багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Краса душі і тіла » Здоровя

Чи є виділення у жінок признаком хвороби?

Практично кожна четверта жінка хоч би раз в житті лікувалася від інфекцій піхви. На жаль, в круговерті суєтних буднів багато хто помічає у себе ознаки інфекції настільки пізно, що їм допомагають вже тільки антибіотики. Хоча зараження доволі легко розпізнається ще на його ранній стадії. І тут, мабуть, головним симптомом є вагінальні виділення.

Як тільки жінка відмітить деяку їх зміну (перш за все за колір, консистенції і кількості секрету, що виділяється), вона може і сама припустити, що послужило причиною захворювання: бактеріологічна інфекція, грибок або тріхомонади. Після чого їй, природно, необхідно звернутися до лікаря (не дивлячись на те, що всі ми не любимо ходити по лікарях, а вже до гінеколога тим більше. І марно, адже ефективність лікування визначається ранньою діагностикою), щоб, не затягуючи, отримати відповідний курс лікування.

Отже, при бактерійній інфекції вагінальні виділення бувають частіше за все білого або сірого кольору, молочні, густі, в'язкі. З сильним запахом, особливо після статевого контакту або під час менструації. Печія спостерігається практично у третини хворих. Проте біль відсутній.

Грибок проявляє себе білими і щільними пластівцями з трохи солодкуватим запахом. При цьому печія присутня майже постійно; що стосується болю, то вона також відсутня (до речі, саме через це, як правило, багато жінок і не вважають це ознаками "справжньої” хвороби).

Тріхомонади характеризуються, як правило, тим, що виділення мають жовтувато-зелений колір; вони в'язкі і трохи піняві. З досить гострим запахом; іноді відчувається паління, як при запаленні сечового міхура.

До речі, слід знати, що в період між менструаціями нормальними вважаються прозорі або прозоро-білуваті виділення без запаху. Будь-які інші виділення (ті, що вже були перераховані вище, а також гнійні, сирні, піняві, з неприємним, як ми вже говорили, запахом) найчастіше є проявом якогось інфекційного процесу. Проте не намагайтеся при цьому самі лікуватися ліками, які допомогли, наприклад, вашій подрузі в подібній ситуації. Призначити протимікробну терапію можна тільки після визначення збудника захворювання, а зробити це може тільки лікар-гінеколог, да і то не відразу, а після проведення цілої серії аналізів. І це (самолікування) друга причина, по якій багато інфекційних захворювань виявляються настільки запущеними.

Звертатися до лікаря необхідно і при прояві кров'яних виділень – що "мажуться” або рясних - не пов'язаних з менструальним циклом. Якщо кров'яні виділення з'явилися під час вагітності і до того ж супроводжуються болем – зробити це потрібно негайно. Рясні і тривалі (більше семи днів) менструальні кровотечі також повинні налаштувати вас на незапланований візит до гінеколога.

А ось виключити вірогідність появи у себе яких би то не було виділень, безпосередньо зв'язаних, наприклад, із захворюваннями, що передаються статевим шляхом, достатньо нескладно. Профілактика тут найпримітивніша і добре всім відома. Просто для цього бажано мати одного постійного партнера в сексі, що вже само по собі буде просто прекрасним моментом в психологічному плані і до того ж стане відмінним природним захистом від венеричних захворювань. Але якщо по якихось причинах це складно зробити, постарайтеся, в усякому разі, понизити їх ризик, виконуючи наступні нескладні рекомендації.

Перед тим, як зайнятися сексом, уважно огляньте свого партнера. Пам'ятаєте, що у вас можуть виникнути досить серйозні проблеми в тому випадку, якщо ви звикли займатися сексом в темній кімнаті. Ви не знаєте, як це можна зробити подипломатичніше, щоб при цьому його не образити? Спробуйте перетворити свій огляд на своєрідну гру. Наприклад, запропонуєте йому прийняти разом ванну або запаліть в спальні свічки. При цьому постарайтеся непомітно оглянути статеві органи і місця навколо них. Якщо ви раптом відмітили висип, садно, почервоніння, нехарактерні виділення, утворення на статевих органах, у жодному випадку не вступайте в статевий контакт. Чим це загрожуватиме для вас надалі, не важко здогадатися.

Проте вибір завжди залишається за вами: нестримна пристрасть з коротким задоволенням і тривалим подальшим лікуванням або серйозна розмова з партнером, який, на жаль, іноді може привести і до повного розриву з ним.

При застосуванні сексуальних іграшок необхідно, щоб вони належали тільки вам. Але якщо вам все-таки доводиться користуватися чужими, заздалегідь ретельно помийте їх, а на вібратор обов'язково надягайте презерватив.

При випадкових зв'язках завжди використовуйте презерватив, особливо під час анального сексу. Завжди носіть його з собою. На сьогоднішній день презерватив — це найбільш простий і ефективний штучний захист. Не забувайте користуватися всілякими контрацептивними пастами, пінками, кремами, гелями, оскільки вони вбивають деякі мікроби, що викликають захворювання, що передаються статевим шляхом, а значить, позбавлять вас і від супутніх їм неприємних виділень.

Прагніть проходити обстеження на виявлення венеричних захворювань під час щорічних медичних оглядів. Якщо у вас більш за одного партнера, постарайтеся обстежуватися не рідше за один раз в півроку.

Якщо ви все ж таки виявили у себе аномальні виділення, які є ознакою інфікування, не впадайте у відчай і паніку. І найголовніше – не відкладайте візит до лікаря. Адже виділення – це щось подібне до підвищеної температури при простуді або грипі, яка сигналізує вам, що з організмом щось не в порядку. І до цього сигналу потрібно обов'язково прислухатися. Не сподівайтеся, що хвороба пройде сама по собі. Краще відразу відвідати доктора разом з вашим партнером і вже у жодному випадку не слід починати з взаємних звинувачень. Під час лікування не вступайте в сексуальні контакти до тих пір, поки лікар не скаже вам, що ви здорові. Навіть якщо виділення стали вже нормальними, все одно прислухайтеся до ради фахівця.

    Якщо публікація "Чи є виділення у жінок признаком хвороби?" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

    Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

    Гітара Уорра
    Міфи про жінок та їх спростування
    ШАШЛИК - готуємо самі. Рецепти маринаду для приготування шашлику
    загрузка...
    Категорії: Здоровя
    Додав: MetalmaideN |Дата: 15.03.2010 | Переглядів: 23943 | Рейтинг: 4.4 13 |
    Теги: жіночі хвороби, виділення, виділення у жінок
    Всього коментарів: 0
    ComForm">
    avatar
    Цікаво
    Статистика

    Зараз на сайті: 1
    Гостів: 1
    Користувачів 0