багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Мобільні телефони » Nokia N73 (Характеристика та опис телефона Nokia N73)
Nokia N73
RareFire Дата: Вівторок, 04.03.2008, 22:58 | Повідомлення # 1
Полковник
Група: МОДЕРАТОРИ
Повідомлень: 63
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
Общие характеристики Nokia N73
Дисплей : TFT, 2,4 дюйма, 262144 цветов, 240x320 пикселей
Джостик : 5-позиционный джойстик
Часы, календарь, будильник, диктофон : есть
MMS, SMS, GPRS, IrDA, Bluetooth, модем : есть
Память : 42 Мб, Flash память - microSD
Камера : 3,2 мегапикселя, запись видео MP4/3gp, 352x288
MP3, FM, JAVA, : есть

Огляд Nokia N73

Nokia N73 один з новітніх стільникових телефонів, що відноситься до третього видання (3rd Edition) платформи Series 60 (надалі S60). Модель була представлена 25 квітня 2006 року. З'явився у продажу зовсім недавно, в кінці липня – початку серпня, на азіатському і європейському ринку. Nokia N73 позиціонується, як мультимедійний смартфон. Але і по деяких характеристиках, телефон можна віднести до типу “камерафон” Про це говорить і великий яскравий TFT QVGA екран з діагоналлю 2.4 дюйма, і 3,2 мегапіксельная CMOS камера. Остання обладнана оптикою Carl Zeiss, і має функцію автофокусування, і можливість двадцяти кратного цифрового збільшення. Загалом, камера схожа з подібною на Nokia N93, за винятком того, що не має оптичного збільшення.
ЧИТАТИ ПОВНИЙ ОПИС ТЕЛЕФОНА!!!

 
Nikname Дата: Вівторок, 29.09.2009, 09:19 | Повідомлення # 2
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Я ось тоже користуюсь смартфоном від Нокіа, але хочеться поговорити про інше, є така штука, називається ОВІ - з фінської це перекладається як двері :), це спеціальний сарвіс, який створений компанією Нокіа саме під свої смарти, чи є хтось на форумі, хто користується цією системою?
 
kasperos Дата: Вівторок, 29.09.2009, 13:35 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Я нещодавно придбав новий смарт від нокії, от і запхали в магазині рекламку в руки. Ніхто з друзів не міг нічого порадити, от і взявся сам розбиратися. Поки-що тільки ові-поштою користуюся і роздупляюся з ові-файлами. Може, хтось допоможе?
 
puz Дата: Вівторок, 29.09.2009, 14:09 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
а чего тут сложного, помоему все у ого боль мень нормальный смартик от нокиа уже клацают ови сервисы, для полного раздупления вам нужно зайти на www.ovi.com и почитать, после этого есть смысл поучавствовать в конкурсе http://gagadget.com/contest/ovi . Мне больше всего ови файлы нравятся, но и ови шер тоже ниче, можно фотоальбомы вывешивать на мобильник, отправлять ,и знакомить ся можна с людьми, наводить так сказать контакты))
 
fantom2 Дата: Вівторок, 29.09.2009, 18:55 | Повідомлення # 5
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
В мене от три роки смарт... Так я з ним і державні екзамени здавав і в асці постійно сиджу... Смартфон добрий тим що в мене всі програми які на компі такі і на смартфоні...Від офіса аж до вінампа...А про ові перший раз чую....Хоча думаю прикупити собі Nokia N97 але пысля того як машину куплю)))
 
lunata Дата: Вівторок, 29.09.2009, 19:10 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
та то шось останнім часом дуже про то ові розписують, напевне нокія зайшли з тим сервісом на укр ринок недавно. не знаю як він тут у нас, але закордоном знайомі кажуть шо прикольна штука, особливо карти їхні при подорожах спасають. а в нас як? Україна нормально прописана?
 
Nikname Дата: Середа, 30.09.2009, 08:59 | Повідомлення # 7
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 11
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Краще всього вивчати цей сервіс перечитуючи відгуки про нього, тут я згідний з puz, от є ще один сайт де проходить ця акція, там теж є цікаві розповіді, читаємо і вчимось!
http://forum.technoportal.ua/topic944.html
 
puz Дата: Середа, 30.09.2009, 13:54 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 4
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
fantom2а мне интересно что это за вуз такой у вас, что ГОСЫ сдают с мобильными телефонами, а вообще очень прикольно, я бы со смартиком своим тоже сейчас все намного легче посдавала, зашла бы через ови файл на свой домашний комп, и екзамен сдан )) вуаля! желаю скорее купить машину, хотя мобильный тому не помеха)
 
kasperos Дата: Середа, 30.09.2009, 15:54 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
[quote=lunata]та то шось останнім часом дуже про то ові розписують, напевне нокія зайшли з тим сервісом на укр ринок недавно. не знаю як він тут у нас, але закордоном знайомі кажуть шо прикольна штука, особливо карти їхні при подорожах спасають. а в нас як? Україна нормально прописана?[/quote]

Настільки мені відомо, то ще не дуже, але. думаю, що це питання часу. Проте всі інші сервіси діють нормально, ніяких збоїв чи непорозумінь. Принаймні у мене.

 
lunata Дата: Середа, 30.09.2009, 19:22 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
ну значить будем чекати... надіюсь нокія з цим сервісом нормально розвернеться на наших теренах і не почне брати за то гроші з простих смертних cool
 
fantom2 Дата: Четвер, 01.10.2009, 17:15 | Повідомлення # 11
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (puz)
fantom2а мне интересно что это за вуз такой у вас, что ГОСЫ сдают с мобильными телефонами, а вообще очень прикольно, я бы со смартиком своим тоже сейчас все намного легче посдавала, зашла бы через ови файл на свой домашний комп, и екзамен сдан )) вуаля! желаю скорее купить машину, хотя мобильный тому не помеха)

Це було 4 роки тому я тільки купив смарт)... А нет в мене дома був не безлімітний, причом всі відповіді на держ екзамен були на компах....але до них комісія допускала тільки піля години, письмової роботи, і то на пів год., щоб зробитипрогу, а до того ...що робити коли питання ті я бачив вперше в житті, і слова також)))))))....от я собі ворд відкрив і техенько з телефона писав, всі думали що калькулятором користуюся!
 
RareFire Дата: П'ятниця, 11.03.2011, 15:28 | Повідомлення # 12
Полковник
Група: МОДЕРАТОРИ
Повідомлень: 63
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
в мене пожиттєво тільки один мобільний телефон, все той же - Нокіа Н73...)))
 
Форум » Все що стосується різноманітної техніки і програмного забезпечення » Мобільні телефони » Nokia N73 (Характеристика та опис телефона Nokia N73)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: