багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Little_InKo  
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Емо » Зовнішній вигляд
Зовнішній вигляд
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 24.02.2008, 14:53 | Повідомлення # 1
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Емо кіди — субкультура, що утворилася на базі фанатів музики в жанрі Емо. Емо-кіди носять одяг в рожево-чорних тонах з дво-колірними узорами і значками.

емо-кіди — як правило тінейджери з жосткими, прямими, черними волоссями, у дівчат деколи дитячі, смішні прічьоски — два маленьких хвостика, яскраві заколки — з розбитими сердечками по боках.

Часто емо-кіди проколюють вуха . Ще можуть робити пірси на тілі, на губах, бробах, носах... Носять вони сумки через плече, на яких є багато всяких значіків. На ногтях завжди чорний лак. На концертах і всяких сейшенах вони обводять чорним очі.. а прічьоска (тіп чолка) така на бік..

 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 24.02.2008, 14:54 | Повідомлення # 2
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Прикріплення: 7393478.jpg (24.4 Kb)
 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 24.02.2008, 14:58 | Повідомлення # 3
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Одяг:

вузькі джинси, деколи з дирками і залатані з поясами та цепами. Обтягуючі чорні або рожеві футболки з назвами емо-груп, с перекресленими пісталєтіками (надпис : bang-bang — звук коли пістолет вистрілює) або з розбитими сердечками. На ногах кеди або скейтери, на руках різнокольорофі браслетіки)))

 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 24.02.2008, 14:58 | Повідомлення # 4
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Прикріплення: 6465780.jpg (67.8 Kb)
 
HysteriJA Дата: Вівторок, 11.03.2008, 22:55 | Повідомлення # 5
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Чого так нападати на братню субкультуру..Я більше ніж впевнена, що емо-дітлахи подорослішавши перейдуть в субкультуру готів: бо що ж, безкінечно нюняти? Та й малі вони всі: 9-11 клас від сили...- якраз на яскраві бантики-шмотки-гріндери тягне.
Правда, мене інколи стрьомає емівський арт: коли бачу готичну картинку, яку просто пофарбували в фотошопі на рожево. Плагіат чистої води. А емо-кор багато поважних рокерів слухають і не бридяться.
Прикріплення: 1402028.jpg (27.7 Kb)


Повідомлення відредагував HysteriJA - Вівторок, 11.03.2008, 22:59
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 12.03.2008, 13:27 | Повідомлення # 6
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
HysteriJA, я люблю емо) і поважаю їх) вони такі ж самі як і всі) тіко з своїми причудами)
 
HysteriJA Дата: Четвер, 13.03.2008, 12:58 | Повідомлення # 7
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
я люблю емо) і поважаю їх) вони такі ж самі як і всі) тіко з своїми причудами)

Правильно чиниш: кожен має право на своє світобачення) happy
 
КрішнА Дата: Четвер, 13.03.2008, 15:33 | Повідомлення # 8
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (HysteriJA)
Правильно чиниш: кожен має право на своє світобачення)

ага ще б Хрусталька не казала б з презирством"ЕМО-фуфло"було б вапще весело)
 
Хрусталька Дата: Четвер, 13.03.2008, 17:25 | Повідомлення # 9
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Димитрик, я так вважаю просто.
 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 13.03.2008, 18:25 | Повідомлення # 10
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Кожна людина, має на свою думку, одні вважають що емо - це фуфло, іншим, на емо всерівно, а другі що емо - це життя) це просто кожного думка)
 
Хрусталька Дата: Субота, 15.03.2008, 19:09 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Little_InKo, так ти права,ні я досить норм відношусь до справжніх емо,але не до позерів.
 
Sanny Дата: Субота, 15.03.2008, 22:24 | Повідомлення # 12
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Чула на КВК такий віршик:

Раділа царица, не то сина не то дочь
Шо воно ми не поймемо, тому назвали його ЕМО))) biggrin

 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 16.03.2008, 16:30 | Повідомлення # 13
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Хрусталька, я теж не поважаю тих людей які косять під емо)
 
кУльчик Дата: Понеділок, 21.04.2008, 20:21 | Повідомлення # 14
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Little_InKo, я тож не люблю таких людей!!!! dry

BOO!!!
 
The_Tooth_Fairy Дата: Вівторок, 22.04.2008, 17:51 | Повідомлення # 15
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
кУльчик, Вони ще більше виділяються, і просто позорять настоящих емо, і цю субкультуру, вони навіть не розуміють нашо вони емо, вони просто хочуть бути модними може або просто популярними, адже ця культура дуже популярна, ріжуть вени і плачуть - і думають що вони тру, хоча дуже помиляються...

 
ЧІКІТА Дата: Понеділок, 19.05.2008, 17:14 | Повідомлення # 16
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 80
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
емо.........ну це такі люди вопшем в вузьких штанях.........з ремньо який висить на задниці.......а ше значки.....багато значків.....скейтери.або сліпони або кеди.............майка обтягаюча.а саме головне.........чолочка на бік)))))))))))

pUnK's NoT DeAd:)
 
кУльчик Дата: Понеділок, 19.05.2008, 17:18 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
ЧІКІТА, та це усі знають smile ...но можуть і бути винятки....от так як мене моя знайома питається " а хто такі емо?".....бач і бувають такі шой незнають хто такі емо.

BOO!!!
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 19.05.2008, 22:26 | Повідомлення # 18
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
гг... так більше позери вдягаються.. а трушні можуть і без цих пантів - значків і тири пири)

 
BlackWater Дата: Вівторок, 20.05.2008, 13:32 | Повідомлення # 19
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
а трушні можуть і без цих пантів - значків і тири пири)

Можеш уявити шо галімому неосу не хватає грошей на значки... а і чьолка шось не закочується ...
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 21.05.2008, 19:31 | Повідомлення # 20
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
BlackWater, Це ти до чого?

 
BlackWater Дата: Середа, 21.05.2008, 19:34 | Повідомлення # 21
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
а трушні можуть і без цих пантів - значків і тири пири)

якшо галімий поц не купить значок бо нема грошей - то шо він збоку виглядає тру - бо без значка wacko мурню ви порете люди tongue
 
The_Tooth_Fairy Дата: Середа, 21.05.2008, 19:36 | Повідомлення # 22
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
BlackWater, Факін) чувак ти щось в тему не вїжаєш я бачу)

 
BlackWater Дата: Четвер, 22.05.2008, 12:56 | Повідомлення # 23
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Quote (Little_InKo)
чувак ти щось в тему не вїжаєш я бачу)

а я бачу купку позерів які тіки говорять про тру-сру а ви самі хто? яке відношення має одяг і зачіска то дійсно справжньої ідеї ? - вдаєте з себе знатоків - десь вичитали в неті на позерському сайті або подивились навколо - тай робите висновки - а шо навколо - навколо одні то позера! angry
 
CatKILLER Дата: Четвер, 22.05.2008, 15:34 | Повідомлення # 24
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 18
Рейтинг:0
Статус: Оффлайн
Quote (BlackWater)
а я бачу купку позерів які тіки говорять про тру-сру а ви самі хто? яке відношення має одяг і зачіска то дійсно справжньої ідеї ? - вдаєте з себе знатоків - десь вичитали в неті на позерському сайті або подивились навколо - тай робите висновки - а шо навколо - навколо одні то позера!

+1


бОіСь СцуКа...
 
Хрусталька Дата: Четвер, 22.05.2008, 18:08 | Повідомлення # 25
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
BlackWater, ти говориш ви?ви це хто?це ти звертаєшся до нас вссіх ,що на сайті?Скажу одне,коли людині нічого сказати вона починає критикувати все і кожного.
 
BlackWater Дата: Четвер, 22.05.2008, 21:13 | Повідомлення # 26
Підполковник
Група: Користувачі
Повідомлень: 56
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
вони знають про кого я кажу ................
Quote (Хрусталька)
я досить норм відношусь до справжніх емо

де ти їх бачила? cry
 
Хрусталька Дата: П'ятниця, 23.05.2008, 13:45 | Повідомлення # 27
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
BlackWater, є в мене два знайомих.
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 26.05.2008, 10:06 | Повідомлення # 28
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Quote (BlackWater)
навколо одні то позера! angry

хм... правда) я де дебачила справжнього емо) а думала що бачила) але і то розчарувалася , він такий позер як і всі)


 
D_o_l_l Дата: Вівторок, 17.06.2008, 13:11 | Повідомлення # 29
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 13
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
1)Эмо-прическа
Прямые, чаще всего черные волосы, челка, закрывающая половину лица, все старательно уложено. Для девочек также характерны инфантильные хвостики и милые заколочки — бантики-сердечки.
Эмо-одежда
Узкие синие или черные джинсы, возможно рваные, возможно с заплатками. Ремни с заклепками. Обтягивающие майки с надписями или изображением разбитого сердца. Свитера с V-образным вырезом, пиджаки со значками, олимпийки, вязаные жилетки с ромбами. Кеды Vans или Converse.
Эмо-детали
Пирсинг и «тоннели» (большие дырки диаметром от 10 мм) в ушах. На ногтях — черный лак. Очки в роговой оправе. Сумки почтальона, увешанные значками и мягкими игрушками. В сумках — Sony Playstation Portable, дома — игровая приставка Dendy. Дневник (бумажный или онлайн), он же «зин», в котором пишут о личных переживаниях, в том числе и в стихах.
Эмо-напитки
Эмо не пьют кофе и колу. Кола — искусственный напиток, а он плохо воздействует на разум чистый и свободный. А кофе вообще сродни наркотикам. Эмо предпочитают «Ягуар», Redds, «Ред Дейвил», пиво с гренадином, водку-редбул и иногда абрикосовый сок.
Эмо-тусовки
Встретить эмо проще всего в Москве и Питере: в Москве — на Театральной площади, в Питере — на Манежной и Московской площадях.
В других городах России также есть эмо, но их значительно меньше, поэтому фиксированного места тусовок у них пока нет. Договариваются о встрече они на форуме портала www.emokids.ru.
Больше всего эмо-концертов проходит в Москве — в клубах IKRA, «Точка», Б2, Tabula Rasa. В Питере — в клубе «Порт». В Новосибирске — в клубе Rock City. Постоянные участники эмо-фестов — группы «Океан моей надежды», «Мои любимые игры», «Оригами», MonaLisa, Such A Beautiful D

2)Эмо — стиль музыки, вышедший из хардкора, отличающийся эмоциональным чувственным вокалом, мелодичной и порой хаотичной аранжировкой, личными текстами о внутренних переживаниях и любви.
Эмо как музыкальный стиль возник в середине 80-х в США. Тогда на хардкор-панк сцене округа Колумбия появились группы, делавшие акцент на эмоциональных текстах и чувственном вокале. Разумеется, не всем поклонникам хардкора такой подход понравился, но некоторых музыкантов это не остановило: они стали все дальше отходить от хардкор-звучания, добавляя в свою музыку запутанные гитарные ходы, меняя характер вокала, который в кульминационные моменты песни мог перейти в крик, и делая акцент на эмоции. «Первая волна» эмо пришлась на 1985 год, это были группы Rites Оf Spring, Embrace, Three, Gray Matter, Soulside. В шутку их стали называть «emo» — сокращенно от «emotional» — эмоциональный, впервые слово «эмо» употребил в интервью Иан МакКей, вокалист Embrace.
В 1994 году эмо вышло за рамки хардкор-движения, точкой отсчета послужил выход альбома Diary группы Sunny Day Real Estate из Сиэтла. С них и началась популяризация стиля и так называемая «вторая волна», на которой поднялись коллективы Mineral, Christie Front Drive, Braid, Boys Life.


Мицька
 
7King7g7 Дата: Четвер, 20.11.2008, 16:05 | Повідомлення # 30
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 10
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Хоча я гот, але мені подобаються дівчата цієї субкультури (звичайно трушні ЄМО). ДІВЧАТА ВИ ПРОСТО СУПЕР!!!!!!!!! biggrin

King777

Повідомлення відредагував 7King7g7 - Четвер, 20.11.2008, 16:06
 
Форум » Субкультури! Стилі та напрямки в житті і та музиці :) » Емо » Зовнішній вигляд
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: