багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Неформали » А ви хто?
А ви хто?
А ви відносите себе до неформалів?
Элуна Дата: Понеділок, 21.04.2008, 22:37 | Повідомлення # 31
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
так тему час переназвати....а може краше створити нову?назвемо Гопи
 
d-z00m Дата: Вівторок, 13.05.2008, 16:42 | Повідомлення # 32
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 16
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Quote (кУльчик)
я так вважаю...тому що люблю рок, одягаюсь відповідно до стилю!...

Вдіватись і слухати рок не є показником того шо ти неформал...
Головне те шо в тебе в голові

П.С. важаю неформалом себе і мене вважають

 
Реальний_пОтсАнчык Дата: Субота, 17.05.2008, 08:51 | Повідомлення # 33
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 7
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Я 4есТний 1 афтар1тетниЙ пОтсАн

Я вор і закон
У меня 353 судимасти
Слиш стой а то как дам
Єсть пять рублей
Слиш стаять а то шас толіку пазваню
 
КрішнА Дата: Субота, 17.05.2008, 09:12 | Повідомлення # 34
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Реальний_пОтсАнчык)
Я 4есТний 1 афтар1тетниЙ пОтсАн

а йа арабський шейх))
 
Estimate Дата: Субота, 17.05.2008, 13:03 | Повідомлення # 35
Сержант
Група: Користувачі
Повідомлень: 118
Рейтинг:4
Статус: Оффлайн
Реальний_пОтсАнчык, буть реальним потсаном!!!камон - камон surprised smile surprised

 
КрішнА Дата: Субота, 17.05.2008, 23:42 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (online)
я голосував ні гопніки нармальні пацани які живуть по паняттях і парять інших(нефарів,емо...)невобіду але це правда

гопніки живуть по поняттях бггг..перестрівати группами в закаулках чи сигарети забирати?а потім нариваюцця і получают п..ди і в батьків гроші крадуть гих жесть поняття.гопніки це атброси общества
 
Gaahl Дата: Неділя, 18.05.2008, 22:56 | Повідомлення # 37
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Цікава тема , поясніть мені кого саме ви рахуєте неформалами Металістів , Готів , Блекерів , Неосів , Кіберготів ????
 
ЧІКІТА Дата: Понеділок, 19.05.2008, 16:41 | Повідомлення # 38
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
biggrin ну я навіть ненаю......я сама не нєфор...........але до них в мене ставлення якесь нейтральне..............мені якось всерівно до них..........є вони от і хай будуть.............тільки шоб світ не засирали............ггг)))))))))))))))))))

pUnK's NoT DeAd:)
 
кУльчик Дата: Понеділок, 19.05.2008, 16:51 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
d-z00m, а я й себе і в душі вважаю так)))....

а те шо ти поважаєш неформалів то тобі - респект!!!!!!!


BOO!!!

Повідомлення відредагував кУльчик - Понеділок, 19.05.2008, 16:51
 
Хрусталька Дата: Середа, 21.05.2008, 12:30 | Повідомлення # 40
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Quote (Gaahl)
Цікава тема , поясніть мені кого саме ви рахуєте неформалами Металістів , Готів , Блекерів , Неосів , Кіберготів ????
Неформали це люди,які порушують стандарти,які не живуть за принципами,які відрізняюьбся від інших людей чимось.Звідси і пішов поділ на субкультури.
 
CatKILLER Дата: Середа, 21.05.2008, 20:26 | Повідомлення # 41
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Неформали це люди які бачать в жахливому прекрасне... а більша половина з вас тут просто поци...

бОіСь СцуКа...
 
Meligos Дата: Субота, 24.05.2008, 18:01 | Повідомлення # 42
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
доречі тюремні поняття мають ряд мудрих істин і основ... а от гопівські поняття це штука вельми цікава))))
в них по-поняттях кидатися кількістю в 15 рил на 2))) а що саме цікаве коли ці 15 рил все ж відгрібають,то починають забивати "стрелки"))))) от цікаві люди... і чому їм тихо тоді не сиділось... були б зараз живі-здорові)))))


Everything is nothing to me, I couldn´t care less
A stern cold man is what I am, hard, relentless
And thought I might have strayed the path I wouldn´t change a thing
I´ve hated life to the fullest yet with longing deep within
 
HysteriJA Дата: Понеділок, 26.05.2008, 16:16 | Повідомлення # 43
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (Meligos)
починають забивати "стрелки

ги...був в нас кумедний випадок.. ПАнки з гуртожитку знайомі забили чотирьом гопнікам стрЄлу біля кінотеатру.. а в той самий день до Луцька приїздив КИШ:) Гопніки не ризикнули прийти..а панків до фіга було)


Панічний спокій...
 
Meligos Дата: Понеділок, 26.05.2008, 21:08 | Повідомлення # 44
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
HysteriJA, да.... от то в нас в Станіславі в 1993 така штука була))) поприїзджали толпи валасатих... в загальному їх було 200-300 і рейд по місту... красота то була))))

Everything is nothing to me, I couldn´t care less
A stern cold man is what I am, hard, relentless
And thought I might have strayed the path I wouldn´t change a thing
I´ve hated life to the fullest yet with longing deep within
 
Gaahl Дата: Вівторок, 27.05.2008, 00:12 | Повідомлення # 45
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 65
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Quote (HysteriJA)
і рейд по місту... красота то була))))
Цього року буде?Ми з тобов КетКілер , Блек
 
КрішнА Дата: Вівторок, 27.05.2008, 17:57 | Повідомлення # 46
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Неформали це люди,які порушують стандарти,які не живуть за принципами,які відрізняюьбся від інших людей чимось.Звідси і пішов поділ на субкультури.

поділ на субкультури пішов через імідж і музичні напрямки..а не через світогляд якийсь
 
Meligos Дата: Вівторок, 27.05.2008, 18:32 | Повідомлення # 47
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Димитрик, підтримав)))) дійсно неформальні люди це люди які вміють мислити... бо як відомо скільки Людей(так саме з великої букви)) стільки думок...

Everything is nothing to me, I couldn´t care less
A stern cold man is what I am, hard, relentless
And thought I might have strayed the path I wouldn´t change a thing
I´ve hated life to the fullest yet with longing deep within
 
CatKILLER Дата: Вівторок, 27.05.2008, 22:28 | Повідомлення # 48
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
поділ на субкультури пішов через імідж і музичні напрямки..а не через світогляд якийсь

я так не думаю...


бОіСь СцуКа...
 
n0th1nG Дата: Середа, 28.05.2008, 22:04 | Повідомлення # 49
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 67
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
я себе неформалом не рахую......

)
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 30.05.2008, 17:05 | Повідомлення # 50
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (CatKILLER)
я так не думаю...

ну і не думай))
 
Meligos Дата: Неділя, 01.06.2008, 02:00 | Повідомлення # 51
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
online, цікаво....)))) слух а давай я з братвою тобі разок впаримо... там бітами побємо... заберемо мабілу... яку тобі хтось там колись подарував... чи ти можливо сам на неї заробив..... але то ж не в обіду правда??? ... ок?

Додано (01.06.2008, 03:00)
---------------------------------------------

Quote (Димитрик)
поділ на субкультури пішов через імідж і музичні напрямки..а не через світогляд якийсь

так.... в принципі це так.... особливо то проявляється зараз.... якщо людина дійсно має власний світогляд... вона ніколи себе не внесе в якусь субкультуру... просто це не потрібно.... такі люди переважно не обмежують себе чимось ... якимись рамками так званих "субкультур"... там виникає природне бажання загальностороннього розвитку....


Everything is nothing to me, I couldn´t care less
A stern cold man is what I am, hard, relentless
And thought I might have strayed the path I wouldn´t change a thing
I´ve hated life to the fullest yet with longing deep within
 
КрішнА Дата: Неділя, 01.06.2008, 10:03 | Повідомлення # 52
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
так можна мати власний свтітогляд..серед тих же Готів йе Християни і Сатаністи і Дияволопоклонники і атеїсти.але готами вони всеодно йе оскільки:слухати музику і мати певний імідж не розходиться з світоглядом))
 
Навія Дата: Неділя, 20.07.2008, 19:55 | Повідомлення # 53
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Quote (Meligos)
а що саме цікаве коли ці 15 рил все ж відгрібають

хіба як нарвуться на таких сами "риальх патсанів"))
Quote (Димитрик)
так можна мати власний свтітогляд..серед тих же Готів йе Християни і Сатаністи і Дияволопоклонники і атеїсти.але готами вони всеодно йе оскільки:слухати музику і мати певний імідж не розходиться з світоглядом))

прикинь,
а ше є готи-вампіри, сталкер - готи , готи прихильники звичаїв вікторіанської епохи...
херки))
вобшем до фіга і трошки...
і не рівняй всіх під одне...
а світогляд тіко тоді файний як огляд ніц не затуляє(


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
КрішнА Дата: Неділя, 20.07.2008, 23:34 | Повідомлення # 54
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Навія)
прикинь,
а ше є готи-вампіри, сталкер - готи , готи прихильники звичаїв вікторіанської епохи...
херки))
вобшем до фіга і трошки...
і не рівняй всіх під одне...
а світогляд тіко тоді файний як огляд ніц не затуляє(

для асобо одярьонних поясняю немає кіберготів і т.д. це всьо малолетні херки. Готичного світогляду не існує..тому щов людей різних соціальних прошарків неможе бути ідентичного світогляду в силу різного віросповідання релігії виховання і т.п. що таке справжня Готика читай в темі яку написав Крішна.
Готами так назвали тому щов далеких 80х вони поперше пішли від панку і перейнявши ту покуїстичну музику змінили її злегка а на ідеї панків забили болт. Ставлення до вампірів і т.д. в Готів було стьобне а не морально-возвишене.і музика в Готиці це лише Готик рок і дез рок.субкультура клуб по інтересах ці інтереси:музика з якої витікає імідж+готік паті..тобто Готи нормальні люди незакомплексовані і без хворобливих депресій збираюцця напеиваюцця в сраку або не в сраку..і нічого тут дивного нема..читай тему Херки і Готи.

стосвноназви..Готами так назвали тому що народ охопив жах коли вони почули музику і тексти тодішнього пост панку ..наркота ,покуїзм і т.п. а оскільки населення звикло до простої спокійної музики пост панківців таких з іміджем (ірокезами косухамиі т.п.)назвали Готами..асоціюючи їх з варварськими племенами ГОТАМИ які нападали на Римську імперію.

Пе Ес. для асоба адарьонних поясняю депресія і темна романтика до Готичної субкультури немають ніякого відношення. тому що Готика це музична субкультура..а темна романтика..(яку тепер часто мішають з Готикою)це декаданс..напряму мистецтві і літературі якому характерні чорні тони ,похмурість і т.п.

представник Готичної субкультури в муз приоритеті повинен слухати Готик Рок і Дез Рок а інше вже в меншій кількості))
стосовно вамп Готів і кібер Готів..

немає ні тих ні інших..
є стильв кінематографі вже називаєцця Кіберпанк але до панків і до Готики він не відносицця.
стосовно вамп Готики я сказав в Готичній музиці стьоб з вампірів накшталт серіалу "сімейка Адамсів"а не морально підвищене....Представники субуклутур можуть мати коден власний світогляд але ідентичним у 1000 чоловік він бути не може..так як серед Готів є люди різних соціальних прошарків..отже в них різне виховання і різний світогляд..а термін"субкультура абсолютних індивідуалів"взагалі маячня..тому що абсолютний індивідуал неможе являтись представником субкультури))бо він ніпадражаім нікаму і ні ф чьом)

Додано (21.07.2008, 00:34)
---------------------------------------------
читаємо уважно про Готику http://fantom2.at.ua/forum/54-368-1

 
Навія Дата: Понеділок, 21.07.2008, 15:15 | Повідомлення # 55
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
для асобо одярьонних поясняю немає кіберготів і т.д. це всьо малолетні херки.

бльо! я про готику знаю по більше за тебе так шо не пости.!(

а це ве що ти називаєш малолітніми херками
(хоча в фізіологічному смислі їм буває далеко за 20 - 25, а херки то щмаровози малі в основному((..)
зе відгалуження, бо по суті своїй вони нагадують тих людей, які називають себе готами.
а готикою, називали щось варварське, незрозуміле, страшне, і тд(звідти і термін гротеск).
та й взагалі, субкультурність це річ дуже індивідуальна... вобшем проїхали(


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
КрішнА Дата: Понеділок, 21.07.2008, 17:13 | Повідомлення # 56
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
як субкультурність може бути індивідуальною річчю..якщо субкультура це клуб по інтересах і інтереси ці полягають в спільних музичних смаках..абсолютна індивідуальність неможе мати співпадінь в смаках з іншою особою..оскільки представники субкультур вихідці із різних соціальних верств..тоді і світогляд неможе бути однаковим..
Quote (Навія)
хоча в фізіологічному смислі їм буває далеко за 20 - 25, а херки то щмаровози малі в основному((..)

щось я непомічав щоб в людей за 25 були комплекси неповноцінності і вони тусили на цвинтарях і впадали в лепресію бо так модно..депресія це хвороба зя кою треба звертатись не на цвинтар а до лікаря..в основному херки це від 15до 20 років..є ібльш запущені випадки

Додано (21.07.2008, 18:13)
---------------------------------------------

Quote (Навія)
зе відгалуження, бо по суті своїй вони нагадують тих людей, які називають себе готами.

нагадують іміджом але в музиці як основному критерію який визначає субкультуру там метал..

я вапще нерозумію як можна бути "готом" чи "Емо"в душі це те ж саме як бути"металістом " в душі))в голові грають барабани а в шлунку гітара)

 
CritiN Дата: Вівторок, 18.11.2008, 19:22 | Повідомлення # 57
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Я Сатаніст мені Сниться ПОПЛАВСЬКИЙ з перевернутим ХРЕСТОМ на шиї!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! butcher

Sa+an Рулить - ГОПАМ DEATH
 
КрішнА Дата: Четвер, 27.11.2008, 16:55 | Повідомлення # 58
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (CritiN)
Сатаніст мені Сниться ПОПЛАВСЬКИЙ з перевернутим ХРЕСТОМ на шиї!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

і шо дальше?))
 
LORD Дата: Неділя, 04.01.2009, 23:22 | Повідомлення # 59
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 2
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Модери навіщо ви тут взагалі такий флуд...... Але знаєте флуд цікаво почитати))) Я неформал також мене ним вважають... Я не відношу себе ні до якої субкультури...

Додано (05.01.2009, 00:22)
---------------------------------------------
Взагалі деякі люди відносять мене до рокерів)))) Незнаю наскільки я цьому відповідаю...


Не надо пытаться исправить прошлое - надо жить настоящим, чтобы потом, когда оно станет прошлым, не хотелось бы его исправлять...

Повідомлення відредагував LORD - Неділя, 04.01.2009, 23:17
 
Nymphetamine Дата: Неділя, 04.01.2009, 23:44 | Повідомлення # 60
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
йомайо...я до цієї теми,відколи на сайті,навіть не заглядала...аж соромно...хи...)))

я відзначила,що я неформалка...але вважаю,що зараз таке життя,що неформал той,хто живе нормально...бо кожен хоче вирізнитись...а людей,які стараються робити щось правильно-мало...


One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Неформали » А ви хто?
  • Сторінка 2 з 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: