багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sanny  
Форум » Форуми наших міст » Львів » МОЄ МІСТО, МОЯ БАТЬКІВЩИНА!!!!!!!! (ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАШЕ МІСТО)))))
МОЄ МІСТО, МОЯ БАТЬКІВЩИНА!!!!!!!!
Sanny Дата: Четвер, 03.01.2008, 14:42 | Повідомлення # 1
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Напишіть про своє місто. Чим воно славиться і що ви про нього знаєте...

Повідомлення відредагував Sanny - П'ятниця, 08.02.2008, 15:18
 
Sanny Дата: П'ятниця, 04.01.2008, 20:36 | Повідомлення # 2
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Львів з Високого Замку
Чимало людей приїздить з різних широт нашого світу, щоб подивитись на цю красу, на це невеличке піднебесся, що зветься Високим Замком. От і мені стало цікаво, що відкривається перед Тобою, за що стільки людей заставляє себе піднятись на цю, здавалось, невисоку гірку, що так манить їх до неї…
Ходів на Високий Замок є кілька: можна культурно підніматись по сходинках їх там приблизно від 270-ти до 350-ти (точно сказати не можу, забула, але колись рахувала), або ще один дуже простий – взяти та й піти навпростець, закотивши рукава і завішавши язик на плече (цим шляшом ще не ходила, але колись спробую ), але неважливо яким шляхом йти, важливо те, що там можна побачити.
Коли виходиш на найвищу точку Львова, відчуваєш, як самотній вітерець, що кружляє скрізь по місту, огортає Тебе, мовби хоче сказати, що він тут господар. Розгойдує волосся у різні боки, вириває з ший хусточки, що так легко надягнуті. Він – це перше, що зустрічаєш на горі. А далі… далі розкривається широчезна панорама Львова. Львів культурний і Львів промисловий, мов на долоні…
Мені дуже пощастило, бо мала нагоду зустріти там сонце, що тільки встає на зміну місяцю і побачити, як вони зустрічаються одне з одним по двох сторонах. Сонце розмило по всьому небу свої барви: десь воно надало більше жовтого, десь помаранчевого кольорів, а десь все розтушувало і утворило зігзагоподібну лінію, яка пройшла по небу, як Місячна доріжка. Ще бачила туманний Львів. Це щось дивовижне… все під майже прозорою плівкою, що огорнула місто, окрім дахів будинків, куполів церков, вишки та заводних труб, до яких туман, певне й не долізе. Це мені асоціюється з сплячкою. Місто ще не рухається. Воно спить. Сплять обидві частини.
Львів чудовий з Високого Замку. Звідти його краще можна розгледіти з бінокля, але, навіть неозброєним оком можна побачити всі визначні будівлі, церкви, дороги, все те, по якому чи біля якого ходимо щодня.
Там буваю я рідко, проте кожного разу відкриваю щось новеньке для себе, щоразу можу побачити те, що раніш не бачила чи не могла бачити. Туди вартує ходити частіше і роздивляти все пильніше та уважніше.
 
Pirat Дата: Субота, 05.01.2008, 13:58 | Повідомлення # 3
Генерал-полковник
Група: МОДЕРАТОРИ
Повідомлень: 50
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Просто нема слів...!тра на головну розмістити.Гарно написала!!Але тра буде зробити все українську чатовку по містах...які є представлені на сайті)
 
Элуна Дата: Вівторок, 08.01.2008, 16:38 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Чудове місто...Я правда жодного разу там і небула.Все невистачає часу й сил...Мені показували фото з Львова.Чудове місто.До речі багато людей каже що за архітектурою схоже з Одесою...Стаття супер,пиши побільше нам цікавого!!! biggrin
 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 27.01.2008, 17:40 | Повідомлення # 5
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Я люблю Львів .. Я там була у якомусь замку.. То ми з класом їздили..Незабутьня поїздка.... Люблю я Лювів)))) І обожнюю Франик)
 
Элуна Дата: Середа, 30.01.2008, 23:26 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Sanny, чого нічого більне не пишеш???Пиши побільше!!!!Дуже цікавий матеріал викладаєш...
 
Sanny Дата: Четвер, 31.01.2008, 19:12 | Повідомлення # 7
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн

Оперний Театр
Прикріплення: 1274100.jpg (211.8 Kb)
 
Элуна Дата: Четвер, 31.01.2008, 19:25 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
в нас кращий=)))Шкода немає гарної фотографії.
Його нещодавно відреконстрували,с в ночі він просто супер,а приморський Бульвар=)))Очей невідвести...
може у знайоміх знайду фото то кину в розділ
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 08.02.2008, 15:17 | Повідомлення # 9
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
А в нас нема..тіки драмтеатр....... biggrin
 
Sanny Дата: Субота, 09.02.2008, 19:11 | Повідомлення # 10
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Ще одне. Чи знали, ви,що статуя свободи вперше з*явилась у Львові, у сидячому вигляді, правда, забула в якому році, то я ще згадаю. І лише потім, коли її побачили американські архітектори, вона з*явилась в Нью-Йорку, нічого собі! cool biggrin
А, ось так вона виглядає у центрі Львова:
Прикріплення: 4678675.jpg (96.5 Kb)
 
Oly@ Дата: Середа, 12.03.2008, 16:34 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
happy ) Львів красиве місто,
Коли я туда їздила (це було 1 раз) мені там дуже сподобалось.
happy
 
крапка Дата: Понеділок, 07.04.2008, 16:43 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Я проживаю у маленькому містечку у Тернопільській обл.Тут нудно...ХОЧУ У ЛЬВІВ!!!
 
Sanny Дата: Четвер, 10.04.2008, 21:24 | Повідомлення # 13
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Приїжай крапка,
 
кУльчик Дата: Неділя, 13.04.2008, 21:54 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
крапка, а де само поживаєш в тернопільскій обл? як не секрет!

BOO!!!
 
Patriot-uz Дата: Середа, 16.07.2008, 17:21 | Повідомлення # 15
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Элуна, Увас кращий ? Та ти шо ? angry

Слава Україні ...Героям Слава )
[url=http://userbars.com.ua/][img]http://userbars.com.ua/img/UA/3.gif[/img][/url]
 
Форум » Форуми наших міст » Львів » МОЄ МІСТО, МОЯ БАТЬКІВЩИНА!!!!!!!! (ТУТ ВИ МОЖЕТЕ ЗАЛИШИТИ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ВАШЕ МІСТО)))))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: