багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sanny, Элуна, Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Різниця у віці (ваша думка)))
Різниця у віці
Котуся) Дата: Середа, 28.05.2008, 23:39 | Повідомлення # 1
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
гг...от цікаво ,які у кого критерії на рахунок різниці у віці...мається на увазі у стосунках між хлопцем і дівчиною))?? tongue як ви ставитесь до великої різниці?? і чи взагалі для вас є якісь рамки, чи ви живете за прицнипом "любви все возрасти покорни" ))?? хто має бути старшим і тому подібне....
кароч ваша думка..)) smile
 
=_X_= Дата: Середа, 28.05.2008, 23:42 | Повідомлення # 2
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Котуся), по моєму хлопець має бути старшим від дівчини.....а критерій як таких нема, якшо ти любиш...то різниці нема.
 
Котуся) Дата: Середа, 28.05.2008, 23:47 | Повідомлення # 3
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
гг...мабуть таки має бути старшим... smile то ж загальновідомий факт, що хлопчики у розвитку відстають від дівчаток на рочків 3... biggrin biggrin tongue tongue tongue лан, сорі, без обід))) я погоджуюсь..... хоч моя мама наприклад колись зустрічалась з на рік молодшим від неї хлопцем.... інічьо))) cool
 
=_X_= Дата: Середа, 28.05.2008, 23:50 | Повідомлення # 4
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Котуся), а я бачив програму в якій розказували про пару в якій жінка старша на 15р від чоловіка, і нічо живуть щасливо)) tongue
 
Котуся) Дата: Середа, 28.05.2008, 23:59 | Повідомлення # 5
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ну, в моєї мами є такі друзі........то кароч справді не дуж важливо.. biggrin якщо ЛЮБИШ)))
 
n0th1nG Дата: Четвер, 29.05.2008, 23:59 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
angel2 admin чогось більшість дівчат нашого віку зустрічаются з хлопцями 19-22 роки........
шо робити нам красивим розумним інтелектуально розвинутим ерудованим неповторним сильним


)
 
Котуся) Дата: Четвер, 05.06.2008, 03:17 | Повідомлення # 7
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ммм...як відомо то дівчаток завжди приваблювали старші хлопці....існує думка, що дівчатка там типу розвиваються швидше ніж хлопчики...тому...)))ггг...по собі суджу що зі старшими цікавіше)))хоча зараз і з моїх однолітків вже люди робляться...) але то всьо дуже нудно і поступово..0 biggrin :D

Повідомлення відредагував Котуся) - Четвер, 05.06.2008, 03:18
 
Іруля Дата: Четвер, 05.06.2008, 10:17 | Повідомлення # 8
Група: Видалені





кОЖНІЙ ЛЮДИНІ ПОДОБАЄТЬСЯ ПО РІЗНОМУ,У МЕНЕ БАГАТО ЗНАЙОМИХ ДІВЧАТ ЛЮБЛЯТЬ МОЛОДШИХ ХЛОПЦІВ,А Я ЛЮБЛЮ СТАРШИХ,А БО МОГО ВІКУ,АЛЕ ЯКШО В ЛЮДИНИ ПРЕКРАСНИЙ ХАРАКТЕР АЛЕ МОЛОДША ТО НЕМА НІЦ СТРАШНОГО,ГОЛОВНЕ ЩО ОДИН ОДНОМУ ПІДХОДИЛИ
 
BlackWater Дата: Четвер, 05.06.2008, 15:19 | Повідомлення # 9
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Quote (Котуся))
то ж загальновідомий факт, що хлопчики у розвитку відстають від дівчаток на рочків 3

шось ця гіпотеза немає контрасту з фактом шо жіночий мозок на 1/3 меньший за чоловічий (шось таке) ... такшо нононо biggrin
 
n0th1nG Дата: Вівторок, 17.06.2008, 00:44 | Повідомлення # 10
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
так так ... це Дениско сказав

)
 
D_o_l_l Дата: Вівторок, 17.06.2008, 14:40 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
так справді дівчат тягне до старших хлопців а про цю гіпотезу що хлопці від дівчат відстають десь на 2-3 роки це правда. наприклад у мене в класі ( а мені 15) хлопці далі мацають дівчат і дівчатам це подобається.а я вже давно виросла і мені не цікаво з однолітками

Мицька
 
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 17.06.2008, 15:13 | Повідомлення # 12
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
мну подобаються хлопці на 2-3 роки старші)

 
Элуна Дата: П'ятниця, 20.06.2008, 21:39 | Повідомлення # 13
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
А я навіть незнаю...
Вік це об*єктивне,а я за ним не сужу про людей...
 
D_o_l_l Дата: П'ятниця, 20.06.2008, 23:20 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
я тебе підтримую Элуна,

Мицька
 
КрішнА Дата: Неділя, 22.06.2008, 18:14 | Повідомлення # 15
Група: Видалені





ну а йагшо дівчині 8 років а хлопцю 20 або навпаки?))))))немає різниці кажете?нюню
 
Willow Дата: Середа, 02.07.2008, 10:31 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
КрішнА, це вже крайності

"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
fantom2 Дата: Четвер, 03.07.2008, 09:33 | Повідомлення # 17
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Элуна)
А я навіть незнаю...Вік це об*єктивне,а я за ним не сужу про людей...

Ну хоть одна людина щось нормальне сказала.....ви всі недумайте що ваші вислови погані, але відчувається трошки щось доросле....
Взагалі я колись з старшими дівчатами зустрічався, бо молодші якісь ще недосить розумні були, )(це так , ну вирозумієте)...а зара якось нема значення.....про то хто від кого відстає ще можна постпорити...(ну так природою створено.)але якщо подивитися..то дівчата може тілом розвиваються а в голові такий же вітер як і вїхніх однолітків.))))....вони починають подобатися старшим хлопцям, і з ними трошки гуляти....і таке враження складається що вони вже дорослі(але це тільки вони думають, в важливих життєвих ситуаціях, і хлопці і дівчата того віру поступать однаково))))Це моя думка...сподіваюся нікого не образив..а якщо так то вибачте, в мене інколи такі дурні теорії бувають)
 
Nymphetamine Дата: Середа, 09.07.2008, 22:33 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
різниця у віці-це дуже відносне поняття...в молодому віці неприпустимо, щоб хлопчик віком 20 років дозволив собі гуляти із дівчам віком 10-ти років...дальше ці прототипи міняються...і все стає на свої місця...

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Willow Дата: Середа, 16.07.2008, 10:24 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 259
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, так, і пара, де чоловіку, скажімо, 30. а дівчині 20, нікого не здивує....

і взагалі , інколи мона почути: " ууууу, їй (припустимо) 40, йому 20(ну, чи навпаки), як це так вони....)))"......
яка різниця? якщо вони підходять один одному, щасливі, то хай будуть собі разом...


"Напевне, на світі нема того, що не могло б статися...." Марк Твен
 
Blacky Дата: Четвер, 31.07.2008, 14:25 | Повідомлення # 20
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
без різниці , правда педофілія це хвороба н оя говорю в розумних рамках цього слова , якшо чесно люблю як старшеньких так і молоденьких вік невідіграє для мене нічого ..... biggrin
 
КрішнА Дата: Понеділок, 05.01.2009, 20:09 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
багато дівчат таки акцентують увагу на тому якщо хлопець молодший за них і увагу на вік частенько взертають і віковий фактор враховують наприклад для стосунків))такшо нетреба казати тутво шо нема різниці о підростете буде до вас клини підбивати хлоп молодший за вас на 5 років а ви йому скажете "ти ше замалий для мене")))))))))))
 
bplmeddy Дата: Вівторок, 06.01.2009, 15:55 | Повідомлення # 22
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
багато дівчат таки акцентують увагу на тому якщо хлопець молодший за них і увагу на вік частенько взертають і віковий фактор враховують наприклад для стосунків))такшо нетреба казати тутво шо нема різниці о підростете буде до вас клини підбивати хлоп молодший за вас на 5 років а ви йому скажете "ти ше замалий для мене")))))))))))

Мммм...було в мене один раз таке... а на рахунок питання - коханню усі роки підвласні...
 
Nymphetamine Дата: Середа, 07.01.2009, 12:04 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
та 5 років , на разі,для мну просто нереально...по ходу жоведеться зустрічатись з 12-тирічним...от через 20 років-це б не було таким важливим...

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
КрішнА Дата: Четвер, 08.01.2009, 20:11 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (bplmeddy)
Мммм...було в мене один раз таке... а на рахунок питання - коханню усі роки підвласні...

то все лірика))а насправді немало вік менший як тавро ставлять)
 
FanAtk@ Дата: Четвер, 05.02.2009, 14:40 | Повідомлення # 25
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
ще поки там 18 нема, чи трішки за 18, то різниця має велике значення, але коли вже старші, на мою думку, різниці ніхто не робить... Як то кажуть "Любви все возрасти покони" )))))))))

FanAtk@*
 
Кіцюня Дата: Четвер, 05.02.2009, 16:14 | Повідомлення # 26
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Ну,вік деколи грає різницю!Але головне,шоб людина була цікавою,щоб було про що з нею поговорити,щось навчитись....Молодші хлопці шукають старших,бо їхнього віку дівчата їм здаються не такими,малими....а от старші-то інша справа...більше досвіду,краси,впевненості....а деякі бояться зі старшими дівчатами,шоб не спозоритись часом....як на мене,хлопець має бути старшим,але не дуже,бо коли він сильно старший,шо він занадто серйозним може бути..і не подуріти з ним..нічого...а так,на роки 3..ото якраз... happy

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
Blacky Дата: Середа, 25.08.2010, 01:07 | Повідомлення # 27
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
"Любви все возрасты покорны"
 
lilit Дата: Середа, 24.08.2011, 16:56 | Повідомлення # 28
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
каждому свое, знаю примеры когда ей 37, а ему 27 и ничего, живут вместе и даже ребенка заводят! наши родители в основном ровесники, а сейчас большинтво браков заключаются людьми старше 23 лет, разница между парой - 7-9 лет!
 
Liskina Дата: Середа, 07.12.2016, 11:40 | Повідомлення # 29
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
нормально ставлюся
 
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Різниця у віці (ваша думка)))
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: