багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Хрусталька, korag  
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Магія
Магія
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 09:30 | Повідомлення # 31
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
П.С. Сатаністи і Дияволопоклонники різні речі.
про сатанізм читайте праці Варракса пізніше ссилку кину

Добавлено (08.03.2008, 10:27)
---------------------------------------------
ось ссилка на "сатанізм"
http://warrax.net/Satan/own/faq/warraxfaq.htm

Добавлено (08.03.2008, 10:30)
---------------------------------------------
***/Sanny, ми зараз не говорим про гороскопи - це наука і не про ворожіння,а про справжніх магів,які здійснюють ритуали і які володіють надприродними силами/***
якшо гороскопи це наука то я імператор Японії biggrin

 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 09:31 | Повідомлення # 32
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ні...людина,яка тим ділом займалась)а не Санта Клаус... tongue
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 10:01 | Повідомлення # 33
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
ні...людина,яка тим ділом займалась)а не Санта Клаус...

а чому нема рожевої жовтоблакитної а саме чорна і біла?
я можу багато чим займатись і казати шо це чорна магія чи біла..
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 11:57 | Повідомлення # 34
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, але погодься,що ці сили притаманні кожному з нас,ми ними здатні володіти і нізвідки вони не беруться.

Добавлено (08.03.2008, 12:57)
---------------------------------------------
Oly@, не відповідай питанням на питання

Добавлено (08.03.2008, 12:57)
---------------------------------------------
DOS, не віриш?Думаєш її не існує?Поясни чому?

 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 12:03 | Повідомлення # 35
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
DOS, не віриш?Думаєш її не існує?Поясни чому?

а ти доведи її існування і поясни і опиши конкретно і чітко
 
Oly@ Дата: Субота, 08.03.2008, 12:34 | Повідомлення # 36
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, cool угу
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 12:59 | Повідомлення # 37
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, що тут обгрунтовувати?по йому все ясно.А на рахунок того хто тебе створив,то ти дуже помиляєшся,що тільки початок твого існування дала тобі мама і тато,це тільки фізична сторона,душу тобі вони не створювали.До чого тут Коперфілд,він всього-на -всього фокусник і до чого тут таблетка?Ти заперечуєш сам себе.Кажеш,що говорив сам з людиною,яка займалася чорною магією,а тут пишеш таку фігню:випийте таблетку і все пройде.На рахунок того,що не ма поганої магії і доброї,то це так.В тому й то річ,що в кожного з нас закладені сили,одні спрямовують її на добре,інші на погане,звідси і пішли терміни чорна і біла і не тільки,а і червона,,сіра і так далі,але це все деталі,які не варті уваги.

Добавлено (08.03.2008, 13:57)
---------------------------------------------
Димитрик, конкретно і чітко,опиши,поясни..........)))))))))))))))))))Ото розсмішив.Існування Бога хіба потребує конкретності і чіткості?Ото то,що ні.Він просто існує.І взагалі ,не старайся охопити все розумом,бо тоді ти ніколи не пізнаєш істини.Це тобі не терміе атоа чи прикметник,де можна чітко пояснити.Якщо ти сам захоче збагнути,що таке магія,то вона сама і до тебе прийде,але тільки при твоєму великому бажанні.

Добавлено (08.03.2008, 13:59)
---------------------------------------------
Димитрик, до твого відома складання гороскопів - це астологія,якщо не знаєш,то не пиши.

 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 13:19 | Повідомлення # 38
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Димитрик, до твого відома складання гороскопів - це астологія,якщо не знаєш,то не пиши.

астрологія не є наукою хіба шо псевдонаукою
 
Oly@ Дата: Субота, 08.03.2008, 13:25 | Повідомлення # 39
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, так
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 13:34 | Повідомлення # 40
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
бугага а тепер скажи мені що таке душа і де докази її наявності.
одне діло що я говорив з людиною яка казала шо практикує магію(яка не є чорно-біла)та це не означає що сам я в це вірю..
нарахунок Бога чому ж..якись могутній розум який дав поштовх житті на нашій планеті і це доведено біологами можу дати посилання на аргументи які свдчать що виипадково на планеті життя не виникло. і для мене існування Бога потребує чіткості
/не старайся охопити все розумом,бо тоді ти ніколи не пізнаєш істини./
оце насмішило особливо а чим мені тоді керуватись якщо не розумом чим охоплювати то )))якщо людина перестає думати вона деградує.
стосовно того щов нас закладені сили поганої і доброї магії звідки така інформація мені цікаво.сама придумала чи хто підказав?.
бачиш ти неможеш описати що таке магія але ти стверджуєш шо вона є .як її відрізнити хоч скажи tongue

Добавлено (08.03.2008, 14:34)
---------------------------------------------
як на мене в кожного своя істина))для когось істина в релігії для когось в ще чомусь..але трактуватилів і даруватилів істини порозводилось в наш час шо кажуть шо вони реінкарнації то Христа то Будди то ше когось biggrin

 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 14:11 | Повідомлення # 41
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
на рахунок чорної і білої,то я це поясню...є така фішка,як розподіл світу на добро і зло..так от добру підпорядковується білий колір...а злу відповідно - чорний...добра і погана магія...от про шо я говорю...хтось хоч раз у життю балакав з чорнокнижниками??? так от я балакала...знаю не багато...ба більше того, багато і не памятаю...але розподіл існує...і я в цьому впевнена. і в людині теж існує темна і біла сторона...тільки питання який вона шлях обире далі... wink
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 14:21 | Повідомлення # 42
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
на рахунок чорної і білої,то я це поясню...є така фішка,як розподіл світу на добро і зло..так от добру підпорядковується білий колір...а злу відповідно - чорний...добра і погана магія...от про шо я говорю...хтось хоч раз у життю балакав з чорнокнижниками??? так от я балакала...знаю не багато...ба більше того, багато і не памятаю...але розподіл існує...і я в цьому впевнена. і в людині теж існує темна і біла сторона...тільки питання який вона шлях обире далі...

неіснує такого розподілу це поняття абсолютно відносні наш світ не чорнобілий як радянський телевізор а різнобарвнийце все Християнська манера ділити на добре і погане чорне і біле.це відносні поняття..а чорнокнижники це не показник здорового глузду скоріше навпак biggrin

Добавлено (08.03.2008, 15:21)
---------------------------------------------
нарахунок людини те ж саме в людини є від природи інстинкти але пори інстинкти вона ще й зважає на етичні певні норми.

 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 14:23 | Повідомлення # 43
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
до речі про душу я читала статтю...народ там за кордоном...Німеччина,одним словом Європа...взяла собі за моду фотографувати лікарів під час операції...і фотограф натрапив на такий кадр... якраз у той момент,коли людина на операційному столі починала давати признаки смерті(прилади показували відсутність серцебиття),цей фотограф клацнув на кнопочку фотозйомки....і в результаті проявлення плівки він побачив як над тією людиною зявилась в буквальному розумінні душа...хоча неозбороєним оком того видно не було)так шо ми прості наріонетки цього світу не можемо ще нічого знати...бо дія в нашому життєвому театрі ще не закінчилась...
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 14:27 | Повідомлення # 44
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
як це душа в буквальному розумінні??я от нерозумію ...а то всьо може бути вигадка і фотомонтаж.
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 14:33 | Повідомлення # 45
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
але ж кожна людина притримується того усталеного порядку...ти ж теж знаєш,що саме є поганим...а шо є злим...і існує біла і чорна магія...яка має свої певні особливості...навіть ті самі обереги і всякі самі звичайні забобони відносяться до білої магії...от я спеціально подзвоню до свого знайомого...і розкажу вам все як є...

Добавлено (08.03.2008, 15:33)
---------------------------------------------
я так і думала,шо ти згадаєш про той клятий фотомонтаж...але я в то вірю...мож я і дурна...але я думаю,шо то правда...тим більше то не один такий випадок...і після смерті людська душа гуляє ше по світу 40 днів...в одної жінки помер тато...і на сороковий день вона прокинулась і відчула,як її хтось взяв за руку і сказав:"па-па донечко...я мушу іти"...нормально правда...не думаю,шо в людини глюки були...

 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 14:36 | Повідомлення # 46
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
я не притримуюсь це все навіювання церковних догматів..асболютного добра і зла не існує самостійно взятих це відносні поняття..це скоріше вже
моральний /аморальний. якщо я в когось вкраду гроші для мене це буде добре а для нього погано і він мене потім найде і покалічить і вже буде длля нього добре а для мене погано а для когось то взагалі вседно.бачиш Нимфітамінка все відносно.
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 14:39 | Повідомлення # 47
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, візьми собі до уваги думки - це зайве,мені важко з тобою говорити бо ти притримуєшся тільки реальних на твою думку подій життя.Коли ти в реальності,без думок,ти в найпершу чергу стаєш духовним.Відкривається новий вимір -вимір розуміння.А оскільки ти і більшість не знаєте,що це за вимір,то ти спиш,не розумієш,не "осознаєш".До чого тут примітивні теорії і гіпотези біологів і існування Бога.Побачивши силу Бога,ти зрозумієш,що все це,що на землі є ніщо.І ми люди лалеко нічого не знаємо,насамперед про себе ,про сваоє єство.І як бачу ти знову мене не зрозумів,я не стверджувала,що в нас закладені сили чорної і білої магії,просто існує сила,яку можна розвивати при бажанні і спрямовувати на хороші вчинки або ж на погані.
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 14:39 | Повідомлення # 48
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
всяке може бути..немає нічого неможливого але все ж таки без підтверджень
якихось невартосприймати це на віру.і Цьому випадку може бути пояснення логічне і наукове.
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 14:42 | Повідомлення # 49
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, це ти кому пишеш?
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 14:44 | Повідомлення # 50
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
а хто говорив про абсолютне добро і тим більше абсолютне зло...і ніякого навіювання на мене не сходило...я взагалі ше не впевнена в жодній вірі...і жодної не підтримую...але ж для тебе в духовному плані буде погано якшо ти шось комусь зробиШ??? ти будеш мучитись , а душа твоя теж не залишиться осторонь)))...я нічого не говорю про тих богів які є приріплені до всіляких вірувань...але я говорю про те,що є душі...інакше започаткування людства було б безглуздим...ми для чогось живемо...правда ненаю для чого..але просто так ми б не народжувались...
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 14:48 | Повідомлення # 51
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, ну а для чого особисто ти живеш?
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 14:49 | Повідомлення # 52
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
власне Хрусталька заговорила про той вимір розуміння...це той час,коли людина позбувається своїх думок....і очищається від зайвого...просто входить в так-званий транс...це хороша думка...цу я підтримую...і потім,ти ж Дмитре сам мені вуха прожужжав про тих Буддистських ченців...
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 14:50 | Повідомлення # 53
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, дякую,що підтримуєш і розумієш
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 14:52 | Повідомлення # 54
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Хрусталька, я не підтримую думку про життя заради якоїсь високої мети...це все дурня...просто треба прожити...а от думка про те,що ми живемо заради того,щоб померти мені більше подобається... cool
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 14:56 | Повідомлення # 55
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
я опираюсь на здоровий глузд:)
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 15:03 | Повідомлення # 56
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ти опираєшся на здоровий глузд,але тим самим підтримуєш Гітлера...бо вважаєш.що він молодець,що зумів просто так без ніяких звязків вибратись на самий верх правління держави...але ж і ця персона здорового глузду далеко не мала...
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 15:04 | Повідомлення # 57
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, опираючись на здоровий глузд ти відходиш від справжнього щастя,яке людтна в змозі пізнати
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 15:10 | Повідомлення # 58
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Nymphetamine, ну а для чого особисто ти живеш?

матеріальне забезпечення грошове джерело сім"я дружина і можливо самореалізація

Добавлено (08.03.2008, 16:06)
---------------------------------------------
на рахунок того що все можливо тоя писав нимфитамінці

Добавлено (08.03.2008, 16:07)
---------------------------------------------

Quote (Хрусталька)
Димитрик, опираючись на здоровий глузд ти відходиш від справжнього щастя,яке людтна в змозі пізнати

мене влаштовує те щоя маю..а ті хто позбулись здорового глузду тепер лікуються у відповідних закладах і кричать :я бог а я наполеон.

Добавлено (08.03.2008, 16:10)
---------------------------------------------

Quote (Nymphetamine)
власне Хрусталька заговорила про той вимір розуміння...це той час,коли людина позбувається своїх думок....і очищається від зайвого...просто входить в так-званий транс...це хороша думка...цу я підтримую...і потім,ти ж Дмитре сам мені вуха прожужжав про тих Буддистських ченців...

Буддисти вапще в Бога невірять:)і мета буддиста стати мертвим остаточно і безповротно."згаснути"в психологічному сенсі цього слова..стати нічим..недумати не бажати не відчувати і не писати "НЕ" з дієсловами разом biggrin
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 15:17 | Повідомлення # 59
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
я не говорю про їхню віру в Бога...я говорю про те,що в них є той момент медитації...(відключки)...коли вони очищаються від думок..він проблем зовнішнього світу...і поринають у суцільний спокій....вони можна так пропагують людям,які бажають вникнути в їхню релігію спокій...тишу...миротворення...
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 15:20 | Повідомлення # 60
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, ти дуже сильно помиляєшся на рахунок буддистів.Як це не вірять?Стати нічим?Як взагалі можна говорити про таке.Беручи до уваги Будду,слідуючи його прикладу вони хочуть пізнати самі себе,відокремитися від цього світу повністю,і найголовніше прозріти. І ще одне ти написав,що живез заради матеріального становища,сім",дружини,але ж це все закінчується,твоє фізичне тіло помре і ти попадеш туди,де нічого не підпорядковується здоровому глузду і найприкріше те,що усвідомюватимеш,що міг бути в тому вимірі швидше,тобі було б легше та,алде якщо ти не знаєш то людина має і своєж сферичне тіло,яке здатна відокремлювати і направляти туди куди потрібно,але якщо ти опираєшся тільки на примітивність науки і обмежені рамки розуму,то тобі цього не зрозуміти.

Добавлено (08.03.2008, 16:20)
---------------------------------------------
Nymphetamine, абсолютно з тобою згідна

 
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Магія
  • Сторінка 2 з 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: