багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Модератор форуму: Хрусталька, korag  
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Магія
Магія
Хрусталька Дата: Середа, 20.02.2008, 16:30 | Повідомлення # 1
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Ви вірите у магію?І,на вашу думку,маги існують?Якщо маєте якийсь цікавий випадок з життя розкажіть,або наведіть якісь аргумети на підтвердження вашої думки.))))))))
 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 21.02.2008, 09:51 | Повідомлення # 2
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
А по тєліку скіки всього є... То я вірю в це... через тєлік... а може потім ще шось згадаю напишу..а ти Хрусталька, ?
 
Liberty Дата: Четвер, 21.02.2008, 21:47 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 15
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
biggrin ну ти і кумедна літл інко biggrin

Добавлено (21.02.2008, 22:47)
---------------------------------------------
примітивність - шлях до самовдосконалення

 
fantom2 Дата: П'ятниця, 22.02.2008, 12:59 | Повідомлення # 4
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
воно може і є...але мені то якось...я вірю в Бога і більше нівшо..........ну і в темну силу приходиться вірити раз є Бог то є і диявол і його прихильники...але добро завжди перемагає.....
 
kvb Дата: П'ятниця, 22.02.2008, 14:04 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Рейтинг:2
Статус: Оффлайн
fantom2.правильно, потрібно найперше вірити в Бога, і взагалі ця магія(біла, чорна), точно не від Бога і не потрібно цим захоплюватись wacko
 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 22.02.2008, 15:18 | Повідомлення # 6
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
kvb, хм...але якщо подумати логічноЮто ми створені Богом,та,так,значить і сили ці дані нам Богом,просто ми їх не бачимо,все таки мозок в нас працює тільки на 3 відсотки,тим більше є червона магія і сіра......,не зводьте все до того,що це погано....
 
Sanny Дата: П'ятниця, 22.02.2008, 16:02 | Повідомлення # 7
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Я не вірю ні в гороскопи, ні в гадання, ні в магію. Те,що показують по ТВ це все ілюзія, можливо хтось вміє зцілювати(лікувати) Та це дар Божий, а не магія.
Показують по Тв всяких Коперфільдів, які затуманюють людям голови, а ми їм вірим.
А от, якщо говорити про циганок, які просто так пристають на вулиці з пропозицією погадати, то я вважаю, що в них нечиста сила.
(Не дай Бог вам зустрітись з ними, то страшні люди, якщо їх людьми можна назвати). Скажу вам по секрету, якщо будете у Львові, біля базару "Добробуд" (позаду Оперного театру), то вам можуть попастися на зустрічі циганки. Говорити до них взагалі не треба, бо пустять в голову такого тумана,що потім будете, шукати свої гроші, коштовності, моб. телефони. А найкраще при зустрічі з нею - перехрестити її.
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 22.02.2008, 16:33 | Повідомлення # 8
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
мало людей знають що найбільший Божий дар це розум...людина може все....але вона цього не хоче розуміти...і якщо хтось і розуміє то це не магія а людський мозок і розум)))
 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 22.02.2008, 18:51 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Sanny, ми зараз не говорим про гороскопи - це наука і не про ворожіння,а про справжніх магів,які здійснюють ритуали і які володіють надприродними силами

Добавлено (22.02.2008, 19:51)
---------------------------------------------
От ви всі говорите,що це або неправда,або це нечиста сила,але люди створені Богом і ці сили дані нам,просто їх треба спрямовувати на все добре,не можна обмежуватися тільки реальністю,бо тоді ми перетворимся на роботів.......і якщо ви не ознайомлені з доказами магії,то це не означає,що її нема. Sanny, і до чого тут Коперфілю,це казки і все для публіки??Зловіть суть теми

 
Sanny Дата: Субота, 23.02.2008, 15:55 | Повідомлення # 10
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Я в магів не вірила, не вірю, і вірити не буду) Мене ще ніхто не переконав, що вони існують.

Повідомлення відредагував Sanny - Субота, 23.02.2008, 15:56
 
The_Tooth_Fairy Дата: Субота, 23.02.2008, 20:29 | Повідомлення # 11
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (Liberty)
ну ти і кумедна літл інко

Да-да я така) а шо ти хотыла? 12 рокыв мені) я ще в фей зубних вірю haha

 
Хрусталька Дата: Середа, 27.02.2008, 18:03 | Повідомлення # 12
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Sanny, ти думаєш ,що все підкоряється реальності?Вважаєш,що все в твоїх силах??Що люди володіють світом?Тоді раджу тобі більше почитати,якщо на твоєму життєвому шляху не траплялися справжні маги,то це ще не означає,що їх не існує...
 
Oly@ Дата: Вівторок, 04.03.2008, 21:54 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
я в цій магії , ніц хорошого не бачу wacko
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 05.03.2008, 17:20 | Повідомлення # 14
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
А я думаю магія імнує) і для того шоб життя було цікавіше=)
 
Хрусталька Дата: Середа, 05.03.2008, 20:14 | Повідомлення # 15
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Oly@, поясни чому?

Добавлено (05.03.2008, 21:14)
---------------------------------------------
Little_InKo, СМІШНА,співвідношення слів магія і веселість просто несумісні.

 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 06.03.2008, 11:31 | Повідомлення # 16
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Хрусталька, а мені все смішне і цікаве)))
 
Oly@ Дата: Четвер, 06.03.2008, 14:23 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Хрусталька а що ти наприклад можеш сказати про це хорошого ?
 
Nymphetamine Дата: П'ятниця, 07.03.2008, 21:40 | Повідомлення # 18
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
ой...людоньки...я б вам радила(тим,хто цим займається) не підходити до того близько...думаю,шо в цьому шось є... сусідка моя відьмачка якась...мишей мені дохлих,обмотаних ниткою чорною, під двері кидала...ну ненаю...я в то вірю,бо такі речі служать для балансу в світі...але доброго там не багато...є в мене друг,знайомий( називайте як хочете),але він тим діло займався...там коли переходиш до певного рівня кваліфікації треба зрекатися певної частини себе...свого Я...а в наступному дійсно служити носієм знань тієї галузі...буль випадки,коли люди просто переставали існувати не в фізичному плані...а в моральному... пізніше іде крок до зрікання віри...і присвічення себе тому божеству,яке ти обрав...і це не все...жертвоприношення там теж враховується...від щурів - до людей...

що ж стосується білої магії...там теж є свої особливості,де без якоїсь самопожертви не обійдеться...тому будьте обережні...

 
Oly@ Дата: П'ятниця, 07.03.2008, 22:55 | Повідомлення # 19
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Nymphetamine, cool
 
DOS Дата: П'ятниця, 07.03.2008, 23:45 | Повідомлення # 20
Полковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:3
Статус: Оффлайн
А я в магію невірю, вірю в НЛО, одного разу вони прилетять і покажуть нам "де раки зимують" dry
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 08:56 | Повідомлення # 21
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (kvb)
fantom2.правильно, потрібно найперше вірити в Бога, і взагалі ця магія(біла, чорна), точно не від Бога і не потрібно цим захоплюватись

це якийсь церковно-сектантський брєд...хто вам вапще сказав шо магія поділяєтся на білу і чорну то вам не Радянський телевізор))

Добавлено (08.03.2008, 09:54)
---------------------------------------------

Quote (DOS)
А я в магію невірю, вірю в НЛО, одного разу вони прилетять і покажуть нам "де раки зимують"

ага нема їм шо робити якшо існує якась розумна цивілізація то до нас їм нема чо летіти з нас крім аналізів поганих їм користі мало буде((дурно летіти ...
як в анекдоті
-я так и знал что кроме нас вов селенной есть разумные существа
-это вы- то разумные?

бугага

Добавлено (08.03.2008, 09:56)
---------------------------------------------

Quote (Nymphetamine)
ой...людоньки...я б вам радила(тим,хто цим займається) не підходити до того близько...думаю,шо в цьому шось є... сусідка моя відьмачка якась...мишей мені дохлих,обмотаних ниткою чорною, під двері кидала...ну ненаю...я в то вірю,бо такі речі служать для балансу в світі...але доброго там не багато...є в мене друг,знайомий( називайте як хочете),але він тим діло займався...там коли переходиш до певного рівня кваліфікації треба зрекатися певної частини себе...свого Я...а в наступному дійсно служити носієм знань тієї галузі...буль випадки,коли люди просто переставали існувати не в фізичному плані...а в моральному... пізніше іде крок до зрікання віри...і присвічення себе тому божеству,яке ти обрав...і це не все...жертвоприношення там теж враховується...від щурів - до людей...

що ж стосується білої магії...там теж є свої особливості,де без якоїсь самопожертви не обійдеться...тому будьте обережні...


так само як і в будь якій секті бугага шо ж тут дивного..
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 08:59 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Димитрик, во козуля...секти тож різні бувають...
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 09:02 | Повідомлення # 23
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
магія може й існує але не в такому чорнобілому вигляді як її показують по ТБ.
я колись спілкувався з людимною яка практикувала магію..от та людина мені казала шо нема чорної чи білої..і на все потрібна власна енергія..щось таке..

Добавлено (08.03.2008, 10:02)
---------------------------------------------

Quote (Nymphetamine)
Димитрик, во козуля...секти тож різні бувають...

ануну наведи якусь гарну секту))
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 09:07 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
так шо то не в будь-якій...і взагалі сектанти в Україні найчастіше зустрічаються в Божому напрямку...лиш поодинокі випадки є сект сатанинських...ненаю...мож я то суджу так по собі...але я не зустрічала масові збіговиська всяких сатанистів...більше бабтюг є...мож ти більше знаєш...так просвіти мене)))

Добавлено (08.03.2008, 10:07)
---------------------------------------------
та ж в тому і річ...шо не знаю я сект ніяких крім бабтистів... cry

 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 09:11 | Повідомлення # 25
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
Little_InKo, СМІШНА,співвідношення слів магія і веселість просто несумісні.

обгрунтуй..
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 09:15 | Повідомлення # 26
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
а чорна і біла магія є...вони діляться за ретуалами...і всім решта...але все воно нечисте...
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 09:16 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Хрусталька)
От ви всі говорите,що це або неправда,або це нечиста сила,але люди створені Богом і ці сили дані нам,просто їх треба спрямовувати на все добре,не можна обмежуватися тільки реальністю,бо тоді ми перетворимся на роботів.......і якщо ви не ознайомлені з доказами магії,то це не означає,що її нема. Sanny, і до чого тут Коперфілю,це казки і все для публіки??Зловіть суть теми

незнаю хто вас створив а мене мама з татом в результаті статевого акту))
які сили немає у вас ніяких сил випийте таблетку і вам полегшає все перейде:)
коперфілд і всі йому подібні фокусники а не маги..і вони ніколи не казали шо роблять шось надприродне там є логічне пояснення..а нарахунок магії ну так якшо доказівїї існування нема це не значить шо її нема але і не значить шо є.
 
fantom2 Дата: Субота, 08.03.2008, 09:18 | Повідомлення # 28
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
cool Оце дивлюся тут дискусія не на жарт пішла)!!! Димитрик, про те що нема ні білої ні чорної....це 100% правильно!!!!
 
КрішнА Дата: Субота, 08.03.2008, 09:22 | Повідомлення # 29
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Nymphetamine)
[Ранг 1] Група: Користувачі Повідомлень: 8 Рейтинг:0 [0%]± Примітки: 0% Статус: Online так шо то не в будь-якій...і взагалі сектанти в Україні найчастіше зустрічаються в Божому напрямку...лиш поодинокі випадки є сект сатанинських...ненаю...мож я то суджу так по собі...але я не зустрічала масові збіговиська всяких сатанистів...більше бабтюг є...мож ти більше знаєш...так просвіти мене)))

Quote (Nymphetamine)
так шо то не в будь-якій...і взагалі сектанти в Україні найчастіше зустрічаються в Божому напрямку...лиш поодинокі випадки є сект сатанинських...ненаю...мож я то суджу так по собі...але я не зустрічала масові збіговиська всяких сатанистів...більше бабтюг є...мож ти більше знаєш...так просвіти мене)))

спочатку відбуваєтся так сяк ознайомлення а потім вже іде процес всмоктування чого вимагає община того вимагаєж Бог служити общині =служити Богові жертвувати заради общини жертвувати для Бога..і в кінці кінців ти стаєш просто машино або механізмом який приносить верхушці прибуток. а Баптисти не секта а традиційна течія Християнства(Християнство/Протестантизм/Баптизм)

Добавлено (08.03.2008, 10:21)
---------------------------------------------
Нимфітамінка , всі секти які я знаю і наскільки мені відомо до добра
ще нікого не довели:)

Добавлено (08.03.2008, 10:22)
---------------------------------------------

Quote (Nymphetamine)
а чорна і біла магія є...вони діляться за ретуалами...і всім решта...але все воно нечисте...

це тобі Санта Клаус з планети Марс таке нашептав:)
 
Nymphetamine Дата: Субота, 08.03.2008, 09:25 | Повідомлення # 30
Генерал-майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 349
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
я про те ж і сама говорю...найкраще залишатись самим собоюю...і нікому не підпорядковуватись...
 
Форум » Ми і світ :) » Надприродне і незвідане » Магія
  • Сторінка 1 з 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Пошук: