багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Дозвілля » Життя-буття

Правила "правильного" спілквання

Як легко підтримати розмову та бути цікавим співрозмовником?

Легкість спілкування - не завжди природна якість. Часто ти соромишся брати участь у розмові у великій компанії - адже там вже є заводилами, які завжди щось розповідають і вчасно жартують.
Здається, що у них невичерпний запас відповідей на будь-яке питання і навіть на підбиття. А ти задовольняєшся роллю слухача! Або вже не готова задовольнятись?

У великій компанії не завжди є необхідність ставати центром уваги, але бувають ситуації, коли дуже хочеться підтримати бесіду з цікавою людиною, звернути її увагу на себе, і тоді соромливість надає нам погану послугу. А буває, що навіть наодинці з близькою подругою не завжди вдається знайти потрібні слова, щоб донести свою думку з першої спроби. Що ж робити?

Тренуй мову

Як би не смішно це звучало, щоб говорити цікаво, потрібно уміти передати думку в одній пропозиції. Навчитися елегантно формулювати свої думки під силу абсолютно кожному. Власне, цьому присвячена велика частина уроків літератури та риторики в школі. Але там-то ми про це не замислюємося.

Найпростіша вправа. Прочитай неабиякий абзац тексту. Голосно і чітко сформулюй його в одну пропозицію. Це треба робити щодня багато раз. Добиваєшся успіхів - засікай час на роздуми. Треба досягти результату в пару-трійку секунд.
Навіщо ми це робимо? Коли тобі в голову прийде вдала думка, ти не втратиш час на те, як же це сказати, не мимритимеш і незв'язно розповідатимеш, а зможеш висловити її в той момент, коли це ще буде актуально.

Мовчи правильно

Твоя небагатослівність, тим часом, твоя головна зброя. Адже всім ораторам такі потрібні слухачі. Але слухати теж потрібно вміти. Достатньо того, щоб розповідач бачив, що ти з цікавістю стежиш, за його розповіддю, і будь упевнена, він вважатиме, що цікавіше за співрозмовника він не зустрічав. Тому, слухай уважно, став питання по ходу оповідання і його інтерес буде просто прикований до тебе.

Питай

Якщо на тебе чекає важливе побачення і ти боїшся, що твоя скутість і розгубленість зашкодять тобі справити хороше враження, заготов наперед питання, до яких ти зможеш вдатись, коли тобі треба буде сказати. Краще, якщо питання передбачає не коротку відповідь "так" чи ні", а розгорнену відповідь. Наприклад, "А ти любиш фільми про любов?" - не дуже вдале питання, а "Які у тебе улюблені фільми?" і "Чому саме ці?" - дадуть тобі час на роздуми та привід дізнатися про людину більше.

Не критикуй

Суперечка та критика - не найкращий спосіб підтримати розмову. Негативна реакція співрозмовника може запам'ятатися йому надовго і через якийсь час асоціюватися з тобою вже безвідносно до теми суперечки. Розповідати про щось, що ти не любиш, теж не вихід. Краще, навпаки, говорити про те, що тобі подобається. Це несе позитивні емоції.

Ділись таємницями

Не варто ділитися секретами зі всіма поспіль. Це може обернутися неприємною репутацією пліткаря. Для таємниць і секретів є близькі подружки, перевірені часом. З ними можна і пошепотіти, і порадитися. І взагалі, є питання, які гарні тільки для вузького кола людей. У подружок взагалі мало закритих тем - можна з легкістю обговорювати все, від переваг прокладок Always до душевних таємниць. Вважай це тренуванням перед спілкуванням з незнайомими людьми.

Пиши листи

Відмінною допомогою для тих, хто розвиває в собі навики комунікабельності, став Інтернет з чатами, блогами та соціальними мережами. Розвивати мистецтво спілкування можна й у письмовій формі - це відмінно налаштовує на формулювання думок і на спостереження за реакцією співрозмовників. Скористайся блогами та форумами на Дівчат - пиши, спілкуйся, розважайся. Адже крім тих навиків, які ти хочеш придбати, це просто цікаво - знайти однодумниць, обговорити свої, дівчачі проблеми та знайти нових друзів.

    Якщо публікація "Правила "правильного" спілквання" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

    Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

    Інфекція: мінуси і плюси
    Вправи для розвитку інтуїції
    Смерть Ванги. Як це було і які докази.
    загрузка...
    Категорії: Життя-буття
    Додав: MetalmaideN |Дата: 14.02.2010 | Переглядів: 1325 | Рейтинг: 0.0 0 |
    Теги: Правила правильного спілквання, компанія, спілкування
    Всього коментарів: 0
    ComForm">
    avatar
    Цікаво
    Статистика

    Зараз на сайті: 1
    Гостів: 1
    Користувачів 0