багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Модератор форуму: Хрусталька, korag  
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Диявол
Диявол
Хрусталька Дата: Субота, 05.04.2008, 18:10 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Хто для ва є Диявол?Як ви його уявляєте чи взагалі не уявляєте?Волохатий рогатий дідько чи чорний неприступний ангел чи невидимий дух чи взагалі ніхто?Яке місце у вашому житті він посягає?
Прикріплення: 2320199.jpg (9.4 Kb)
 
The_Tooth_Fairy Дата: Субота, 05.04.2008, 18:39 | Повідомлення # 2
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Я його уявляю, червоним таким, з рожками, це злий дух, і от коли людина помирає, кажуть попаде в пекло (то до диявола) а в рай (то до ангелів)...
Взагалі він невидимий... я думаю він - зло)


 
Элуна Дата: Субота, 05.04.2008, 19:08 | Повідомлення # 3
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Диявол це невидиме,що живе поруч...Інколи ми впускаємо це у душу...У існування диявола як такового я невірю..
 
КрішнА Дата: Понеділок, 07.04.2008, 09:47 | Повідомлення # 4
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
в Диявола як в живу істоту я не вірю...і в казочки про рай і пекло..взагаліто пекло це муки совісті а не географічне місце на планеті
 
Хрусталька Дата: Понеділок, 07.04.2008, 13:23 | Повідомлення # 5
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, хто б сумнівався,що ти відповіш інакше.
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 07.04.2008, 19:19 | Повідомлення # 6
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Димитрик, тебе не питали віриш чи нє... питали... Хто для ва є Диявол?Як ви його уявляєте чи взагалі не уявляєте?Волохатий рогатий дідько чи чорний неприступний ангел чи невидимий дух чи взагалі ніхто?Яке місце у вашому житті він посягає?

 
DOS Дата: Середа, 09.04.2008, 21:46 | Повідомлення # 7
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
це такий "дядько" на останньому рівні в DOOM'і з його рота вилітають інші монстри які тебе хочуть забити а тобі треба швидко перебігти зал підбігти до дьдька але з бинзопилою і тако нею йому в голову пиляти, тоді з нього відкриваються двері і там наколота на палиці висить голова того чувака шо придумав DOOM і ти її тоже тако бинзопилою рубаєш деякий час і все DOOM пройдено!

(хоча там є ще два приховані рівня від вульверштейна але їх треба активувати з допомогою коду)

Повідомлення відредагував DOS - Середа, 09.04.2008, 21:47
 
Хрусталька Дата: Четвер, 10.04.2008, 10:07 | Повідомлення # 8
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
DOS, а якщо серйозно?
 
кУльчик Дата: Четвер, 10.04.2008, 16:33 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
диявол - це дух злий...я собі його уявляю чорного волохатого,з рогами,і з такою єхидною усмішкою...а ше з вилами!...ггг)) dry

BOO!!!
 
Хрусталька Дата: Четвер, 10.04.2008, 18:37 | Повідомлення # 10
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
кУльчик, його небезпечність полягає не у зовнішньому вигляді.
 
DOS Дата: Четвер, 10.04.2008, 21:18 | Повідомлення # 11
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
Хрусталька, дявол це всі погані думки які зароджуюються в людях, будь то вбивство, крадіжка, хуліганство, чи навіть хабар... чомусь тікішо згадав собі як деколи у новинах показують лісові пожежі і кажуть що це роблять навмисне! ну як можна бути таким ділбой..бом, що керує цими потворами? напевне це також він винен sad
 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 11.04.2008, 16:47 | Повідомлення # 12
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
DOS, до цих думок хтось підштовхує,принаймі на половину.
 
=_X_= Дата: Неділя, 13.04.2008, 19:39 | Повідомлення # 13
злосний адмін
Генерал-полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 931
Рейтинг:33
Статус: Оффлайн
а я вірю, тому що має бути щось світле і темне.... якшо би диявола не було, то би всі були св"яті, а такого нема і не може бути. самі подивіться що зара діється на світі. і уявляю його собі як якогось темного ангела.
 
КрішнА Дата: Четвер, 17.04.2008, 14:30 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
а вам так важко не поділяти світ на чорне і біле? світ кольоровий а я сказав щояк у живу істоту я не вірю..привикли все спихати на Диявола..треба самому відповідати за вчинки і не спирати всі пароблеми на Бога чи Диявола..
 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 18.04.2008, 13:11 | Повідомлення # 15
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, а ми не спираємо і хочемо того чи ні,але вищі сили існують,існують також факти які не можна пояснити і ти це прекрасно знаєш,не можна світ зводити до такої примітивності,що людина це все,крапка,більше нічого не існує.Якби ми свій мозок розвинули хоча б до 40 відсотків,то знали б значно більше,а так корисуємося якимось незначними 3 відсотками.
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 18.04.2008, 13:18 | Повідомлення # 16
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, а ми не спираємо і хочемо того чи ні,але вищі сили існують,існують також факти які не можна пояснити і ти це прекрасно знаєш,не можна світ зводити до такої примітивності,що людина це все,крапка,більше нічого не існує.Якби ми свій мозок розвинули хоча б до 40 відсотків,то знали б значно більше,а так корисуємося якимось незначними 3 відсотками.

от боки ви заангажовані чорнобілим Християнством вам розвитку не видіти як мені імператорського трону..в Китаї))

Додано (18.04.2008, 14:18)
---------------------------------------------
це тількив Християнстві Бог=добро Диявол =Зло ну і ще в Ісламі та Іудаїзмі..хоча чого дивуватись Євреї навязали плаеті ще два варіанта власної релігії))ще Зороастризм таким попахував..
більше немає ніде такого чорнобілого поділу поганий/хороший...

 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 18.04.2008, 13:21 | Повідомлення # 17
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик,більше нема??Зрозумій це не поділ.Це таке наше земне життя.Людина не народжується доброю або поганою.На неї щось впливає і все залежить від того,аіддасться вона цьому впливу чи ні.І не говори,що на неї впливає суспільство,бо і на суспільство теж щось чинить вплив.І не кажи також,що іц впливу ніякого немає,що це тільки бажання,бо і бажання виникає з чогось.
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 18.04.2008, 14:27 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик,більше нема??Зрозумій це не поділ.Це таке наше земне життя.Людина не народжується доброю або поганою.На неї щось впливає і все залежить від того,аіддасться вона цьому впливу чи ні.І не говори,що на неї впливає суспільство,бо і на суспільство теж щось чинить вплив.І не кажи також,що іц впливу ніякого немає,що це тільки бажання,бо і бажання виникає з чогось.

інстинкт наживи,інстикнт самозбереження..така наша природа заздрити і т.п. це частина нашої природи..я б навить сказав психіки..і ніякі Дияволи тут невинуваті..
 
Хрусталька Дата: Субота, 19.04.2008, 12:10 | Повідомлення # 19
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
так частина нашої природи яку щось породжує.
 
КрішнА Дата: Субота, 19.04.2008, 12:26 | Повідомлення # 20
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
так частина нашої природи яку щось породжує.

ну якщо ти стверджуєш що нас створив Бог то саме він і наділив нас цими якостями в тому числі))нас же ш не Диявол створював))
 
Хрусталька Дата: Неділя, 20.04.2008, 15:33 | Повідомлення # 21
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
але і Диявол створений Богом,точніше з часом він такий став
 
КрішнА Дата: Понеділок, 21.04.2008, 18:15 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
але і Диявол створений Богом,точніше з часом він такий став

Диявол просто нероздыляв точку зору того хто його створив..так скажемо член екыпажу непогоджувався в чомусь із головним пілотом..це ж не означає що він поганий..він просто нехотів бути слухняною вівцею яка виконує накази і немає власної думки.
а стосовно того чому ми заздримо і т.п. всі претензії вішайте на творця))
 
Хрусталька Дата: Вівторок, 22.04.2008, 18:17 | Повідомлення # 23
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, так,але саме він підбурював ще й Біблійні часи Єву на зривання яблука і так до сьогодні,Бог не створював людину з поганими якостями,він створював її ідеальною.
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 25.04.2008, 19:45 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, так,але саме він підбурював ще й Біблійні часи Єву на зривання яблука і так до сьогодні,Бог не створював людину з поганими якостями,він створював її ідеальною.

ну зірвали і стали розумнішими..а то вони були дітьми які за межі подвір"я ніде не виходили..
і доречі вони просто стали смертними але розумнішими..Диявол просто запропонував їм "відкрити очі"
 
Хрусталька Дата: Четвер, 22.05.2008, 18:46 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик,ні якби вони це робили осознано,то цього б ніколи не сталося.
 
КрішнА Дата: Четвер, 22.05.2008, 21:24 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Бытие 3
1 Змей был хитрее всех зверей полевых, которых создал Господь Бог. И сказал змей жене: подлинно ли сказал Бог: не ешьте ни от какого дерева в раю?
2 И сказала жена змею: плоды с дерев мы можем есть,
3 только плодов дерева, которое среди рая, сказал Бог, не ешьте их и не прикасайтесь к ним, чтобы вам не умереть.
4 И сказал змей жене: нет, не умрете,
5 но знает Бог, что в день, в который вы вкусите их, откроются глаза ваши, и вы будете, как боги, знающие добро и зло.
6 И увидела жена, что дерево хорошо для пищи, и что оно приятно для глаз и вожделенно, потому что дает знание; и взяла плодов его и ела; и дала также мужу своему, и он ел.
7 И открылись глаза у них обоих, и узнали они, что наги, и сшили смоковные листья, и сделали себе опоясания.

Додано (22.05.2008, 22:11)
---------------------------------------------
Хрусталька тепер скажи в чому полягала їхня ідеальність..і де написано що вони їли яблука не осознанно?він їх що змушував під дулом пістолета їх їсти чи шантажував їх)))вонр самі зробили вибір))

добро і зло це поняття суб"єктивні і для всесвіту не існує добра чи зла це поняття відносні і суб"єктивні. "Петро краде гроші у Василя, добре Петрові,а Василеві погано.Василь забрав гроші назад і набив петра..добре Василеві а Петрові погано."

Додано (22.05.2008, 22:24)
---------------------------------------------

Quote (Хрусталька)
Димитрик, так,але саме він підбурював ще й Біблійні часи Єву на зривання яблука і так до сьогодні,Бог не створював людину з поганими якостями,він створював її ідеальною.

бог не створив її ідеальною він створив (якщо взагалі він її створював)такою якою вона є з усіма перевагами і недоліками.
 
BlackWater Дата: Четвер, 22.05.2008, 22:04 | Повідомлення # 27
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Я ДИявол (його величність Зло) - і кожен з вас - ТИ,Ти,ти ,усі - я думаю шо те шо прозвали Дияволом є згустком Зла - і цей згусток є в кожному - нема добра - не існує - є тіки Зло - і мені це подобається - це реальність -
 
КрішнА Дата: Четвер, 22.05.2008, 23:58 | Повідомлення # 28
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (BlackWater)
Я ДИявол (його величність Зло) - і кожен з вас - ТИ,Ти,ти ,усі - я думаю шо те шо прозвали Дияволом є згустком Зла - і цей згусток є в кожному - нема добра - не існує - є тіки Зло - і мені це подобається - це реальність -

викривлена реальність)))не існує ні добра ні зла ..тількив примітивному Юдо-Христо-мусульманстві є концепція добро/зло...
в словян був білобог і чорнобог але чорнобог не являвся злом..в брахманізмі вішну і щіва виконували протидежні функції Вішну хранитель а Шива руйнівник але Шива не є від цього поганим того щоб шось побудувати нове треба руйнувати старе..
поняття добре/зле існує у нашій свідомості і все..для каменю немає ні добра ні зла так самояк для пістолету він просто стріляє..))

Додано (23.05.2008, 00:54)
---------------------------------------------
взагалі по яких критеріях визначається добро/зло

Додано (23.05.2008, 00:58)
---------------------------------------------
існують етичні норми штучно створена мораль так скажемо..а якщо дивитись на це об"єктивно то немає ні добра ні зла..люди добрі поменше дивітся голівудські фільми))

от дивіцця через кілька мільярдів років сонце спалить нашу планету..воно що по вашому також зло?)

 
BlackWater Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 01:15 | Повідомлення # 29
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Quote (Димитрик)
сонце спалить нашу планету..воно що по вашому також зло?

Воно зробить велику ласку нам самим тим шо не залишить хробаків і щурів які тільки розвозять бруд по цій планеті і самі в ньому ж топляться і шось ніяк не можуть втопитись і нажертись того... ... тобто нас
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 01:29 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (BlackWater)
Воно зробить велику ласку нам самим тим шо не залишить хробаків і щурів які тільки розвозять бруд по цій планеті і самі в ньому ж топляться і шось ніяк не можуть втопитись і нажертись того... ... тобто нас

для когось це можливо зло для тебе добро а сонцю в принципі всеодно)))дл нього не існує добра чи зла..доброі зло існуємв нашій свідомості щоб стримувати і керувати нами)щоб не було хаосу.
 
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Диявол
  • Сторінка 1 з 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Пошук: