Уже з початку цього навчального року влада має ввести посилений курс вивчення географії у всіх школах країни. Така вимога опозиції міститься в заяві, поширеній прес-службою опозиційного уряду.
"Оскільки в країні спостерігається тенденція, що найвищі посади обіймають випадкові люди, владі треба серйозніше поставитися до питань базової освіти", - йдеться у заяві.
"Візит президента Януковича до Німеччини довів, що зараз найбільш актуальна проблема в українській освітній системі – це саме географія. Тому ми вимагаємо від влади негайного звернення до фахівців, які мають розробити новий курс географії. Звертаємо увагу, що окремі уроки мають бути присвячені темам: "Порівняльна характеристика Італії та Ірландії", "Місце Ізраїлю в Європі", "Історико-географічний екскурс у становлення балканських країн: Косово і Чорногорія", - зазначено в заяві.
Крім того, пропонується подібний курс запровадити не лише в школах, а й у вищих владних інституціях – насамперед в Адміністрації президента.
Опозиційний уряд також наполягає на належному технічному забезпеченні навчального процесу: "Якщо навіть "лідеру нації" президенту Януковичу не вистачає подарованого Колесніковим IPad’а, щоб вивчити назви країн, – що казати про маленьких школярів?"
Опозиційний уряд звертає увагу президента Віктора Януковича, що поки він бавиться з дорогими подарунками від підлеглих, учням бракує елементарних підручників, а міністр освіти не соромиться спокійно повідомляти, що школи будуть забезпечені книгами лише в листопаді.
Прес-служба опозиційного уряду просить вибачити за надто жартівливий тон цієї заяви, викликаний тим, що ситуація у керованій Табачником сфері – справжній "сміх крізь сльози".
Міністр освіти днями попередив: забезпечити підручниками всі школи до початку навчального року не встигнуть. Підручники, в кращому випадку, будуть тільки до листопада. Найгірші справи з десятикласниками, яким замість двох років навчання, несподівано залишили тільки один. Майбутнім випускникам влада радить роздруковувати підручники самостійно, щоправда, не вказує, що робити тим, у кого немає змоги скачати їх з Інтернету.
Сарказм опозиції стосувався також географічних ляпів глави держави. Тільки вчора під час перебування в Берліні президент переплутав Італію з Ірландією. У червні він назвав Ізраїль європейською країною, а під час запису інтерв'ю каналу EuroNews в березні президент переплутав Косово з Сербією та Чорногорією, а Північну Осетію - з Південною. До речі, це далеко не єдиний ляп, який допускав український гарант.
Утім, не безгрішна і лідер опозиції. Так, екс-прем'єр Юлія Тимошенко припустилася історичної помилки. Проводячи історичні паралелі, вона переплутала гетьмана Павла Скоропадського з головою Директорії Симоном Петлюрою.
Якщо публікація "Вчити географію, щоб не позоритись як Янукович!" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.
загрузка...