багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Програми » Як вичислити пароль? (Як вичислити пароль?)
Як вичислити пароль?
Ти вмієш вичисляти пароль?
a411 Дата: Четвер, 08.03.2012, 17:21 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Я хочу дізнатися пароль, але не збивати його, шоб АДМІН не дізнався...
 
a411 Дата: Четвер, 08.03.2012, 17:22 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Але якомога менше всяких програм і лазання.
 
a411 Дата: Четвер, 08.03.2012, 17:23 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 17
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
ПИШІТЬ...
 
fantom2 Дата: Середа, 14.03.2012, 23:45 | Повідомлення # 4
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (a411)
Я хочу дізнатися пароль, але не збивати його, шоб АДМІН не дізнався...

пароль де саме???? тут на сайты чи ще десь..тут пароль закриті і навіть адмін немає доступу тіки може змінити на новий...ти сам в себе в профіль можеш змінити пароль...а також можна відновити пароль за допомогою електронної пошти, тієї яку ти вказа при реєстрації
 
Саблезуб Дата: Субота, 15.02.2014, 22:43 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Цитата a411 ()
пароль де саме???? тут на сайты чи ще десь..тут пароль закриті і навіть адмін немає доступу тіки може змінити на новий...ти сам в себе в профіль можеш змінити пароль...а також можна відновити пароль за допомогою електронної пошти, тієї яку ти вказа при реєстрації
Хто тобі казав, що адмін немає доступу до паролів і переписок, а для чого тоді cookies і для чого вони служать? Це казки що адмін не має права, в мене таке право було коли був головним редактором на одному сайті за 6 і більше років, так що казочки говорити не треба.
 
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Програми » Як вичислити пароль? (Як вичислити пароль?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: