багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Форум фільмів » Код да Вінчі
Код да Вінчі
Хрусталька Дата: Субота, 05.04.2008, 18:24 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Ви читали цю книжку?Може фільм дивилися?Якщо ні,коротко ознайомлю.Йдеться про те,що серед 12 -ти апостолів одна з них була жінка Марія Магдалина і являлася дружиною Ісуса Христа,яку він дуже любив.Вона народила від Ісуса дочку Сару.І навіть є факти на рахунок знаходження Євангелія від Марї Магдалини.І це все покладається на картину Леонардо Давінчі.Як ви вважаєте таке реально може бути чи це все вигадки сучасників?
 
КрішнА Дата: Субота, 05.04.2008, 19:51 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Ви читали цю книжку?Може фільм дивилися?Якщо ні,коротко ознайомлю.Йдеться про те,що серед 12 -ти апостолів одна з них була жінка Марія Магдалина і являлася дружиною Ісуса Христа,яку він дуже любив.Вона народила від Ісуса дочку Сару.І навіть є факти на рахунок знаходження Євангелія від Марї Магдалини.І це все покладається на картину Леонардо Давінчі.Як ви вважаєте таке реально може бути чи це все вигадки сучасників?

знаєш бути може всяке але КОд Да Вінчі це просто детектив і худ фільм..а Ісчусу вже таке діплятьу наш час шо я нічому не дивуюсь...але сприймати за правду версію фільму і виходячи із тих же аргументів що наводилисьу фільмі..то безглуздя і тупість...фільм має в сюжеті нестиковки з історією трошка))а Ден Браун просто хзотів зняти детектив хороший))йому це вдалось))

Добавлено (05.04.2008, 20:51)
---------------------------------------------
як казав мій знайомий це все із серії"євангеліє від Іуди" Христос то вже чисто якись бренд..підігрівають інтерес до його особи всякими способами і вигадками якщо не одруження з магдалиною то смертьв Непалі чи Японії..то самі подорожі і навчання в Інд Брахманів..і всякі "тибетські євангелія"..то всьо
Фількіна грамата))

 
Хрусталька Дата: Неділя, 06.04.2008, 12:05 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, як дивно,але тут я тебе підтримую,,зараз вже і не розбереш де правда,а де ні,але це явно вигадки,просто хочуть заробити гроші.
 
КрішнА Дата: Неділя, 06.04.2008, 12:40 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, як дивно,але тут я тебе підтримую,,зараз вже і не розбереш де правда,а де ні,але це явно вигадки,просто хочуть заробити гроші.

просто стандартна церковна трактовка особи Ісуса всім набридла народ хоче сенсацій і такі люди їм подають сенсації))
 
Хрусталька Дата: Вівторок, 08.04.2008, 11:46 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, цікаво от те,що більшість вірить у цю нісенітницю.
 
КрішнА Дата: Середа, 09.04.2008, 12:41 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, цікаво от те,що більшість вірить у цю нісенітницю.

шо зробиш))
 
All_fOr_Me Дата: Понеділок, 05.05.2008, 13:52 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 14
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Мені дуже подобається цей фільм...я його скільки не дивлюсь і він мені ні скільки не надоїдає... biggrin
 
КрішнА Дата: Понеділок, 05.05.2008, 20:10 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
ну як детектив фільм класний не спорю але щоб сприймати то все як істину то уви..
 
кУльчик Дата: Понеділок, 05.05.2008, 21:09 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
дуже цікавий фільм.....

BOO!!!
 
Хрусталька Дата: Вівторок, 06.05.2008, 20:28 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
All_fOr_Me, подобається)))))ти віриш у його вірогідність?
 
КрішнА Дата: Четвер, 08.05.2008, 09:09 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
та ладно вам енто ж просто детектив не варто настроюватись проти нього чи сприймати все як істину))хоча церковники зразу відчулияк паства звалює..сцуков церкви забрали "інвесторів"БУГАГА
 
Azzazel Дата: Вівторок, 21.09.2010, 16:12 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 6
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Привіт всім =)

читав книгу, дивився фільм.....все супер....і я навіть повірив, але повірив не в те, що написав Ден Браун ,а в те що ми нічого про ті часи не знаємо і не можемо про них нічого судити. Ми навіть не знаємо чи був Ісус Христос насправді, можливо це фантазії Церкви, щоб вплинути на нашу свідомість.....

 
Форум » Фільми, музика, книги та інш » Форум фільмів » Код да Вінчі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: