багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Компютерні ігри » Online ігри
Online ігри
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 19.02.2008, 12:30 | Повідомлення # 1
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Я знаю купа прикольних ігор онлайн...

1. my-story-makeover
Тут треба щодня її грати. Тобі дають завдання зробити якись одяг.. (люба тема) і ти це робиш, потім зберігаєш в альобом... і так за деякий час воно зберігається і багато получається моделій.. Ще там шодня дають якусь нову кофточку, юпочку, шарф.. і т.д. . От я граю це з вересня , в мене вже була велика колекція, але потім якісь глюки на сайті і я немогла зайти, хоча вводила пароль... тепер все з початку... цікава гра... тіп щодня треба її гра=)

 
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 19.02.2008, 12:36 | Повідомлення # 2
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Знаю ще такі ігри, як Cake Mania(1, 2), Wedding Dash™ , Burger Shop, Diner Dash , Belle’s Beauty Boutique , Nanny Mania , Candace Kane’s Candy Factory...

Карочє то прикольні ігри...

От тут треба в Кейк Манії і Бургер Шоп , тіпа люди приходять і в їхніх думках є те що вони хочуть (наприклад: тістечко полите шоколадом)... вот ія маю за деякий час встигнти це все зробити... от... і за це гроші получаєш=) і інші ігри такі самі похожі=))))))))

 
DOS Дата: П'ятниця, 07.03.2008, 23:26 | Повідомлення # 3
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Немає такого дня шоб я незаграв GTA San Andreas Multiplayer то така заразна гра шо капєц, базується на звичайній GTA San Andreas тіко до неї треба доставити програмку на 2 метра
http://eu.littlewhitey.com/sa-mp-0.2.2-R2.exe
Потім запускається програмку і там можна підключатися до різних серверів, я переважно граю тут 195.70.36.89:7777 за ФБР, класно там коли ти на танку, коли зі снайперкою засісти біля "жовтих" переважно там вечером коло 100 чоловік на серваку тоді там так весело, місиво страшне, змісту гри немає, єдиний зміст залишитися живим smile
Цікавість гри полягає у тому що ти граєш не з ботами а з іншими живими людьми які хочуть застрілити тете а самі нехочуть бути застріленими smile
в грі також діє чат (натискати клавішу F6 щоб писати) через чат можна спілкуватись, деколи бувало що нас чоловік по 10-15 збереться (українців і росіян) от і ходимо ми такою толпою по місті а всі від нас шарахкаються і тікають, бо пипка їм буде biggrin
 
The_Tooth_Fairy Дата: Субота, 08.03.2008, 11:35 | Повідомлення # 4
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
DOS, Яй... в мну є вродь диск з тою ігрою)
 
DOS Дата: Субота, 08.03.2008, 21:49 | Повідомлення # 5
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Little_InKo,
то диск то одне, там такого нема, треба ту гру заінсталити з диска без модів, а потім скачати ту прогу шо я дав лін і її установити в папку з грою тоді в "пуску" шукай новий пункт і грай...

А я сьогодні награвся як дідько, ну і жара була, ФБР проти зелених, ну ми їм і роздавали, головне знати місце де засісти, як ото я за рекламою никався з М16 (всі коли стріляють в мене то попадають в рекламу а я коли до неї обернуся то в мене дулор через неї просуваєтся і мож стріляти biggrin ) або ще на танку на мості добре, чи зі снайперкою на магазинчику...

забув сказати шо тих людей шо в звичайній грі в мережевій версії вже немає і машини по місті неїздять самі, там є тількі ті хто є на серваку а машини стоять в певних місцяї, але це нікому незаважає, навпаки весело, коли в тебе життя тримається на волосині а хтось за тобою женеться з автоматом і ти такє біжиш через пів міста до машини шоб втікти а ворог за тобою, і стіряє і неможу попасти, або ситуація навпаки коли ти за кимось біжиш і ніяк неможеш добити, короче адреналін страшний, потім аж заснути немож smile wacko

Повідомлення відредагував DOS - Субота, 08.03.2008, 21:53
 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 09.03.2008, 17:13 | Повідомлення # 6
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
DOS, Ти що помішаний на цих іграх?
 
DOS Дата: Понеділок, 10.03.2008, 23:10 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Quote
DOS, Ти що помішаний на цих іграх?

ні, я граю всього в 6 ігр

GTA
Tomb Raider
Half-Life
Sim City
Red Alert
Command and Conquer

ще хочу зацінити Fallout 3 коли він вийде, осінню, ну і GTA нова скоро вийде (а новий Tomb Raider та Red Alert екі вийдуть цого року...)... ех не моя вина в тому що виходять нові версії цих чудових ігр... а грати все я б незміг, часу немає, та і коли я закомпом то є справи важливіші...

 
Oly@ Дата: Вівторок, 11.03.2008, 15:07 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
DOS, а ти грав "Принц Персии Два трона" ?
о народ а вичули що розробляється Українське GTA ,
ніби там місто у вигляді Львова...
 
DOS Дата: Вівторок, 11.03.2008, 20:14 | Повідомлення # 9
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Oly@
ні неграв, грав иільки в ДОСівського "принца персії" який 300 кілобайт займає smile

А гро ГТА чув, але не про "Львівське" а про ГТА Івано-Франківськ, так воно розробляється і недавно мені запропонували взяти участь в його розробці, просто я жахливо немаю часу cry все "клята" робота винна tongue

 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 12.03.2008, 13:15 | Повідомлення # 10
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
DOS, Я Сім Сіті грала) тупо чуть) але норма)
А ще граю)

Singles 2 - Triple Trouble
Prime Time
Desperate Housewives
ы всяке таке)

Повідомлення відредагував Little_InKo - Середа, 12.03.2008, 13:17
 
DOS Дата: Четвер, 13.03.2008, 09:46 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Little_InKo,
про ці інші ігри навіть нечув... застарий я вже до нових ігр, граю лише перевірені ігри які сподобалися раніше (+нові їх версії)

А Сім Сіті, мені дуже сподобалося, особливо версія 3000, в мене є місто (сейв гри) яке я почав будувати років 6-7 назад, там я вже міліонер, заробляю купу бабала, але все вільне місце на карті уже давно забудоване, купа хмарочосів, нехочеться їх руйнувати і нема де будувати щось нове smile

 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 13.03.2008, 17:02 | Повідомлення # 12
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
DOS, А я давно вже граю Сімси) Від перших граю)
 
Kenny Дата: П'ятниця, 18.04.2008, 20:56 | Повідомлення # 13
Герой Південного Парку
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Також класна гра Батл Філд там ти граєш під час 1 або 2 світової війни, або можна грати в майбутньому....куроч гра офігенна!


 
Oly@ Дата: П'ятниця, 18.04.2008, 21:26 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
я вже давно нічого не грала....чото нетягне мене вже на то....
хіба деколи......GTA....але це дуже дуже рідко...
 
Kenny Дата: Неділя, 20.04.2008, 12:41 | Повідомлення # 15
Герой Південного Парку
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 43
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Ще класна гра це Контра Страйк скіки я її вже граю, а ніяк не набридне smile


 
=_X_= Дата: Вівторок, 22.04.2008, 22:43 | Повідомлення # 16
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
DOS, блін скіки вже хочу пограти, а ніяк не можу знайти, ти десь качав GTA??
 
Gaahl Дата: Вівторок, 27.05.2008, 00:21 | Повідомлення # 17
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Ігри то зло а тим білше онлайн , в мене є 4 наглядних приклада як люди переставали бути людьми через Лінейдж і ВоВ(((((((Дореч я почав вивчати мову і культуру Даунів Лінейки+!
 
-=Marky=- Дата: Четвер, 29.05.2008, 18:11 | Повідомлення # 18
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
я згідний з Gaahl, сам грав Ліняху пів року, а потім освідомив реал і забив на цю тупу гру............

www.mobi-tel.at.ua/forum/ ---->>>> M.O.D.E.R.A.T.O.R.
 
CatKILLER Дата: Субота, 31.05.2008, 21:56 | Повідомлення # 19
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Quote (-=Marky=-)
Ігри то зло а тим білше онлайн , в мене є 4 наглядних приклада як люди переставали бути людьми через Лінейдж і ВоВ(((((((Дореч я почав вивчати мову і культуру Даунів Лінейки+!

хмм...цікаво... smile


бОіСь СцуКа...
 
КрішнА Дата: Субота, 31.05.2008, 22:59 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (-=Marky=-)
Ігри то зло а тим білше онлайн , в мене є 4 наглядних приклада як люди переставали бути людьми через Лінейдж і ВоВ(((((((Дореч я почав вивчати мову і культуру Даунів Лінейки+!

дауни лінейджера)))
Quote (Oly@)
DOS, а ти грав "Принц Персии Два трона" ?

я грав усіх трьох принців персії і думати найбільше потрібно в другому(Схватка с Судьбой(Warrior Within) але в Двох Тронах прикалує його погана сутність))майже як однойменний персонаж з фільму "Примарний ГонщиК"ехх люблю палайучі довбешки))
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 18.06.2008, 19:01 | Повідомлення # 21
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Прошла ігру "Jojos Fashion Show" така кльова. раджу всім дівчатам її пограти, мну сподобалася)

 
10tka Дата: Четвер, 19.06.2008, 12:51 | Повідомлення # 22
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
кретини

Юра
 
Oly@ Дата: Неділя, 27.07.2008, 14:40 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
я грав усіх трьох принців персії і думати найбільше потрібно в другому(Схватка с Судьбой(Warrior Within) але в Двох Тронах прикалує його погана сутність))майже як однойменний персонаж з фільму "Примарний ГонщиК"ехх люблю палайучі довбешки))

бо в мого брата є ця гра..але він не дуже знає шо там робити..)
заважка для нього гра напевно biggrin
 
Blacky Дата: Середа, 30.07.2008, 13:13 | Повідомлення # 24
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Бачу тут Таких Серйозних он-лайн задротів мейже немає , я Іграв 4 роки Ла2 Починав з 1 Хронік ... Продовжив Свій Шлях Геймера Задрота "ВоВ" на Алькарі))) На даний момент неіграю майже ніц
Окрім "Варкрафт" мапа "Дота" а якшо бути чесним ігри погано впливають на ваше здоровя а зокрема на психічний стан людини ..... cool


Повідомлення відредагував Blacky - Середа, 30.07.2008, 13:14
 
bplmeddy Дата: Вівторок, 06.01.2009, 16:32 | Повідомлення # 25
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
На сьогоднішній день існує велика купа комп`ютерних онлайн ігор...ось лишень декілька кращих з них :
--------------------------------------
1)Silkroad Online
2)Lineage 2
3)Ragnarok Online
4)EVE Online
5)RF Online
6)Perfect World
7)World of Warcraft
8)Lord of the Rings Online
--------------------------------------
І це тільки тримірні варіанти , а є ще безліч браузерних ігр як написаних с використанням флеш технології так і без неї. Приклади цих ігор я навіть небуду наводити оскільки це дуже довго... при великому бажанні їх всіх можна знайти за допомогою пошукових систем.
На рахунок користі скажу що онлайн ігри це не є зло... головне завжди знати де проходить межа між грою та реальністю...


Повідомлення відредагував bplmeddy - Середа, 07.01.2009, 07:49
 
SPY Дата: Субота, 28.02.2009, 21:53 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 27
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Останнім часом почав бавитись в
http://www.travian.com.ua
гра - не важка - займає небагато часу (хоча при бажанні - нею можна добре вбити час)
Це стратегія, суть якої полягає в будівництві міста в римській імперії і його розвитку. Можливість завойовувати чужі землі, вести економічний чи воєний спосіб життя і ще багато чого цікавого. smile

Найцікавіше - що гра повністю бесплатна - лише якщо ви хочете прискорити якийсь процес - можна переслати смс, але це не обовязково. У грі відсутня будь-яка реклама, що засмічує вікно. tongue

Повідомлення відредагував SPY - Субота, 28.02.2009, 22:20
 
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Компютерні ігри » Online ігри
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: