багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Little_InKo  
Форум » Ми і світ :) » Життя:) » ЛЕКСИКОН:) (Як ми розмовляємо?)
ЛЕКСИКОН:)
Sanny Дата: Субота, 29.12.2007, 14:42 | Повідомлення # 1
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Сучасна молодь! Які ми? Як ми розмовляємо? Що потрібно зробити, щоб ми розмовляли чистою українською мовою? Як Ви вважаєте? Які будуть ідеї? Поясніть свою думку. smile

Добавлено (29.12.2007, 15:42)
---------------------------------------------
Насамперед, на мою думку, потрібно читати художню літературу, більше спілкуватися зі старшими людьми, та й взагалі слідкувати за своєю мовою)

 
Sonja Дата: Субота, 29.12.2007, 16:00 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Користувачі
Повідомлень: 3
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
На мою думку потрібно самому старатись менше вживати Запозичених слів. Як говорить історія в украънців колись було лише 4 лайливі слова "дідько", "свиня", "чорт" та "собака".

Добавлено (29.12.2007, 17:00)
---------------------------------------------
Ми звичайні люди. Треба слідкувати за собою, за своєю вимовою. Розмовляємо ми жахливо, чим дальше на Схід тим менше української мови.

 
Sanny Дата: Субота, 29.12.2007, 16:03 | Повідомлення # 3
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Sonja, обсолютно з тобою згідна, ми самі себе "гробимо" своєю ж мовою. Ой лихо, лихо. sad
 
Элуна Дата: Субота, 29.12.2007, 21:22 | Повідомлення # 4
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 163
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Питання мови дуже скоадне в нашій країні.Нам потрібно буде ще багато років щоб вирішити його.Sonja ти не права, в нашій країні демократія і кожен вільний розмовляти на тій мові до якої звик.Я з самого дитинства розмовляю на російській мові....Я до неї звикла.Мой батьки вже ніколи не зможуть говорити на українській...Я їх розумію. От уяви ,що тебе змусили постійно говорити на російській...Чи зможеш ти?
Неможна засуджувати людей,вони невинні
 
Sanny Дата: Понеділок, 31.12.2007, 10:19 | Повідомлення # 5
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Ні, дівчатка, Ви мене не так зрозуміли, я мала на увазі те, що говорячи на українській мові ми вживаємо багато слів іншомовного походження або слів поразитів, таких як: "карочє", "тіпа", "вапшє". А про матюкання я вже взагалі мовчу(((
 
fantom2 Дата: Четвер, 03.01.2008, 00:02 | Повідомлення # 6
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
дуже просто треба говорити на тій мові на якій тобі зручно, але поважати інші мови! Найбільша проблема зараз це те що людям примусово насадили російську і вони готові померти тільки щоб зробити цю мову другою державною((та краще 10 державних польську, арабську ітд. чим російську...мова то нормальна...але нашу українську заб*ють...російські почнуть спонсоруватись ...і так далі...подивитись хотяб на нашу пресу....)а друга проблема ще звичайно англійські запозичені слова) Я ПОВАЖАЮ ВИБІР КОЖНОГО УКРАЇНЦЯ...але хіба важко тільки вивчити рідну мову???МИ Ж УКРАЇНЦІ...
 
Sanny Дата: Четвер, 03.01.2008, 14:07 | Повідомлення # 7
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
clap biggrin БРАВО))))) fantom2,
 
fantom2 Дата: Четвер, 03.01.2008, 15:07 | Повідомлення # 8
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Sanny
ДЯКУЮ))) flowers
 
The_Tooth_Fairy Дата: Четвер, 10.01.2008, 17:24 | Повідомлення # 9
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Треба більше читати книжки на українській мові... там будуть нові слова і ... всяке таке) то моя думка .. а так незнаю... biggrin
 
The_Tooth_Fairy Дата: Неділя, 17.02.2008, 10:36 | Повідомлення # 10
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Якщо так, то треба більш використовувати літературну мову, і говорити "Мовою Пушкіна" бугага
 
Хрусталька Дата: Субота, 01.03.2008, 18:38 | Повідомлення # 11
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Народ,до чого це ви кажете,шо треба читати книжки укр мовою,говорити з старшими людьми це взагалі ідіотистика,ми вже нічого не змінимо,бо кожен буде розмовляти та,як хоче. Sanny, подумай реально чи захочеш зараз один з гопніків міняти свій лесикон,бо ти скажеш,що він не гарно розмовляє,та йому буде чисто індеферентно,м"яко кажучи.
 
Sanny Дата: Субота, 01.03.2008, 21:53 | Повідомлення # 12
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Ну, принаймні, думаю, що без матів, та слів накшталт :"карочє", "тіпа", " вашє"....і так далі, можна б було і не вживати. Тому, що розмовляти з людиною, в якої після кожного слова іде слово"бл....ь" не хочеться(((
 
Oly@ Дата: Четвер, 06.03.2008, 16:54 | Повідомлення # 13
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
ми самі портимо свою мову sad так це правда wink
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 11:51 | Повідомлення # 14
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Oly@, respect звичайно,якщо вживати слово портимо,а не псуємо,то це все,що треба було довести навіть тут на форумі.

Добавлено (08.03.2008, 12:51)
---------------------------------------------
Sanny, ну тут я з тобою згідна

 
Oly@ Дата: Субота, 08.03.2008, 13:10 | Повідомлення # 15
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 314
Рейтинг:17
Статус: Оффлайн
Хрусталька,гг.. визнаю свою помилку smile
 
Хрусталька Дата: Субота, 08.03.2008, 15:47 | Повідомлення # 16
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
Oly@, та нічого,буває.
 
КрішнА Дата: Неділя, 09.03.2008, 11:09 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
ой діти діти 70%розмовляє російською мовою фантом шось там казав за примус..взагаліто недавно лише примусово ввели Українську на Сході.а вони то тої мови незнають..от уяви якби ти багато башато років говорив і писав на одній мові а недавно тебе змушують це все робити на іншій..їх також можна зрозуміти.
і взагалі ви всі так впевнені що в нашій мові літературій навить немає слів іншомовного походження?
 
Sanny Дата: Неділя, 09.03.2008, 20:48 | Повідомлення # 18
Королева ночі
Майор
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 245
Рейтинг:12
Статус: Оффлайн
Я жила 6 років в Сімферополі, а розмовляю українською)))
 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 10.03.2008, 16:51 | Повідомлення # 19
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
А жила у Франі і живу) і розмовляю українською) Хоча мої батькі більше розмовляють по російські, але я їх відвчаю такої дурної звички)
 
Котуся) Дата: Понеділок, 31.03.2008, 16:42 | Повідомлення # 20
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
Мово моя прехороша,
Мово моя засмічена,
В підневільних відносинах
Мово моя скалічена.
Спольщена і зросійщена,
Прикордонами сплутана,
Всепрощена і не помщена,
Захлинаєшся скрутами.
Нами ти занехаяна,
Нами ти незахищена,
Скільки втрачено, згаяно,
І творінь твоїх знищено...
Не своя в своїй хаті ти, —
Нам чужа популярніша.
Тебе під автоматами
Гнали в світ, де полярніше.

А ти все-таки винесла
З дна рутини озвучений,
Кращий з кращих свій вимисел,
Чужаком не приручений.
То ж співай, моя мовонько!
Кажуть, що ти солов'їна.
Солов'ям хай дібровонька,
Ти — розбуди Україну!

Добавлено (31.03.2008, 17:42)
---------------------------------------------
я думаю, час вже нам схаменутись!!!!!!! в нас же така чудова мова!!! вона ж друга по милозвучност іу світі!! вона має тішити слух багатьом, вона повинна процвітати....а ми топчемо і псуємо своє ж ....рідне....... це дуже неправельно!!! sad

 
The_Tooth_Fairy Дата: Понеділок, 31.03.2008, 17:41 | Повідомлення # 21
Сама_по_собі
Підполковник
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 1067
Рейтинг:25
Статус: Оффлайн
Але це робимо МИ, і просто непомічаємо цього, а потім просто бачимо наслідки цього)
 
кУльчик Дата: Понеділок, 14.04.2008, 19:08 | Повідомлення # 22
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
потрібно старатись не говорити якимось суржиком(тобто :російсько-укрансько-польско-татарською мовами)....ми ж усі є українці і у нас є державна мова "українська"...такшо потрібно дійсно читати багато книг (як сказала Sanny, )...тра розуміти це!

BOO!!!
 
Хрусталька Дата: Понеділок, 14.04.2008, 20:59 | Повідомлення # 23
Генерал-лейтенант
Група: Друзі сайту
Повідомлень: 494
Рейтинг:19
Статус: Оффлайн
кУльчик, читають книги не для того,щоб було ідеальне спілкування,а з метою отримання певних знань.
 
кУльчик Дата: Понеділок, 14.04.2008, 22:02 | Повідомлення # 24
Генерал-майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 336
Рейтинг:9
Статус: Оффлайн
Хрусталька, звичайно,но з допомогою любих книг написаних чисто українською мовою....ми вчимось правельно розмовляти(тобто чисто українською) без всяких (чьо,да....і тд)....але й книги ми читаєм і для знань, я з тобою згідна!...

BOO!!!
 
HysteriJA Дата: Неділя, 20.04.2008, 10:01 | Повідомлення # 25
інквізитор
Генерал-майор
Група: Модер форуму
Повідомлень: 180
Рейтинг:8
Статус: Оффлайн
Ха.. а вмене взагалі тато з Росії. І розмовляю я українською літературною. До першого класу була повністю російськомовною, і жалісливі бабці питали в мами:"Раю, як же твоя мала в перший класв під? Воно ж українською ні гу-гу"..І що? Норм...Вивчила, ще й по олімпіадах попосовали...
---На рахунок читання книжок: ЩО читати? Жадана, Дереша з їх тотальним суржикізмом, пропагандою слова "х.."? Замериканізовану Карпу? Не багато нових українських слів тут наберешся... А класику читати - звиняйте, захарило( сКІЛЬКИ МОЖНА ТОГО Шевченка вчити..Млін, в школі 10 років вчили, тер ше в універі (соррі за студентський жаргон)г напрягають..г
А фихід ОДИН: ЛЮДИ, ЙДІТЬ ВЧИТИСЯ НА ФІЛОЛОГІЧНИЙ) Там за місяць вас навчать говорити аВдиторія, каТедра, пластикова торбинка ( а нИ пакетик!) тощо.


Панічний спокій...
 
Котуся) Дата: Четвер, 31.07.2008, 02:37 | Повідомлення # 26
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
українська нація - це взагалі щось незрозуміла зараз....раніше ми були сильні, боролись за самих себе і своє щастя...зараз же таких вольових людей залишилось одиниці....і наш народ тепер як трава у полі...куди повіє вітер - туди і ми.... sad
 
КрішнА Дата: Четвер, 31.07.2008, 11:30 | Повідомлення # 27
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
а що робити якщо на Батьківщині на роботі неможна заробити на життя і приходицця кудась йіхати
 
Котуся) Дата: Неділя, 03.08.2008, 00:31 | Повідомлення # 28
жінка =_Х_=
Генерал-майор
Група: VIP-персони
Повідомлень: 300
Рейтинг:13
Статус: Оффлайн
людина повинна виживати всіма можливими способами...... наша Батьківщина має давати нам гідні умови для життя....ми маємо бути впевнені в завтрашньому дні...а наша влада не може нам цього дати.... повторю слова свого вчителя з права " Держава - це як ліжко, холодильник чи унітаз... Вони повинні працювати на нас, вони існують для того щоб ми комфортно жили, для нашого блага.... Яка розумна і поважаюча себе людина буде молитись на унітаз, яка людина буде до останнього боротись за нього, якщо можна купити собі новий))??" так якщо немає змоги...то буде....так само і з виїздом за кордон і з ставленням до України..до нашої держави...ХТО ТАКІ ПАТРІОТИ?? що вони роблять?? чим вони взагалі живуть???
 
Форум » Ми і світ :) » Життя:) » ЛЕКСИКОН:) (Як ми розмовляємо?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: