перед Вами відкрилися простори усесвітньої мережі Інтернет. Ваші можливості майже безмежні. Ви упевнені в собі і своїх силах, готові до спілкування і жадаєте пригод на форумах, блогах і чатах. Є тільки одна проблема: Вас звуть Саша, Маша, Олена, Діма... Словом, як і будь-якої нормальної людини — звично і цілком стандартно. Таких самих Саш, Маш, Олен і Дім навколо повним-повнісінько.
Але, звичайно, Ви єдині у своєму роді: унікальні і неповторювані! Вас відразу повинні відмітити і звернути увагу на Вашу гідну захоплення персону. Проте, ось невдача: імена з Вашими щасливими числами або Вашим прізвищем вже зайняті. Вписувати номер телефону – якось неоригінально. Назватися дитячим прізвиськом – незручно і смішно. Та це і не підкреслить всіх Ваших безперечних достоїнств...
Що робити? Відповідей може бути декілька. Розглянемо найпоширеніші з них.
1. Спробуйте скласти абревіатуру з свого імені, по батькові і прізвища. При вдалому збігу обставин і умілому використанні фантазії у Вас може вийти щось дуже ексклюзивне і незвичайне. Наприклад, візьмемо відомого персонажа М. Шолохова з романа «Тихий дон» Меліхова Григорія Пантелеймоновича. Трохи повороживши, ми отримуємо загадкового героя з ефектним никнеймом Мелгріпан. Свіжо і стильний.
2. Зверніться до міфології. Імена богів і богинь вельми різноманітні. Серед них іноді зустрічаються абсолютно чудові зразки. Якщо Ви хочете здивувати, справити враження, убити наповал, то уникайте штампів і поширених стереотипів. Називатися Апполоном, зевсом, афродітою або Гекатой, мабуть, не має сенсу. Відкрийте довідник або енциклопедію по менш відомих релігіях. Наприклад, ацтекською. Чом би Вам не узяти ім'я Ітцпапалотль (обсидіановая метелик) або Чачліуетлікує Чачліуетлатонак? Загальна увага протягом декількох тижнів, а то і місяців, Вам напевно забезпечені.
3. Прекрасне джерело ідей – книги. Особливо ті, які Вам подобаються. Найбільш плодовита в плані імен, природно, фантастика. На які хитрування тільки не йдуть автори, щоб назвати своїх персонажів якомога більш «не по-земному». Тут і ельфи (Галадрієль, Леголас), і вампіри (Льон, Лієра), і іномірниє божества (Каетанна, Тієрмес), і просто дуже вже хитромудрі імена: Люс-а-гард, Реа Тарін Медуар, Румата, Ріган, Луар, Зу-ель-карнайн і т.д. Загалом, є де розгулятися. Також можна, якщо фантастика і фентезі чужі Вашому серцю, звернутися до середньовічної літератури, історичних романів. Вони порадують великою кількістю герцогів, графинь, віконтів, маркіз і інших аристократів з довгими переліками імен і титулів.
4. Хорошою підмогою у виборі нікнейма послужить і знання наукової термінології. Допустимо, філософською. Діалектика, екзістенция, феноменологія, редукція, апперцепція, трансцендентальна, дазайн – все це здатне принести Вам популярність навпіл з повагою і навіть деяким захопленням глибиною Ваших пізнань. Втім, будь-яка інша термінологія теж буде доречна. Вектори, інтеграли, полімери, ізотопи і т.п. можуть зіграти свою важливу роль.
5. І, нарешті, є варіант мозкового штурму.
Красиво і презентабельно виглядають нікнейми, побудовані на якихось відомих аналогіях або явищах. Наприклад, зоряна хвороба, Жіноча логіка або Прекрасна смерть. Правопис може бути як російським, так і з перекладом на будь-який доступний Вам іноземна мова. Крім того, в подібній ситуації не забороняється спробувати сумістити несумісне. Так можна отримати несподівані результати: хижа квітка, розумна блондинка, холодний вогонь, ніжна сталь і інші чудові екземпляри.
Коротше кажучи, при виборі никнейма, який в достатній мірі відображав би і Ваш внутрішній світ, і Ваш рівень інтелекту, і унікальність Ваших поглядів на життя, головне – не соромитися робити ризиковані кроки, активно використовувати творчу уяву і політ фантазії, більше читати, звертаючи увагу на імена і назви, що зустрічаються в книгах, і навчитися вправно застосовувати професійні і околопрофессиональниє знання. Яскравих Вам вражень і надзвичайної популярності!
Якщо публікація "Як підібрати нікнейм?" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.
загрузка...