багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Хрусталька  
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Улюблені місця готів
Улюблені місця готів
Хрусталька Дата: Вівторок, 19.02.2008, 19:02 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Чи знаєте ви,що готи найбільше люблять проводити час на цвинтарях?Це найспокійніше місце,пахне старовиною,певною містикою.Чим воно старіше,тим краще?Старовинні замки є улюбленим місцем проведення вечірок.Висловіть свою думку.І якщо знаюте,то розкажіть про ще якісь місця.
Прикріплення: 5327210.jpg (67.3 Kb)
 
Liberty Дата: Вівторок, 19.02.2008, 19:40 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
Я думаю , що це все залежить від гота як такого .Тобто мені то не оцінювати , але хтось полюбляє місце , де спокій ,як вже вище згадано ,панує містична атмосфера.... Мабуть , там є сила , яка поринає у думки і просто захоплює... Там можна мислити так як ти хочеш , там немає гучних вулиць , надмірно емоційних персон , це просто людина і думка... думка і людина...і все , що потрібно їй для життя .Що ж до проведення часу з друзями , думаю вони надають перевагу заходам , звісно, що з музикою , яка допомагає їм ..... Там все те, що вони люблять... Тож вибирайте для себе ті містя , які вам до вподоби , думаю, що готичні місця не залишуться поза увагою smile
 
Хрусталька Дата: Вівторок, 19.02.2008, 19:52 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Liberty, у тобі багато є готичного,я це відчуваю по твоїх словах і думках,ніколи не думала податися у цб субкультуру?
 
Liberty Дата: Вівторок, 19.02.2008, 20:14 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
Не думала подаватися .... мої думки творять чудо...
 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 22.02.2008, 19:00 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Liberty, справді чудеса??і які ж?
 
Nymphetamine Дата: Субота, 15.03.2008, 15:04 | Повідомлення # 6
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
хто знає і бував на нашому Київському кладищі,то певно розуміє мене,що там просто суцільна краса...особливо ,коли промені сонечка проходять крізь густі гілки дерев...коли тиша і спокій закутують тебе в свої вічні обійми...ну я трішки захопилась...але то байка...так от я була там тільки раз..рік назад.і навіть точно не памятаю дорогу до нього...але саме так воно мені запамяталось...там я відчула тишу і душевний спокій...а мета моя була подивитись на всім відому могилку Жана Філіпа...про яку я багацько чула...а не приходила туди більше,бо немає з ким а самій страшновато іти туди...
я б не сказала,що люблю цвинтарі і аж так маю бажання їх відвідувати...але коли хочеш подумати про шось і маєш компанію...то годинку лишню можна провести там у повній тиші і взадумах...
 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 18:47 | Повідомлення # 7
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, я тебе дуже розумію,якщо хочеш можем якось піти,я там не давно була.
 
CorpseBride Дата: Середа, 23.07.2008, 21:39 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Тааак... Кладовища... Хоча, на мою думку, закинуті замки - краще... Що ж до цвинтарів, то залежно які... Коли я була в Польщі, то по дорозі зустрічала десятки кладовищ... Хоча, я навіть не можу їх так назвати... Вони всі, як один: маленькі, чистенькі, пам'ятники однакові, мармур аж блищить... fool Зіпсували поляки містичність цвинтаря...((( Єдине, що запало в пам'ять - то єврейське кладовище... Дуууже старе і нікому до того нема діла.
Ще згадала КОСТЕЛИ! Вони там прекрасні! love В один закохалася з першого погляду: костел Св. Павла і Петра... Справжня готична архітектура! Жила б там, їй-Богу...
 
HysteriJA Дата: Середа, 23.07.2008, 23:03 | Повідомлення # 9
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (CorpseBride)
Хоча, на мою думку, закинуті замки - краще

Оооо, то, певно, маєш нахили до сталкер-готики)
Я теж люблю напівзруйновані, покинуті будівлі, огорнуті прозорою тишею і тихим сумом за минулими днями, сповненими людськими кроками. Щоправда, інколи такі мандрівки бувають небезпечними: надто вже струхлявіла підлога і ненадійні стелі.
Пи. Си. Зверніть увагу, як повернено першу картинку:

Прикріплення: 9151879.jpg (86.5 Kb) · 7186911.jpg (76.2 Kb)


Панічний спокій...
 
КрішнА Дата: Четвер, 24.07.2008, 00:48 | Повідомлення # 10
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
шо за брєд ні цвинтарі ні закинуті будівлі немають відношення до Готики..Готика це музика+імідж який із неї витікає..а цвинтарі і мрачняк весь цей депресивний називаєцця декдаданс,напряму мистецтві і літературі який до Готичної субкультури немає відношення..читайте тему "Херки и Готы"

Додано (24.07.2008, 01:48)
---------------------------------------------
йакщо кожен Гот асболютна індивідуальність як в Готів можуть бути однакові улюблені місця..логіку влючіть

 
CorpseBride Дата: П'ятниця, 25.07.2008, 20:08 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
Готика це музика+імідж який із неї витікає..а цвинтарі і мрачняк весь цей депресивний називаєцця декдаданс,напряму мистецтві і літературі який до Готичної субкультури немає відношення

та невже? а як же тоді готична архітектура??? ці гостроверхі дахи, що тягнуться до неба, моторошна атмосфера і т.д.? для чого тоді її називають "готичною"? хіба не з цього почалась готика, як субкультура?
 
КрішнА Дата: Субота, 26.07.2008, 13:20 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (CorpseBride)
та невже? а як же тоді готична архітектура??? ці гостроверхі дахи, що тягнуться до неба, моторошна атмосфера і т.д.? для чого тоді її називають "готичною"? хіба не з цього почалась готика, як субкультура?

ні не з цього а з пост панку у 80х роках 20го століття
 
HysteriJA Дата: Вівторок, 29.07.2008, 23:16 | Повідомлення # 13
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
йакщо кожен Гот асболютна індивідуальність як в Готів можуть бути однакові улюблені місця..логіку влючіть

Сам логіку ввімкни. Якщо я готесса - то не значит, що я, та й інші готи, сліпо закохані в Нотр Дам де Парі!! Так, ми любимо похмурі місця - і то нас об"єднує. Бо "похмурі місця" - поняття загальне. Але в кожного є власне таке улюблене місце: в кого старе кладовище..в кого - костел, а в кого - КОНКРЕТНИЙ закинутий будинок.

Quote (КрішнА)
хіба не з цього почалась готика, як субкультура?

Ні..просто з мистецького напряму запозичили назву напряму музичному))


Панічний спокій...
 
КрішнА Дата: Середа, 30.07.2008, 22:55 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (HysteriJA)
Ні..просто з мистецького напряму запозичили назву напряму музичному))

знову неправда назву запозичили від Готів варварів які нападли на Римську імперію

Додано (30.07.2008, 23:53)
---------------------------------------------

Quote (HysteriJA)
Сам логіку ввімкни. Якщо я готесса - то не значит, що я, та й інші готи, сліпо закохані в Нотр Дам де Парі!! Так, ми любимо похмурі місця - і то нас об"єднує. Бо "похмурі місця" - поняття загальне. Але в кожного є власне таке улюблене місце: в кого старе кладовище..в кого - костел, а в кого - КОНКРЕТНИЙ закинутий будинок.

якщо 50 готам подобаюцця похмурі місця це не означає що позмурість критерій Готики..це суто індивідуальна справа..нетреба це робити критерієм Готики..я знаю Готів яким похмуроі місця неподобаються

Додано (30.07.2008, 23:55)
---------------------------------------------
ХТО ВАМ СКАЗАВ ЩО ВСІ ГОТИ ЛЮБЛЯТЬ ПОХМУРІ МІСЦЯ?

 
Навія Дата: Середа, 20.08.2008, 14:11 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
проходять крізь густі гілки дерев...

тепер про це тільки згадувати biggrin


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
КрішнА Дата: Середа, 20.08.2008, 19:21 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Готика це клуб по інтересах і ці інтереси музика..а улюблені місця готів то вже їхня особиста справа з Готикою це нетреба змішувати..
хоча ні судячи з ваших слів улюблене місце в дУші..ви ж кажете Готика в душі))а може і в ванній)
 
HysteriJA Дата: Середа, 20.08.2008, 23:45 | Повідомлення # 17
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
а може і в ванній)

Якщо ванна роздовбана, кахлі потріскані і крізь них просвічує цегла - не заперечую, тут я зможу знайти необхідний ракурс для індастріал-фотки з певною естетикою. І мені таке подобаЇЦЦя!)


Панічний спокій...
 
Навія Дата: Четвер, 21.08.2008, 12:24 | Повідомлення # 18
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Quote (HysteriJA)
кщо ванна роздовбана, кахлі потріскані і крізь них просвічує цегла

ааааа в мене готична ванна!!!

а якщо такі самі роздовбані сходи на 2-й поверх, а на горищі висить гамак, коло нього стопки книг жанру хорор, і з гамака видно старий цвинтар???

це тош готика????


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
КрішнА Дата: Четвер, 21.08.2008, 23:18 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (HysteriJA)
Якщо ванна роздовбана, кахлі потріскані і крізь них просвічує цегла - не заперечую, тут я зможу знайти необхідний ракурс для індастріал-фотки з певною естетикою. І мені таке подобаЇЦЦя!)

а якщо Готу подобаєцця відстрілювати людей по ночах??це теж має бути тоді критерієм Готики?))бугага а причому індастріал фотка до Готики і естетики я невторопаю))твоє вподобання не обовязково = критерій Готики
 
HysteriJA Дата: Субота, 23.08.2008, 22:26 | Повідомлення # 20
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (Навія)
а якщо такі самі роздовбані сходи на 2-й поверх, а на горищі висить гамак, коло нього стопки книг жанру хорор, і з гамака видно старий цвинтар???
це тош готика????

Щоб не образити особливо прискіпливих і скурпульозних, окреслимо це так - дарк-інтер"єр з елементами готики)гг Щось депресивне тут однозначно присутнє+філософське.

Quote (КрішнА)
а причому індастріал фотка до Готики і естетики я невторопаю

Ха! До того, що я, знаючи скільки багато є сталкер-готів (які знаходять в такому естетику) і кібер-готів(які пропагують індастріал-естетику) я не беру на себе повноваження викреслити таку значну суб-групу. позбавляючи їх права самовираження, як то ти часто робиш, заявляючи, що ні кібер-, ні сталкер-готів не існує. Але ж вони є? І що з того, що ти заперечуєш?:)


Панічний спокій...
 
КрішнА Дата: Неділя, 24.08.2008, 08:48 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
Ха! До того, що я, знаючи скільки багато є сталкер-готів (які знаходять в такому естетику) і кібер-готів(які пропагують індастріал-естетику) я не беру на себе повноваження викреслити таку значну суб-групу. позбавляючи їх права самовираження, як то ти часто робиш, заявляючи, що ні кібер-, ні сталкер-готів не існує. Але ж вони є? І що з того, що ти заперечуєш?:)

заперечую бо то всьо херки понапридумували собі куйні всякої...сидіти в бомжатниках
і т.п. Готи є просто Готик музику яку вони грають назвали Готік роком.ніхто ні на що не поділяєцця..
Quote (КрішнА)
Щоб не образити особливо прискіпливих і скурпульозних, окреслимо це так - дарк-інтер"єр з елементами готики)гг Щось депресивне тут однозначно присутнє+філософське.

нірпазу це не так яке має відношення дарк інтерйер до музичної субкультури?нарахунок депресії..депресія це хвороба а не стан самотності в людини по твоєму всі Готи мають бути хворими на голову?
 
Lord_Yaroslav Дата: Понеділок, 25.08.2008, 14:12 | Повідомлення # 22
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
при всій повазі до тебе Крішно скажу те, що готи і готика існують самі по собі, незалежно від тебе...
якщо ти заперечуєш готику, вважаючи що вона є НІЩО.....ти заперечуєш самого себе, адже для заперечення потрібна форма чийогось існування....ті ж готи...
за слово "херки" я мав з тобою мову, і вважаю то лайкою в бік представників dark scene...
готам не потрібно докопуватись у значенні тих чи інших слів які відносяться до готики...


in death we trust
 
КрішнА Дата: Вівторок, 26.08.2008, 21:20 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
якщо ти заперечуєш готику, вважаючи що вона є НІЩО.....ти заперечуєш самого себе, адже для заперечення потрібна форма чийогось існування....ті ж готи...

ФАКТИ?де я сказав що Готи=ніщо?ссилко в студію
Quote (КрішнА)
за слово "херки" я мав з тобою мову, і вважаю то лайкою в бік представників dark scene...
готам не потрібно докопуватись у значенні тих чи інших слів які відносяться до готики..

нарахунок "херки"читай тему Херки и Готы
Quote (КрішнА)
готам не потрібно докопуватись у значенні тих чи інших слів які відносяться до готики...

Металісти бо метал слухають..Панки бо слово означає"сміття" а Гогтика?тому що були такі чувакі варвари-Готи які нападали на Римську імперію..і мистецтво назвали в 19ст Готичним тому що воно вважлось ""варварським"Готичний означає варварський..і Готів назвали бо їхня музика і вигляд здавались варварськими для людей того часу)
 
Lord_Yaroslav Дата: Вівторок, 26.08.2008, 22:52 | Повідомлення # 24
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
готи то не готи....то нео готи і так далі....
ну ти переписуєш те, що мною давно усвідомлено...і що далі? то ти будеш говорити, що готами не можна було так називати....


in death we trust
 
КрішнА Дата: Вівторок, 26.08.2008, 23:26 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
неоготів немає бо старі готи нігде не ділись..твоє пооціновування жаху не Готика а темна романтика себто декаданс течія в мистецтві і літературі яке до субкультури немає відношення
 
Lord_Yaroslav Дата: Вівторок, 26.08.2008, 23:29 | Повідомлення # 26
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
так і знав, що декадансом мене тішитимеш....
отут наші думки і розходяться....
вампіри- то не темна романтика....


in death we trust
 
КрішнА Дата: Вівторок, 26.08.2008, 23:32 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (КрішнА)
вампіри- то не темна романтика....

з вампірів стібались у піснях із усіх патусторонніх сил в піснях це як сімейка адамс

а вампіри це взагалі міф))

 
Lord_Yaroslav Дата: Середа, 27.08.2008, 22:33 | Повідомлення # 28
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
бачу діла нема...
який сенс сидіти в темі, де тільки доводиться доводити щось панові Крішні....він все наперід знає....
сміх та й годі...


in death we trust
 
КрішнА Дата: Середа, 27.08.2008, 23:11 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Lord_Yaroslav)
бачу діла нема...
який сенс сидіти в темі, де тільки доводиться доводити щось панові Крішні....він все наперід знає....
сміх та й годі...

ніхто нікого ні доч ого не змушує))я тобі вже раздавав ссилку..і взагалі поспілкуйся іззахідноєвропейськими Готами))розкажи їм про жах і тому подібне бгг уявляю їхню реакцію або якби тив 70х таке задвинув)))бугага ото б сміху було))
 
Lord_Yaroslav Дата: Четвер, 28.08.2008, 00:49 | Повідомлення # 30
Майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 56
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
не змушує.....але відбиватись від таких коментів які заважають готам говорити тут про ГОТИЧНИЙ СВІТОГЛЯД не дуже кльово...
спамиш та й все....повбивай готів і буде все кльово....


in death we trust
 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Готика » Улюблені місця готів
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: