Немає, мабуть, такої людини, яку б не хвилювала тема міжособових стосунків і гармонії подружнього життя. Кожен прагне цього, а от зусиль до здійснення своїх прагнень прикладають не всі. Заважає звична думка, що у кожного, мовляв, своя доля, що є люди, яким у житті щастить, а є нещасливці, і від самих людей це не залежить. Тому дехто до пропозиції будувати своє життя за законами природи, які розкрила соціоніка, ставиться скептично.
Закордоном люди із соціонікою не знайомі, і тому за браком інформації саме серед іноземців виникає недовіра: „Пропозиція надсилати фотографії для тестування схожа на віру в гороскопи і пророкування майбутнього за зірками. Вибачте, але я в це не вірю. Мені потрібні вагомі факти, щоб змінити своє ставлення”.
І цей лист - нормальне явище. Ця людина зрозуміла, що їй пропонується допомога у виборі супутника життя, щоб це був справжній вибір, і можливість дізнатися, що за її вибором буде далі відбуватися. Тільки, не знаючи, як саме відбувається тестування фотографій, і що за цим стоїть, тобто не знаючи про типові особливості психіки і зовнішності, про закономірності міжособових стосунків, як результату обміну інформацією між людьми певних типів, у неї, звісно виникає сумнів та недовіра. Якщо тисячолітній досвід астрології, магії та інших гадань не давали і не дають бажаних результатів, бо як більшість сімей розлучались, так і розлучаються, то як тоді довіряти молодій науці?
Чому тестування фотографій викликає підозру? Адже зовнішність – це проявлена суть. Ще основоположниця соціоніки Аушра Аугустинавічуте помітила закономірності психічних якостей і зовнішніх ознак – рис обличчя, статури, особливості рухів і ходи. І до визначення соціонічних типів підходила комплексно, використовуючи тести, спілкуючись із людиною, спостерігаючи за її поведінкою і аналізуючи риси зовнішності. Анатолій Гречинський, спостерігаючи за людьми різних типів протягом більш як 20-ти років, виділяв окремі зовнішні ознаки, притаманні певним типам, узагальнював ці ознаки стосовно кожної психічної якості. Вивчаючи поведінку, манеру спілкуватися і рухатися, навіть тембр голосу і найбільш вживані слова і фрази людей окремих типів, розробив власні технології аудіо-візуального визначення соціонічних типів.
У житті людина може проявляти себе різноманітно, бо знаходиться у різних обставинах і виробляє у себе певні звички, тобто соціальний характер. І така поведінка, не завжди адекватна вродженому характеру, може заплутувати тих соціоніків, які визначають тип за зовнішніми проявами. А от зовнішність хоч і змінюється, але не так суттєво. Кожен може відрізнити інтелігента від селянина, серйозну людину від бомжа, п’яницю від порядної людини. А як відрізняє, пояснити важко. Це видно за виразом обличчя, за якимись загальними ознаками. Так і визначити за зовнішністю соціонічний тип легше за фотографіями, ніж спостерігаючи за людиною у її присутності. Зафіксована мить дає можливість зосередитися, проаналізувати скрупульозно всі окремі риси, повернутися до фотографії знову і знову, щоб все перевірити і не допуститися легковажності і помилки. І навчитися цьому може кожен. А якщо вміти визначати за зовнішністю психічно-сумісних людей, можна самостійно вибирати партнерів, стосунки з якими будуть гармонійними.
Але деякі, чомусь, не довіряють соціоніці. До того ж люди бояться знати правду, і носить їх по життю, як тих метеликів. Якщо не зрозуміють, що вони закономірні істоти у просторі серед зірок, і підвладні часу, а час це і відстань, і швидкість, і енергія. І психіка, і душа людини – це енергетична субстанція, і кожна людина має свою енергетику, яка типова у кожного соціонічного типу. Тому одні люди притягуються, інших відштовхує один від одного, тому й стосунки між людьми певних типів складаються саме в певній закономірності, тому й гармонія можлива тільки між сумісними партнерами, коли поєднується і взаємодіє їх енергетика. І як Ви упорядкуєте свій простір і час, наскільки серйозно Ви налаштуєте себе до життя, таким воно у Вас і складатиметься. Ваша доля в ваших руках.
Людина пише, що довіряється тільки фактам, а хіба не факт, що в трансформаторі проходить потужний струм енергії, тільки звідкіля вона може знати, що він там є, доки не торкнеться оголеного проводу. Вона бачить трансформатор, а все, що він пропускає - ні, і думає, що тільки він є фактом. Так само вона бачить людину тільки зовні, а її енергію - ні. Не знає потенціал і можливості тієї людини, яку обирає, і діє наосліп. Отож не знатиме, які стосунки будуть керувати ними. А їх існує 16, і кожні мають свій характер, і кожні по-своєму незвичайні, і кожні по-своєму відбиваються на людях. Залежно від відстані, яку люди вибирають: пасажира в транспорті, купця на базарі, співпрацівника, друга, коханого, сім’янина тощо. І саме на близькій психологічній дистанції більшість стосунків настільки спотворює характер, що Ви дивуєтеся, що вибираєте одну людину, а після одруження вона стає іншою, не такою, якою Ви знали її до створення сім'ї. Змінюєтесь, звичайно, під впливом стосунків і Ви самі. Виходить, що стосунки корегують характер і поведінку, керують партнерами.
До речі, має ще велике значення, до яких стосунків людина доросла, іззріла, бо мати дуальні стосунки - це привілея. Одна з наших дописувачок висловилася навіть так: „Дуали – це обранці Бога”.
А жити можна, звісно, у будь-яких стосунках. Ось тільки, як жити. Можна їздити і на "Запорожці", і на "Мерседесі". Можна страждати і терпіти, а можна насолоджуватися радістю гармонійних стосунків і рости духовно. Адже саме психічно доповнюючі люди надають один одному поштовху до розвитку, удосконалення. Тільки дуальні стосунки завжди приємні. І відчуття гармонії стосунків, коли хочеться бути якомога частіше разом, спілкуватися, відчувати врівноваженість, душевний спокій, атмосферу взаєморозуміння і комфорту не порівняти ні з чим, це можна зрозуміти тільки тоді, коли сам відчуваєш дуальність. Інша дописувачка висловилася так: „Дуальність забезпечує максимальну можливість щастя в сімейному житті”.
Тож варто визначати соціонічні типи ще до знайомства, щоб знати, чи варто розвивати стосунки, чи краще не поспішати, а ціленаправлено шукати тільки психічно доповнюючих партнерів. До речі, ті, хто знає соціоніку, так і чинять. Вони бажають познайомитися тільки з дуалами, і партнери інших типів їх не цікавлять. З нашої практики хочеться описати один випадок з інвалідом дитинства першої групи, у якого не діють руки, і він потребує особливого догляду – і нагодувати його треба, і одягти, і помити, і в іншому допомагати в усьому... І от він замовив підшукати дуала – хатню робітницю. Почала працювати у нього жінка, яка щойно розлучилася зі своїм чоловіком. І відчувши дуальні стосунки, вона була настільки приємно вражена, що навіть згодна була на одруження із калікою, із захопленням коментуючи: „Фізичні вади – ніщо у порівнянні із приємністю спілкування і гармонійними стосунками, особливо у порівнянні із тим нестерпним життям із чоловіком фізично здоровим, але з важким характером”. А справа не у поганому чи гарному характері – справа у психічних закономірностях, коли психіка обох має потреби, які не взмозі задовольнити з цим партнером, і тому люди дратуються, нервуються, втомлюються, а звинувачують у цьому один одного.
Звичайно, не з усіма дуалами можна створювати сім’ю. Важливе значення має і культурний рівень, і освіта, і уподобання, і спільність інтересів, і симпатія, авжеж. Тому спеціалісти визначають тільки, чи сумісні партнери, а вибір однак залишається за ними. Вибирайте серед дуалів найкращих, духовно близьких вам людей, щоб виникло справжнє кохання між вами, щоб жити вам у повній ідилії та гармонії, щоб змогли ви задовольнити всі свої потреби, відчуваючи радість спілкування і гарний настрій повсякчас, а притягуватиме вас один до одного завжди.
Наш співробітник, відчувши дуальні стосунки, знайомився з багатьма дуалами, доки не знайшов дружину за особистими потребами. Розповідає, як присилило відчуття дуальності народження доньки, яка є теж його дуал, бо у дуальних сім’ях народжуються хлопчики того самого типу, як батько, і дівчатка мають тип матері. От і насолоджується тепер людина подвійною дуальністю. Підкреслює, як важко стає йому, коли дружина з донькою виїжджають на літній відпочинок до села, і він розуміє, що психологічно не в силі бути без них.
Щодо статистики, скільком парам ми допомогли знайти один одного, то кількість насьогодні ще не така, як хотілося б. 14 пар – це майже ніщо у порівнянні з тим, скільки людей шукають один одного. Але ж це залежить вже не від нас – це залежить від вас – звернетеся ви до спеціалістів у пошуку дуалів, чи продовжуватимете довіряти лише власним відчуттям і робити помилки у житті.
Отож, вибір заворожує і плутає. Ви вибираєте партнера, і говорите: “Це той найкращий, найліпший”, і Вам можна вірити, і Ваші вуста говорять щиро. А з іншого боку, Ви оминули вибір стосунків. Знайте, що вибравши партнера, Ви вибрали певні закономірні стосунки. Залишилося відкрити їх, як карту, витягнуту із колоди, і подивитися на свій вибір. На жаль, карта, буває, розкривається запізно, коли гра вже програна.
Якщо публікація "Вибір партнера на все життя" Вам сподобалася поділіться з друзями в соціальних мережах або залишите коментарі.
загрузка...