багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форуму: Хрусталька, korag  
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Життя після смерті
Життя після смерті
Хрусталька Дата: Неділя, 09.03.2008, 12:35 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Впринципі,обговорюючи розділ Надприродне і Незвідане,ми часто згадували про інші виміри,паралельний світ.І як- не- як,піся смерті ми кудись потрапляємо.Чи може ви вважаєте,що ми помираємо остаточно?А,можливо,перероджуємося знову?Чи потрапляємо до раю,пекла,частилища?А може ви вважаєте,що нас забирать інопланетяни?Напишіть свої думки на рахунок того,що з нами стається після смерті.
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 13:39 | Повідомлення # 2
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Моя думка така шо може хтось ы потрапляэ у ваш любимий рай а для когось може реынкарнацыя щрештою можу порекомендувати гарну штуку
Тибетська Книга Мертвих:"Бардо Тодол"
 
Хрусталька Дата: Неділя, 09.03.2008, 13:41 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик,до чого це ти сказав ваш улюблений рай?Звідки ти щнаєш хто якої думки притримується?
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 14:30 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик,до чого це ти сказав ваш улюблений рай?Звідки ти щнаєш хто якої думки притримується?

я на форумі вже якось писав про несправедливість у теп житті меі відповілт шо мол політики в рай не попадуть..
але менше з тим свою думку я виклав
 
Nymphetamine Дата: Неділя, 09.03.2008, 15:16 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
мої думки про смерть завжди асоціюються з тим як я лежу жива у закритому гробівці під землею і ніхто мене не витягне звідти...фу...жах...а взагалі думаю,що десь ми таки маємо бути...але де то будемо знати після смерті... я як помру,то скажу вам де я побувала))) biggrin
 
Хрусталька Дата: Неділя, 09.03.2008, 15:21 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, ну а зараз,ти як думаєш??що куди ми потрапляємо?
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 15:50 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
а може ми взагалі нікуди непотрапляємо))
 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 09.03.2008, 17:20 | Повідомлення # 8
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Після смерті мона попасти в рай або пекло) В рай в тому разі якшо людина не грішила протягом життя, і була доброю) а в пекло, якщо вона була погана)
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 17:27 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
Після смерті мона попасти в рай або пекло) В рай в тому разі якшо людина не грішила протягом життя, і була доброю) а в пекло, якщо вона була погана)

не факт))це думка Іудеїв Християн і Мусульман)Буддисти з Індуїстами кажуть шо будемо перероджуватись знову)))
поживемо побачимо))
 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 09.03.2008, 17:29 | Повідомлення # 10
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Димитрик, так цього ніхто не знає)
 
КрішнА Дата: Понеділок, 10.03.2008, 19:38 | Повідомлення # 11
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
Димитрик, так цього ніхто не знає)

мабуть знає дехто ))але розповісти нам неможуть вже))
 
Nymphetamine Дата: Середа, 12.03.2008, 21:22 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Хрусталька, хм...думаю,що для душ є певне відведене місце...але дуже багато людей стверджують,що людина після смерті 40 днів перебуває на землі...а потім відправляється в чистилище....а мені чомусь здається,що ми дивимось за тим життям ,яке відбувається без нашої участі протягом 40-а днів..а потім просто зникаємо...і залишаються тільки спогади про нас...або нас заводять у якусь кімнату...ненаю...

Повідомлення відредагував Nymphetamine - Четвер, 13.03.2008, 10:21
 
DOS Дата: Четвер, 13.03.2008, 09:12 | Повідомлення # 13
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Скількі можна казати шо ніякого раю і пекла немає! це все казочки шоб страшити людей, якби були цього непридумали то на землі панувала би анархія бо людей нічо би нестримувало... І в перенародження душ я невірю, числю людей на планеті весь час збільшується, того мали би появлятися нові душі, тобто їх би десь мали робити smile а це просто брєд, тому коли ми вмремо то просто зігниємо і нічого більше не буде
 
fantom2 Дата: Четвер, 13.03.2008, 09:20 | Повідомлення # 14
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
B) Я як християнин вірю в людську душу, людина створена Богом (як з релігійної так і з наукової точки зору доведено існування вищого розуму) і внеї Бог вдухнув життя тобто дух...після смерті тіла дух повертається до свого Творця!Це моя думка,яка вже доказана і перевірена, в особистому житті!

<<<УВАГА дорогі користувачі пишіть без граматичнх помилок, бо читати погано, і ви складаєте про себе погане враження!!!І пишіть по темі!!! Адміністратор сайту>>>

 
Nymphetamine Дата: Четвер, 13.03.2008, 10:22 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
а хто як думає??? куди ми потряпляємо після смерті????

Повідомлення відредагував Nymphetamine - Четвер, 13.03.2008, 10:23
 
Хрусталька Дата: Четвер, 13.03.2008, 16:57 | Повідомлення # 16
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
DOS, тоді в тебе надто примітивне бачення цього світу,нема сенсу просто жити,щоб потім вмерти.А що ти скажеш про те,що деякі люди можуть входити у астральні подорожі і не повертатися звідти при їхньому ж бажанні,вони живуть там цілу вічність.І ще одне,якби все було так просто,ио люди стільки років не проповідували б Христа чи Будду чи Аллаха,все таки вже двадцять перше століття,а це все і далі існує........
 
КрішнА Дата: Субота, 15.03.2008, 19:26 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Будду не проповідують бггг а стосовно того що і снує це не показник. істинності чи правди того що вони проповідують..Люди завжди намагаються пояснити щось невідоме ще їм..а релігія це ще й гарний спосіб заробити гроші.
Тим більше хто сказав що більшість неможе помилятись..як вже казалось в людей стадна психологія і більшість людей прагне до когось належати бо так простіше жити..

Добавлено (15.03.2008, 20:26)
---------------------------------------------

Quote (DOS)
Скількі можна казати шо ніякого раю і пекла немає! це все казочки шоб страшити людей, якби були цього непридумали то на землі панувала би анархія бо людей нічо би нестримувало... І в перенародження душ я невірю, числю людей на планеті весь час збільшується, того мали би появлятися нові душі, тобто їх би десь мали робити smile а це просто брєд, тому коли ми вмремо то просто зігниємо і нічого більше не буде

а от нарахунок перероджень..ну є ще купа планет у всесвіті )) хоча хз я не підтверджую реінкарнацію але й не заперечую.
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 17.03.2008, 11:24 | Повідомлення # 18
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
мабуть знає дехто ))але розповісти нам неможуть вже))

неможуть, бо вже померли, а з трупиками ми ж говорити не можемо)

 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 21.03.2008, 13:19 | Повідомлення # 19
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Little_InKo, ну це ше таке спірне питання.
 
Sanny Дата: П'ятниця, 21.03.2008, 22:51 | Повідомлення # 20
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
fantom2, Згідна, не знаю куди попадає душа, думаю ті хто мали віру - до Бога, а інші- до Диявола.
 
DOS Дата: П'ятниця, 21.03.2008, 23:45 | Повідомлення # 21
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Sanny,
добре ми попадаємо в пекло і нафіга ми там комусь здалися???? катувати нас??? варити в казанах!!! і хто б це хотів там пахати міліони років і когось варити!!! нафіг наші душі там комусь потрібні? наприклад мені нічія душа непотрібна шо я знею буду робити? ти думаєш що дідько там тішиться чи в нього в пеклі міліард душ чи міліард і одна тисяча? шо він там зними робить??? biggrin

Хрусталька,

Quote
тоді в тебе надто примітивне бачення цього світу,нема сенсу просто жити
Складність світу ще не означає що це правда, так жити немає особливого сенсу, Я бачу сенс життя лише у створенні чогось корисного для людства, а в іншому випадкою ми стаємо робочою силою, мясом, для підтримання життєдіяльності нашого виду, ціле життя щоб "жити" ми змушені працювати на себе і на когось а цей хтось буде користатись цим...
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 21.03.2008, 23:50 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Sanny)
fantom2, Згідна, не знаю куди попадає душа, думаю ті хто мали віру - до Бога, а інші- до Диявола.

тыпа як не жживи що не роби якшо Буддист,Сатаніст,Атеїст,Джайніст то яких бми етичних норм не дотримувався всеодно на муки попадеш))
 
Spirit Дата: Субота, 22.03.2008, 03:34 | Повідомлення # 23
Сержант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 4
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
DOS,
Quote (DOS)
добре ми попадаємо в пекло і нафіга ми там комусь здалися???? катувати нас??? варити в казанах!!! і хто б це хотів там пахати міліони років і когось варити!!! нафіг наші душі там комусь потрібні? наприклад мені нічія душа непотрібна шо я знею буду робити? ти думаєш що дідько там тішиться чи в нього в пеклі міліард душ чи міліард і одна тисяча? шо він там зними робить???

Надто примітивне баченні пекла, тобі що 10 років і тобі казочки про чортиків і пекло читатю....пекло то далеко не казани, і не чортики...прочитай таку гарну книгу як "Біблія"! я нічого ненавязую, але як можна казати про пекло якщо ти про нього не знаєш....хто тобі сказав що християни кажуть що пекло то казати і диявол там буде всіх мучити, прочитай спочатку, а тоді говори, треба опиратися на джерела з яких береш інфу...счи ти на казки опираєшся....Одне попрошу прочитай "Обявлення від Івана" тоді може ти будеш інші слова говорити. sad
 
The_Tooth_Fairy Дата: Субота, 22.03.2008, 12:31 | Повідомлення # 24
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
DOS, Взагілі, звідки ти знаєшщо то брєд) Ти тамка ще не був і незнаєш) Такшо...
 
Nymphetamine Дата: П'ятниця, 28.03.2008, 21:27 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
DOS,
Quote (DOS)
Скількі можна казати шо ніякого раю і пекла немає! це все казочки шоб страшити людей, якби були цього непридумали то на землі панувала би анархія бо людей нічо би нестримувало... І в перенародження душ я невірю, числю людей на планеті весь час збільшується, того мали би появлятися нові душі, тобто їх би десь мали робитиа це просто брєд, тому коли ми вмремо то просто зігниємо і нічого більше не буде

ніхто його ше не доказав...може взагалі людина попаде в те місце,про яке вона говорила за життя...і в яке вона вірила...кожному своє...

 
Хрусталька Дата: Вівторок, 01.04.2008, 20:07 | Повідомлення # 26
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
DOS, незнання незвіданого не означає,що його немає,наща земля є квадратом,не в прямому значенні,один кут наша Земля,інший Чистилище,наступний Рай і останній Пекло і тіло наше не обмежується тільки фізичним,наше тіло астральним,ментальни,буддистським,каузальни і фізичним і докази цього існують,почитай літературу
 
Nymphetamine Дата: Середа, 16.04.2008, 21:14 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
от шо правда...тільки для кого як...

Додано (16.04.2008, 22:14)
---------------------------------------------
можливо ми і проявляємось всілякими формами...але ,здається,що хто як думає так і проявляється...маю на увазі,що людина яка живе тільки задля себе, задля заробітку, життя, збагачення і не живе духовним світом, не має цієї духовної форми...а тільки фізичну...


One day I wish
You'll see you're not so beautiful within
 
Хрусталька Дата: Вівторок, 22.04.2008, 18:20 | Повідомлення # 28
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, так,я з тобою погоджуюся,вона обмежується буденністю.
 
=_X_= Дата: Вівторок, 22.04.2008, 22:24 | Повідомлення # 29
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
Після смерті мона попасти в рай або пекло) В рай в тому разі якшо людина не грішила протягом життя, і була доброю) а в пекло, якщо вона була погана)

тоді би в раю наврядче хтось був, бо зара подивитись що люди роблять..!! нема на світі ні одної безгрішної людини!!
 
Meligos Дата: Субота, 24.05.2008, 17:14 | Повідомлення # 30
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 52
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
істота буде повертатись на землю знову і знову доки не виконає тут своє назначеня.. не зробить того для чого народилась... дехто це називає реінкарнацією... та після смерті істота(яка не зробила те що мала) потрапляє в такий перманентний стан який дехто називає "раєм" і "пеклом" все залежить від того якою істота була перед смертю(всі по своїй суті народжуються сірими,а з часом стають або світлими,або темними все залежить від ряду вибраних їстин.. і цілі істоти в житті) потім через деякий час істота знову появляється на світі...

Everything is nothing to me, I couldn´t care less
A stern cold man is what I am, hard, relentless
And thought I might have strayed the path I wouldn´t change a thing
I´ve hated life to the fullest yet with longing deep within
 
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Життя після смерті
  • Сторінка 1 з 2
  • 1
  • 2
  • »
Пошук: