багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Краса душі і тіла » Здоровя

Чому чоловікам не можна спати в одному ліжку з жінками?

Ну що ще можна сказати про сон, адже все і так вже сказано: не висипатися шкідливо, хропіння лікується і багато спати теж не можна. Проте учені провели дослідження і з'ясували, що неприбране після сну ліжко покращує стан здоров'я.

Яким довгим повинен бути ваш сон — є справжньою таємницею, і, здається, що з віком сон приходить все важче. Багато досліджень, які, до речі, нерідко фінансуються фармацевтичною індустрією — запевняють нас, що всі ми — позбавлені сну «зомбі», серйозно ризикуємо своїм здоров'ям. Але нові наукові досліди довели зворотне. Отже відтепер, чим старша людина, тим менше йому треба спати.

У царстві Морфея покривала не потрібні!

Учені з Університету Кінгстона переконані, що пилові кліщі і інші шкідники, що викликають астматичні напади і різні алергічні реакції, не виживають в теплі і сухості, які значно краще зберігаються в неприбраних ліжках. Тому виявляється, звична думка про те, що ліжко необхідно заправляти, є помилковою.

В той же час, злісні мікроістоти чудово приживаються на рівних чистеньких простирадлах, збитих подушках і ковдрах.

Згідно підрахункам учених, в одному прибраному ліжку можуть «проживати» близько півтора мільйона пилових кліщів, а відмова від звички прибирати своє ліжко може не тільки істотно зменшити їх кількість, але і поліпшити стан вашого здоров'я.

Тому відтепер серйозно задумайтеся про те, щоб більше не застеляти своє ліжко. Та і хто, окрім Вас дізнається про неприбране ліжко?

Чоловікам направо, а жінкам наліво.

Недавно учені з'ясували, що чоловікам протипоказано спати разом з жінками.

Фахівці закликають чоловіків відмовитися від спільного сну з дружиною.

А все почалося з того, що австралійські дослідники прийшли до незвичайних виводів. Виявляється, представникам сильної статі не вдасться повноцінно відпочити, якщо вони ділитимуть своє ліжко з іншою людиною. А, відповідно, наступного дня від цього страждатиме робочий процес.

Учені також стверджують, що недолік сну, викликаний сном в обіймах партнерки, підвищує рівень чоловічих гормонів стресу, зважаючи на що чоловіки стають дратівливішими і не можуть концентруватися на конкретних робочих завданнях.

Причому, під час експерименту, в якому брали участь чоловіки, з'ясувалося, що практично всім подобається спати більше з партнеркою, чим без неї, але показники мозкової активності при цьому тільки падають.

У точності до хвилини

Нове дослідження, проведене у Великобританії, з'ясували, що у міру дорослішання люди потребують меншої тривалості сну. Це також припускає, що зміни в режимі сну просто необхідні для нормального і здорового життя — до тих пір, поки людина не надмірно сонлива протягом дня.

«Здорове старіння, як представляється, пов'язане з скороченням тривалості і глибини сну, так необхідних для підтримки денної "боєготовності”», — говорять учені.

Проте, дослідники попереджають, що багато людей в сучасному суспільстві страждають через дефіцит сну, що може приводити до нещасних випадків на роботі через вищого рівня падінь і навіть смерті у старіючих людей.

У новому дослідженні брали участь 110 здорових дорослих людей, які не мали ніяких порушень сну і не скаржилися на його недолік. Вони пройшли через різні цикли сну і неспання в різних умовах, а також були протестовані на ступінь сонливості в періоди неспання.

Ось який середній час сну у результаті отримали учені, вивчивши різні вікові групи:

Вік 20-30 років: 433,5 хвилин (7,23 години)

Вік 40-55 років: 409,9 хвилин (6,83 години)

Вік 66-83 років: 390,4 хвилин (6,51 години)

Дослідники вважають, що час, отриманий в лабораторних умовах, не сильно відрізняється від реального життя і цілком відображає норму. Але найцікавіше тут порівняння між групами, з якого можна побачити, що стара група спала приблизно на 20 хвилин менше, ніж «середня», яка, у свою чергу, спала приблизно на 23 хвилини менше, ніж наймолодша група. Кількість часу, проведена в глибокому (міцному) сні, визначуваному як «повільнохвильовий сон» (повільна фаза сну, повільний сон), була також меншою у більш старших груп.
Інформація про тривалість денного сну була отримана опитуванням учасників, повідомив керівник дослідження Дерк-Ян Дейк, фахівець з фізіології сну в університеті Суррей у Великобританії.

«Але нам треба бути гранично обережними: короткий денний сон в кінці дня допоможе відчувати себе краще на період неспання, що залишився, але разом з тим, він може порушити ваш подальший сон в нічний час», сказав Дейк.

Ось скільки в середньому було потрібно часу для короткого денного сну членові кожної групи, після того, як дослідники запропонували поспати вдень всім учасникам:

Вік 20-30 років: 8,7 хвилин

Вік 40-55 років: 11,7 хвилин

Вік 66-83 років: 14,2 хвилин

Але якщо ви сонні протягом дня, то вам, ймовірно, потрібно спати більше.

«Отримані результати ще раз підтверджують теорію, що сонливість в денний час не є нормальною справою для доросліших людей, — говорить Дейк. — Будьте ви молоді або старі, але якщо ви сонні протягом дня, ви або не виспалися або страждаєте від розладу сну».

Учені визнають, що поки роль сну не дуже добре вивчена, а значить повній упевненості в тому, як багато повинен спати кожен з нас, немає. Проте дослідження минулого року показали, наприклад, що деякі люди генетично запрограмовані в меншій потребі уві сні.

Якщо публікація "Чому чоловікам не можна спати в одному ліжку з жінками?" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

Свято Стрітення
Дівчина з параметрами 90-60-90 - товста?
Чому «тримають» гривню і скільки насправді вже повинен коштувати долар
загрузка...
Категорії: Здоровя
Додав: MetalmaideN |Дата: 12.02.2010 | Переглядів: 2154 | Рейтинг: 5.0 1 |
Теги: сон, чоловік, міцний сон, жінка
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Цікаво
Статистика

Зараз на сайті: 1
Гостів: 1
Користувачів 0