багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


Навігація
Категорії
Останні новини, статті
Головна » Новини, статті » Події » Політика

Що буде з Російськими опозиціонерами?

Зображення Що буде з Російськими опозиціонерами?
Мировий суд Тверського району Москви у вівторок засудив на 15 діб адміністративного арешту одного з лідерів опозиційного руху "Солідарність" Іллю Яшина, затриманого напередодні на несанкціонованій протестній акції в Москві "Проти несправедливих виборів". Такий самий термін дістав затриманий дизайнер Єгор Жгун, творець гіпножаби Зойч, правда, досі неясно, за рішенням якого суду.

Проте достеменно відомо, що зараз Тверський суд вирішує долю затриманого разом з Яшиним відомого блогера Олексія Навального, за якого вже серйозно стурбовані громадськість і ЗМІ у зв'язку з відсутністю реальних даних про його місцеперебування після затримання.

Судить Яшина і Навального суддя Тверського суду Ольга Боровкова, що прославилася своїми приватними рішеннями про відправку за ґрати відомих опозиціонерів. Цього разу вона визнала Яшина винним у непокорі законному розпорядженню представника влади (ст.КоАП 19.3), передає "Інтерфакс".

Суд порахував, що Яшин скоїв правопорушення, організувавши несанкціоновану ходу, яка заважала руху автотранспорту, і на вимогу співробітників поліції припинити акцію він не підкорився.

Суддя Боровкова також врахувала небезпечний характер правопорушення і те, що раніше Яшин також неодноразово здійснював адміністративні правопорушення.

Співробітник поліції, який брав участь у затриманні Яшина, повідомив суду, що по мегафону було оголошено вказівку припинити ходу, проте мітингувальники, разом з Яшиним, не підкорилися і вигукували гасла, намагаючись перекрити дорожній рух. "Ми запропонували Яшину пройти в поліцейський автобус, він відмовився, і ми супроводжували його самі попід руки", - сказав полісмен.

У суді також виступили свідки з боку Яшина. Журналіст Ілля Барабанов, якого також затримали під час мітингу в понеділок, але пізніше відпустили, виступаючи в суді, повідомив, що співробітники ЗМОПу в шоломах затримували людей, ні про що не попереджаючи і не висуваючи вимог ні до кого з присутніх.

Суддя Боровкова, однак, не знайшла підстав не довіряти словам співробітників поліції, яка проводила затримання, а також визнала, що рапорт і протокол було складено відповідно до закону. Захист Яшина вже заявив, що оскаржуватиме вердикт.

Пізніше в той-таки Тверський суд привезли затриманого разом з Яшиним на акції в Москві відомого блогера Олексія Навального. "Олексія Навального привезли до суду на міліцейському автомобілі з тонованим склом, після чого його провели в будівлю", - повідомив активіст руху "Солідарність" Олексій Некрасов.

Навального завели до зали суду для ознайомлення з матеріалами справи. Він встиг заявити журналістам, що вважає своє затримання незаконним.

Судити Навального буде та ж таки суддя Боровкова, яка дала 15 діб Яшину, а раніше відправляла за ґрати на 15 діб лідера "Солідарності" Бориса Нємцова і лідера "Іншої Росії" Едуарда Лимонова.

Нагадаємо, 5 грудня в Москві на Чистих прудах пройшов санкціонований московською владою мітинг, на якому зібралися незгодні з підсумками виборів до Держдуми. Його учасники спробували прорвати оточення і влаштувати несанкціоновану ходу в бік Кремля. У результаті близько 300 осіб були затримані. Серед них - опозиціонери, вищезгадані Ілля Яшин і Олексій Навальний.

Психічнохворих не змусиш голосувати за ЄР навіть галоперидолом, стверджують блогери

ЗМІ і багато громадян з натхненням сприйняли новини ЦВК про те, що в одній з московських психіатричних лікарень явка на виборах сягнула 93%. Чи мала місце на цій ділянці фальсифікація, ще треба розібратися. Поки що заяви очевидців голосування в таких установах дозволяють відкинути одне з можливих порушень: про примус до голосування в психіатричній лікарні говорити не доводиться, повідомляє NEWSru.com.

Згідно з даними Мосміськвиборчкому, в психіатричній лікарні імені Гіляровського за партію "Єдина Росія" проголосували 93,14% виборців, або 353 людини, повідомляє "РБК". За "Справедливу Росію" в цій установі проголосували 6,07% (23 голоси), за ЛДПР - 0,79% (3 голоси). Решта партій підтримки у пацієнтів не знайшли.

Цікаві дані опублікував і ЦВК Удмуртії. За даними виборчкому, на чотирьох дільницях у республіці зареєстрували 100%-ну явку. Дві з них - психіатрична лікарня та психоневрологічний інтернат.

Як зазначали деякі видання, виборча статистика в низці регіонів взагалі дивна - на загальному тлі виділяються "аномальні зони", де показники явки аж надто високі і підтримка "Єдиної Росії" занадто завзята. Приклади таких "аномалій" - військові частини, СІЗО і, власне, психіатричні лікарні.

"Зараз прочитала, що в московській психіатричній лікарні проголосувало за "ЄдРо" 93% хворих. Згадала, як у нас в лікарні проходило голосування. До певного моменту взагалі ніхто не згадував про голосування психічно хворих в принципі", - пише блогер gutta-honey.

Спеціаліст згадує, що політичною активністю вирізнялася лише одна старенька, і та в найвідповідальніший момент пішла на демарш: "Несподівано, вийшовши до урни, запропонувала "голосувальній" комісії в замін підпису чоловічий статевий орган. Бо вона ж бо точно знає, для чого їм підпис потрібен. Вони її за кандидата в місцеву думу заміж віддати хочуть без її згоди". Решта пацієнтів в політичному плані поводили себе інертно.

Ситуація змінилася під час попередніх виборів президента - була дана команда, щоб усі пацієнти голосували. "Спочатку тільки ті, у кого немає психозу і у кого нормальний інтелект. Тобто якщо, скажімо, інтелект нижче 60, то не треба. Потім нагорі подумали і вирішили, що і тих, хто в психозі, теж голосувати оформляти, і всіх недоумкуватих теж, хто вміє тримати ручку". Тут-таки стало ясно, наскільки непросто організувати вибори в психлікарні: по кожному пацієнту потрібно оформляти різні папери, вести списки новоприбулих та виписаних.

Пацієнти почали скаржитися на передчуття, що бюлетені будуть "заряджені чорної енергією", і довго обирали, галочку ставити чи хрестик. Окрема історія була з розумово відсталими хворими - їм потрібно було роз'яснити, що відзначати слід тільки один квадратик і що квіточки в бюлетені малювати не треба.

Вибори президента в тій лікарні все ж пройшли без пригод: "Ніхто не з'їв бюлетеня, не наставив зайвих галочок і не побив виборчу комісію. Урну забрали, а що там було з бюлетенями далі, уявлення не маю. Однак хочу зауважити, що з організацією цього процесу ми запарились".

Як відзначається в коментарях: "У нашій психлікарні головний лікар за останні 25 років під час виборів взагалі ніколи ніякого тиску не чинила - ні на персонал, ні тим більше на хворих".

Деякі фахівці розповіли, що раніше політичні сили проявляли інтерес до душевнохворих, цього ж разу про них "не згадували".

За словами головлікаря рязанської психіатричної лікарні Олександра Кольцова, в усі попередні вибори партії набагато активніше працювали з пацієнтами, а цього разу ніхто не виявив до психлікарні ані найменшого інтересу. Така ж ситуація спостерігалася і в інших лікарнях.

А "аномальні" показники виборчої активності в психіатричних лікарнях можна пояснити, вважає фахівець, будь-якими іншими порушеннями під час голосування, але ніяк не примусом.

"Якщо суто теоретично уявити, що ще хворих треба було якось навчити ставити галочку в одному квадратику... Це взагалі вищий пілотаж. Жінки, звичайно, переважно марять про чаклунство і пристріт, а ось чоловіки так чи інакше в половині випадків якісь маячні ідеї щодо уряду мають... То в такому стані їх галоперидолом не налякаєш, як багато хто вважає... Якщо вже там в Москві і фальсифікували в лікарні, то, може, хворі в одних бюлетенях голосували, а потім інші бюлетені відправили на підрахунок", - пише блогер.

Нагадаємо, в Росії пройшли вибори у Державну Думу РФ.

Зазначимо, що в ЦВК Росії надійшло 68 скарг на порушення під час парламентських виборів.

Якщо публікація "Що буде з Російськими опозиціонерами?" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.

Випадкові цікаві публікації з нашого сайту

Свинячий (каліфорнійський) грип: ознаки хвороби та засоби профілактики
Один брат воював у червоній армії, другий був упівцем
Національна символіка Русі-України
загрузка...
Категорії: Політика
Додав: fantom2 |Дата: 06.12.2011 | Переглядів: 1379 | Рейтинг: 0.0 0 |
Теги: опозиція, політика, Росія
Всього коментарів: 0
ComForm">
avatar
Цікаво
Статистика

Зараз на сайті: 1
Гостів: 1
Користувачів 0