багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Sanny, Элуна, Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Самотність. (вона не повидна заповнювати твоє серце)
Самотність.
fantom2 Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:26 | Повідомлення # 1
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
З вичайно кожний з нас відчував колись таку річ..тільки кожен по своєму і кожен в різних ситуаціях.А щож воно таке?Інколи так хочеться щоб з тобою була така людина, яка б переживала все погане і все добре, відчувала з тобою, радість і горе, була з тобою навть тоді коли її нема поруч, розуміла все без слів, а просто серцем, доостатньо щоб тільки вона усміхнулася і її усмішка могла б замінити тисячі слів, і підняти настрій.....кожен про це мріє...навіть люди які не хочуть це визнавати, навіть люди які немають моральних цінностей, і невміють любити.......
 
Nymphetamine Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:32 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
угу...кожен хоче...але іноді відчуваєш себе навіть серед величезної кількості людю-самотнім((( шо ж тоді робити?

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
genius Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:34 | Повідомлення # 3
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Рейтинг:7
Статус: Оффлайн
я з тобою з цим згідний....кожен хоче відчувати любов інчої людини...шоб вона тебе любила і за тебе переживала.)))
 
Кіцюня Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:37 | Повідомлення # 4
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
ну,самотність-це річ дивна....Іноді вона приємна,іноді-вона робить боляче....Бо так ,часом,хочеться,щоб хтось був поряд,підтримав,сказав,що все гаразд,ти все зможеш))))Часом люди,не розуміючи тебе,твоїх почуттів,не відповідаючи на твої почуття,роблять тобі боляче...І ти хочеш замкнутись у собі......Коли почуваєш себе самотньо,коли навколо багато людей-значить це не те коло,яке мало б тебе оточувати,щоб ти почувався добре))))[size=10]

ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
genius Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:38 | Повідомлення # 5
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Рейтинг:7
Статус: Оффлайн
особиво шоб було взеємо розуміня!!!
 
Nymphetamine Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:39 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
очму ж не те??? просто іноді чогось не вистачає(((....тік не збагну, чого саме...але коло суперово..мож просто ліричні відступи у темі)))

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within


Повідомлення відредагував Nymphetamine - П'ятниця, 03.10.2008, 22:40
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:40 | Повідомлення # 7
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
угу...кожен хоче...але іноді відчуваєш себе навіть серед величезної кількості людю-самотнім((( шо ж тоді робити?

Ага і не кажи....я це навіть по собі знаю....все місто знайомі...і я всіх якщо чесно дуже поважаю і люблю....але бувають моменти коли себе таким самотнім відчуваєш.....навіть незнаю що сказати..буду думати....ну принаймі в тебе я є)))

Quote (genius)
я з тобою з цим згідний....кожен хоче відчувати любов інчої людини...шоб вона тебе любила і за тебе переживала.)))

та не так щоб переживала...а просто нехочеться бути самотньому...хочеться відчувати що ця людина з тобою..
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:43 | Повідомлення # 8
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Кіцюня)
ну,самотність-це річ дивна....Іноді вона приємна,іноді-вона робить боляче....Бо так ,часом,хочеться,щоб хтось був поряд,підтримав,сказав,що все гаразд,ти все зможеш))))Часом люди,не розуміючи тебе,твоїх почуттів,не відповідаючи на твої почуття,роблять тобі боляче...І ти хочеш замкнутись у собі......Коли почуваєш себе самотньо,коли навколо багато людей-значить це не те коло,яке мало б тебе оточувати,щоб ти почувався добре))))

Самотність рідко коли буває приємна...(можливо бути самому приємно..інколи люблю сам вдома покайфувати...в темноті послухати музику....або по чистому повітрі походити під зорями......)але коли в душі самотність...це буває рідко коли людина таке відчуває....частіше відчуваєш фізичну самотність....
 
Nymphetamine Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 22:49 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ехххх...шкода,шо життя таке короитке...я б хотвла так багато зробти...але відчуваю себе вичерпаною,спустошеною і самотньою...не тому,що я не маю друзів...а тому,що все швидкоплинне...і не відолмо,як життя поВедЕ СеБЕ...але я знаю, шо десь, хоча б на якомусь відрізку часу, мну повезе...і я сподіваюсь бути щасливою...і не самотньою(

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Oly@ Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 23:09 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
"Хто не любить самотності - той не любить свободи,
бо лиш насамоті можна бути вільним."(А. Шопенгауер)
деколи так..але деколи через самотність.. на душі може бути так паскудно sad ...хочеться поговорити з не байдужою тобі людиною... таким чином можливо і підняти собі настрій..)
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 23:13 | Повідомлення # 11
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
ехххх...шкода,шо життя таке короитке...я б хотвла так багато зробти...але відчуваю себе вичерпаною,спустошеною і самотньою...не тому,що я не маю друзів...а тому,що все швидкоплинне...і не відолмо,як життя поВедЕ СеБЕ...але я знаю, шо десь, хоча б на якомусь відрізку часу, мну повезе...і я сподіваюсь бути щасливою...і не самотньою(

Та неодмінно...я вце вірю...але це життя не таке уже і коротке....просто ми його таким робим....кінець життя на цьому світі це є початок чогось нового і невідомого))),...
Але на цьому світі в нас є почуття....і ми хочумо любити ,і щоб нас любили...і навіть ворогові небажаю бути самотньому...(хоча в мене їх нема))))
 
pozitronik Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 23:18 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
дуже сподобались слова Генія, процитую
Quote
я з тобою з цим згідний....кожен хоче відчувати любов інчої людини...шоб вона тебе любила і за тебе переживала.)))

думаю слово любов мож розуміти по різному, це може бути і любов дівчини до хлопця, чи навпаки, може бути любов між друзями, це теж любов, і вона інколи набагато щиріша, та не завжди люди можуть бути поруч, бо всетаки живемо не в одній коробочці, а поділені відстанню, різними устроями як державними так і соціальними. Інколи досить того щоб кохана людина, чи друг, чи просто перехожий тебе зрозумів, підтримав, якщо потрібно надав пораду, утішив. Цього може бути потрібно раз в рік, а може й кожного дня, та хоч би раз для людини потрібно зробити щось, щоб показати що вона не сама, думаю надалі воно дасть хоч маленьку, та іноді таку потрібну розраду, якщо людина памятатиме що її підримали, знатиме що вона не самотня, то й сумувати буде легше...

 
LandOfBrokenHearts Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 23:37 | Повідомлення # 13
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
Самотність - це те , що я відчуваю.....мені досконало зрозуміле це поняття............Ми самотні в своїх думках . рішеннях, діях.. Все життя самотні у своєму маленькому світі...І справа не в тому чи хтось є поруч справді рідний..все рівно самотність наш вірний друг . який не робить ні краще ні гірше, а просто завжди тут ....біля тебе..

...так кто ж ты, наконец?
- Я часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо...
Гете. "Фауст"
 
Nymphetamine Дата: П'ятниця, 03.10.2008, 23:57 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
я боюсь самотності....ненавиджу це почуття...хоча знаю, шо від нього не втекти...але всеодно ховаюсь, обдурюючи саму себе(

One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
LandOfBrokenHearts Дата: Субота, 04.10.2008, 00:08 | Повідомлення # 15
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 24
Рейтинг:6
Статус: Оффлайн
А я люблю смотність...це уже як звичка...Зате є час розібратись у собі...

...так кто ж ты, наконец?
- Я часть той силы, что вечно хочет зла и вечно совершает благо...
Гете. "Фауст"
 
fantom2 Дата: Субота, 04.10.2008, 00:08 | Повідомлення # 16
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
ні самотність не знами...її не треба пускати в своє серце..бо якщо вона там довго буде...їй там сподобається і вона там залишиться.......
тож треба задуматись і пустити когось в своє серце....щоб воно не зотліло до кінця
 
КрішнА Дата: Субота, 04.10.2008, 11:25 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
які рмоантики зібрались))а все дуже просто в людини є природня потреба в увазі спілкуванні і тому що ви називаєте любовью))тільки все бере початоку в нашій психіці а не в серці))
 
Blacky Дата: Четвер, 16.10.2008, 20:28 | Повідомлення # 18
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Самотність признак сміливості , і перший крок до божевілля .....

Додано (16.10.2008, 21:28)
---------------------------------------------
Самотність признак сміливості , і перший крок до божевілля .....

 
КрішнА Дата: Неділя, 19.10.2008, 18:41 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
Самотність признак сміливості , і перший крок до божевілля .....

смыливосты в чому?обгрунтуй троха)
 
Кіцюня Дата: Понеділок, 20.10.2008, 20:34 | Повідомлення # 20
Сержант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 22
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Самотність признак сміливості , і перший крок до божевілля .....

Гарно сказано........Я люблю самотність.......Є час розібратись в собі.....часом в душі таке бушує...така боротьба йде,що краще нехай ніхто тебе не чіпає в такий момент


ЛюБлЮ ЖиТтЯ=)))
 
Blacky Дата: Середа, 29.10.2008, 13:01 | Повідомлення # 21
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
КрішнА
Сміливі ті люди які готові бути самотніми, адже вони обрікають себе на обсолютну душевну самотність біль і страждання вони переносять на одинці з собою ... хех і стають божевільними самовбивцями хех псіхи однако))) Так що в таких людей сміливості не позичати)) cool
 
Blacky Дата: Середа, 25.08.2010, 01:09 | Повідомлення # 22
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 51
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Самотність шлях до свободи ....
Самотність спадок сильних слабкі завжди туляться до натовпу ...
 
fantom2 Дата: Середа, 25.08.2010, 19:58 | Повідомлення # 23
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Привіт..довго тебе тут небуло...дуже довго)))... Інколи самотність це вже кінець життя, інколи самотність це слабкість завести друзів, тому що людина боїться заговорити, і бути самим собою... А інколи самотність справді шлях до свободи. Все залежить від того положення в житті в якому перебуває людина
 
Oly@ Дата: Середа, 15.09.2010, 20:20 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Quote (fantom2)
ні самотність не знами...її не треба пускати в своє серце..бо якщо вона там довго буде...їй там сподобається і вона там залишиться....... тож треба задуматись і пустити когось в своє серце....щоб воно не зотліло до кінця

не.. люблю самотність)
вона ітак не довготривала
просто це...це класно)
ти сам.. на якись час відірваний від інших.. хороший час для роздумів.. але захоплюватись цим не бажано. ато думати багато деколи і шкідливо))
страждати в такі моменти нема чого і не треба. ато життя коротке.навіщо тратити його на дурниці. від чого не краще.
а от в серце кого небуть тож не потрібно пускати.. коли настане час, то єдине" саме прийде і постукає до твого серця)

 
Форум » Ми і світ :) » Наші відчуття - вічні проблеми...а може ні » Самотність. (вона не повидна заповнювати твоє серце)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: