багато цікавого та безкоштовного на порталі: фільми, програми, музика скачати та онлайн
СКОРИСТАЙСЯ ПОШУКОМ


[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Модератор форуму: Димитрик, Willow  
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Що дало нам насправді Розп"яття Христа..
Що дало нам насправді Розп"яття Христа..
КрішнА Дата: Вівторок, 29.07.2008, 11:52 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
що принесло нам те що Христа розпяли?війни і голод далі продовжуються в світі повно жадоби ..а деякі люди як дотримувались етичнихнорм так ідотримуються..то що змінилось?
 
Ромчик Дата: Середа, 30.07.2008, 19:01 | Повідомлення # 2
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
Стиль Бога - ніколи не нав'язувати себе. Він зробив все, що було потрібно для мого та твого спасіння та життя вічного на небі з Ним. До цього Він проповідував Євангеліє. а наша з тобою задача полягає в тому, щоб приймати чи не приймати його жертву за нас. От тому то ми так і живемо, що Бога зовсім не знаємо і знайомитися з Ним не хочемо Досить його звинувачувати у всіх гріхах! він своє життя віддав нам, забравши нашу гріховну смерть. дав Свою праведність забравши нашу гріховність. Став мостом між нами та Отцем, перемогши навіки нездоланну безодню у стосунках людини зі Своїм Творцем. він і сьогодні звертається до людей. кличе, стукає в двері серця пропонуючи подарувати Свою любов та змінити життя. Хто прийняв Його заклик - він багато зрозумів.
 
КрішнА Дата: Середа, 30.07.2008, 20:33 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
Стиль Бога - ніколи не нав'язувати себе. Він зробив все, що було потрібно для мого та твого спасіння та життя вічного на небі з Ним. До цього Він проповідував Євангеліє. а наша з тобою задача полягає в тому, щоб приймати чи не приймати його жертву за нас. От тому то ми так і живемо, що Бога зовсім не знаємо і знайомитися з Ним не хочемо Досить його звинувачувати у всіх гріхах! він своє життя віддав нам, забравши нашу гріховну смерть. дав Свою праведність забравши нашу гріховність. Став мостом між нами та Отцем, перемогши навіки нездоланну безодню у стосунках людини зі Своїм Творцем. він і сьогодні звертається до людей. кличе, стукає в двері серця пропонуючи подарувати Свою любов та змінити життя. Хто прийняв Його заклик - він багато зрозумів.

а давай згадаємо тепер жорстокого Бога Старого Завіту..для якого людське життя було просто мізер..хотів взяв хотів дав в будь який момент..я вже не кажу про ставлення іудеїв до інаковірців..
 
Ромчик Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 10:37 | Повідомлення # 4
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
я не збираюся тобі щось доказувати. Бог є. Він наш Творець, а не ми Його створили. Тому чи скаже глина гончару: "Ти робиш не так!" Я знаю бога сповненого любові до мене, а також я знаю Бога справедливо судячого по ділам! Якщо ти переслідуєш ціль не пошуку істини, а просто поспорити, то це безкінечний та безплідний шлях. Нажаль.
 
КрішнА Дата: П'ятниця, 01.08.2008, 12:14 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
я не збираюся тобі щось доказувати. Бог є. Він наш Творець, а не ми Його створили. Тому чи скаже глина гончару: "Ти робиш не так!" Я знаю бога сповненого любові до мене, а також я знаю Бога справедливо судячого по ділам! Якщо ти переслідуєш ціль не пошуку істини, а просто поспорити, то це безкінечний та безплідний шлях. Нажаль.

тільки різниця в тому що глина не є живою істотою і думати неможе..а люди можуть і якщо мені неподобається щось чому я неможу про сказати?чи Бог невитримує конструктивної критики?..
але менше з тим..ну розпяли Христа але ж зло не зникло..а Оскільки Ісус той самий Бог що і був у Старому Заповіті лише во плоті..то на ньому самому не менше гріхів висить..адже він стільки народу вбив)
 
Ромчик Дата: Неділя, 03.08.2008, 19:43 | Повідомлення # 6
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
wacko wacko wacko cry cry cry cry

Додано (03.08.2008, 15:56)
---------------------------------------------
раджу бути уважнішим на зворотах. Не дозволяй словам тебе нести безцільно, бо за кожне слово ми дамо Богові відповідь. читай уважніше те, що я пишу і... спробуй поміркувати. Нехай Бог дасть тобі зрозуміти.

Додано (03.08.2008, 20:43)
---------------------------------------------
Не параллели и меридианы,
Не континенты и материки -
Мир делят не моря и океаны,
Он разделён Голгофой на куски.

На два куска, на две неравных части,
По обе стороны распятого Христа,
Где два преступника рукой законной власти
Прибиты были крепко ко крестам.

Один налево, а другой направо,
Достойны смерти за свои дела,
И оба гибли, но струей кровавой
С креста Христова благодать текла.

Один - злословил Бога без стесненья,
Другой в смиренье голову склонил,
Один - погиб, отвергнув дар спасенья,
Другой - жизнь вечную, покаясь, получил

И с той поры до наших дней лукавых
Мир делит на-двое Голгофский крест Христов.
Один - налево, а другой направо,
Один - хулить, другой - хвалить готов.

Как те разбойники, мы все достойны смерти,
По обе стороны Голгофского креста.
Друзья мои, задумайтесь, проверьте,
Отвергли вы - иль приняли Христа?

 
КрішнА Дата: Вівторок, 05.08.2008, 10:28 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
раджу бути уважнішим на зворотах. Не дозволяй словам тебе нести безцільно, бо за кожне слово ми дамо Богові відповідь. читай уважніше те, що я пишу і... спробуй поміркувати. Нехай Бог дасть тобі зрозуміти.

а Бог нам дасть доповідь за всі події якими він керує?
 
Навія Дата: Неділя, 17.08.2008, 11:55 | Повідомлення # 8
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
от вам одна цитата :
Правильнее сказать, христианский бог решил устроить фарс: предвечная божественная сущность корчится, изображая смерть на кресте, прекрасно зная, что, сыграв эту комедию, она отправится "домой", к "папочке". Собственно говоря, учитывая то, что сам Христос знал о предстоящем воскрешении, то фраза "Иисус умер за нас" абсолютно эквивалентна "Христос принял снотворного и выспался за нас". И, как ни странно, верующим этого вполне достаточно для объявления его "Спасителем". Стоит ли удивляться, что "искупление" не принесло никакого практического эффекта?
Нам говорят: "Христос воскрес",
И сонмы ангелов с небес,
Святого полны умиленья,
Поют о дне освобожденья...
И больше тысячи уж лет,
Как этой песне вторит свет..."
Но отчего ж со всех сторон
Я слышу вопли, плач и стон?..
— Петр Ткачев. 1862 г.


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
КрішнА Дата: Неділя, 17.08.2008, 13:10 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
ы дыйсно на практицы нычо не змінилось а те що він знав що його розіпнуть щераз підверджує що майбутнє вирішене за нас просто ми його незнаємо і як я вже казав при умові що Бог всезнаючий(наприклад Ісус наперед знав що з ним буде)в людини неможе бути свободи вибору
 
Навія Дата: Понеділок, 18.08.2008, 10:38 | Повідомлення # 10
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
сумні перспективи...

«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
Ромчик Дата: Понеділок, 18.08.2008, 20:07 | Повідомлення # 11
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
ну от, у Дмитрика тепер є однодумці... wacko
Вітаю тебе Навія! будем знайомі! biggrin Мене звуть Роман
 
КрішнА Дата: Понеділок, 18.08.2008, 21:27 | Повідомлення # 12
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
еее не засирайте тему в йакій йа модераторкО)))засерайте інші)))
 
Ромчик Дата: Понеділок, 18.08.2008, 22:02 | Повідомлення # 13
Лейтенант
Група: Постійні відвідувачі
Повідомлень: 60
Рейтинг:5
Статус: Оффлайн
1eye вже з приємною дівчиною неможна познайомитися....ладно!Тільки не сварисЬ surprised
 
genius Дата: Вівторок, 19.08.2008, 08:49 | Повідомлення # 14
Лейтенант
Група: Користувачі
Повідомлень: 58
Рейтинг:7
Статус: Оффлайн
ну і ти тему написав))
 
Навія Дата: Вівторок, 26.08.2008, 12:41 | Повідомлення # 15
Майор
Група: Користувачі
Повідомлень: 83
Рейтинг:1
Статус: Оффлайн
Quote (Ромчик)
вже з приємною дівчиною неможна познайомитися

це з ким таким???

Quote (genius)
ну і ти тему написав))

нормальна тема...)


«Я верю в существование драконов, мужчин и других фантастических существ.»
 
fantom2 Дата: П'ятниця, 24.10.2008, 08:37 | Повідомлення # 16
Головний адміністратор
Генералісімус
Група: АДМІНІСТРАТОР
Повідомлень: 642
Рейтинг:55
Статус: Оффлайн
Вітаю вас користувачі і тут!)...Гарна тема...але ...дякую всім за особисті думки і погляди....а тепер з вашого дозволу дещо скажу...
Що дало розпятьтя Христа ....?! Кому?Нам? а воно мало щась давати...я вже не говорю як людина яка вірить в Бого...хто з Вас хто кричить на повний голос що Ісус знав що воскресне тому і помер небоячись...хто з вас віддасть себе таким тортурам....
Та жоден з вас не помре от в цей момент...тому що хоче чомусь жити...Чи ви думаєте що Ісусові було так добре помирати....Це перше ....а друге..Діма ти ж невіриш в Бога...то про що ти сперечеєшся?Для чого тільки корпальвати конфлікти....ти модератор...можна щось написати що має докази в біблії...а не придумувати власні гіпотези ....
 
КрішнА Дата: Субота, 25.10.2008, 18:25 | Повідомлення # 17
Генерал-майор
Група: Адміни форуму
Повідомлень: 1004
Рейтинг:20
Статус: Оффлайн
я намагаюсь зрозуміти позицію Христяин які кажуть що Х-во єдино вірна релігія у всесвіті)
Христос не один помирав за свої переконання..були й інші люди яких піддавали тортурам і що?просто Ісус був бунтарем вчення якого не співпадало із принципами Іудеїв його засудили і дали прокуратору щоб той його розіпйав)

Додано (25.10.2008, 19:10)
---------------------------------------------
отже питання в чому перевага Х-ва над іншими..ютільки не кажіть що Бог віддав себе в руки людям і т.п. багато простих людей помирали за свої переконання і їх також катували можливо навить гіше ніж Ісуса..так що акт самопожертви не аргумент..аргументмо може бути мотивація самопожертви

Додано (25.10.2008, 19:25)
---------------------------------------------
і в біблії можуть мати докази хіба що міста і царі)

 
Форум » Ми і світ :) » Релігія » Що дало нам насправді Розп"яття Христа..
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: